Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Baš tako ....sve smo uz razlučitih gradova sa sličnim brojem utisaka,naivčine [:stidljiv] ....ali sve je dogovoreno. Pustiću glas,treba svi da znaju!!
2015 03 14
Uz vas sam drage clanice da pokazemo toj hostaplerki gde joj je mesto, uzas na 4.5 clanice mozda i vise prodaje jedan te isti telefon koji ko zna da li postoji kod nje i od sve nas uzela novac, a telefon jos nikom nije poslala. Platice za ovo, ide prijava od mene pa nek se cesa gde je nesvrbi
2015 03 14
Shihy Girl aka Dzo Dzo [:osmeh] (mala digresija, čisto da se zna)... A što se ove situacije tiče, ne znam šta da kažem... čuvajte se, pazite s kim sarađujete, želim devojkama da im se vrati ono za šta su oštećene.
2015 03 14
Bubamarinica nije Glisic, nego ima drugo prezime. Tako i Ivana, ima prezime muza, kao i Marina. Zato kazem, nemojte napadati devojku za nesto sto je ucinila neka njena rodjaka, pa ja imam jedan deo prodoice sa kojom ne pricam, jel trebam ja da sutra budem odgovorna ako ta moja dodje ovde i kaze da smo sestre po nekom kolenu? Ako su Glisici prevaranti, ond je to porodica muza Marinine rodjake. Elem, 5000din je dovoljno za prijavu, ali svakako, ako se udruzite sve koje ste prevarene, imate vece sanse. Drugo, ja ne kapiram to, ako neko propagira svoju porodicnu situaciju, ako ona, tipa troje dece i tako to, kako bre ne reaguje i socijalna sluzba, ono keva im prevarant i lopov??? Ja nisam imala multi naloge, pa sta mislis kk zasto sam odblokirana, normalno da jesam jer je urednica proverila i mene i Emusku i Irenu, i videla sa se nismo bavile takvim stvarima dok smo bile na blocku, e zato neke druge jos uvek nisu unblock... Pa i dalje laju sa multija. Tako da, ne lupetaj kao otvoren prozor na promaji.
2015 03 14
Shiny Girl je tvoj nalog, a ti možeš da se batrgaš koliko hoćeš. Imaš još minimum jedan,ali neču da pričam dok ne budem 100% sigurna.
2015 03 14
Jeste, imam jos minimum 21, eto jel' si srecna. [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] Ne pravi od svake teme haos, aman, ostavi devojke da se bore sa lopinom koja ih je zeznula! Dosado
2015 03 14
Ja sam samo morala da ostavim bitan podatak, izvinjvam se devojkama na off-u.
2015 03 14
Teorija zavere, a znad su neproverene info vrrrrrrrrrrlo kaznjive u realnom svetu da se zovu kleveta [:poljubac] Svejedno, Shiny nije napisala nista sto sustinski i nije tacno
2015 03 14
Mhm. [:osmeh]
2015 03 14
A ham, ja sam skontala da su sestre od necega, tj, tako je meni Ivana svojevremeno napisala. Aj bas da probam da iskopam tu prepisku
2015 03 14
bubamarinica , pre 1 dana, 21:32 Pozdrav za vas,sa doticnom jesam rodjena sestra ali nismo u dobrim odnosima.Ja sam udata,ona je udata.Ne mogu joj nista preneti jer ne pricam sa njom,ako bilo sta drugo mogu da uradim za vas ja cu rado uraditi jer nikako ne opravdavam prevare.Imate njene podatke ako nemate ja cu vam dati,na vasoj sam strani da isterate pravdu jer niko u ovo vreme nema novca za bacanje.
2015 03 14
Reče...u jednom od...
2015 03 14
Jel nekom dosadno što je "samo" 139 strana o prevarantima?...molim vas ne kopajte po mojim rečima,sve je argumentovano i imam dokaze u "realnom svetu". Analizu zaslužuju psihopate pod maskama među nama...
2015 03 14
Ako ne pricaju, kako je onda znala da njena sestra vise nema te patike, tj. da ih je prodala ili sta god?
2015 03 15
Baš tako!
2015 03 15
1 2 ... 61 62 63 64 65 66 67 ... 127