Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Au, covece. Muka mi je od DM. Jel si bila u supu?? Prijavila? Prelazis 5000din, koliko je minimum za prijavu
2015 02 24
DM JE DOKTOR INTERNET KRIMINALA...IMAJU JE U EVIDENCIJI ODAVNO..A TO STO ONA I DALJE EGZISTIRA KAO TAKVA IMA DRUGU POLEDJINU...NEMAM VREMENA ZA RAZNA SASLUSAVANJA I SETANJA PO SUDU KADA DODJE DO TOGA[AKO DODJE]
2015 02 24
imaju je, ali ako si vec prevarena, nece skoditi jos jedna prijava. Kapiram ja tebe, meni je grupa idiota bila obila kola, ja otisla da prijavim, zaista su ih uspeli uhvatiti oko 6meseci kasnije, i dobila sam mogucnost da ih teretim za cifru vrednosti ukradenog iz automobila, ili da mi nadoknade stetu vanparnicno, sto je i uradjeno. Sto vise prijava protiv te budaletine, vece su sanse da se jednog dana zaista nesto pokrene protiv nje.
2015 02 24
NIJE PROBLEM U POKRETANJU VEC STO NEMAJU ODAKLE DA NAPLATE...REKLA SAM CERKAMA DA PAZE OD KOGA I STA KUPUJU I DA SMANJE...VELIKI JE RIZIK U ZADNJE VREME...AKO OVO MOZE BITI KOINCIDENCIJA ZA 20 DANA OVOLIKO LAZI I GUBITKA ONDA NEKA SAM I JA PLATILA POREZ ZA BUDALE ZA OVU GODINU...
2015 02 24
ne brini, jednog dana ce joj debelo naplatiti. Moj neki savet je da ipak odes u sup, izgubices sat vremena zivota na budalu, ali ko zna sta moze biti sutra, prekosutra... [:osmeh] inace, ja bas zbog takvih, pristajem samo na slanje posle uplate na RACUN, zaista bi bilo debilno da neko vara sa sve racunom koji je na njegovo ime.
2015 02 24
Cao devojke,citajuci komentare htedoh i ja nesto da napisem,jer sam izrevoltirana ponasanjem jedne clanice. Jednom prilikom me je prevarila doticna mislim da je zovu Miljana,ali nije bila velika cifra (500 din) pa nisam reagovala .Situacija sada je da devojci posaljem poruku za jaknu vidim ima 4 utiska 100 % pozitivna,ona mi odg nakon jednog dana da mi moze poslati vec danas i br tel na koji da se cujemo.Ja joj odg na mob da hocu posaljem podatke i od tada se ne oglasava,to je bilo juce.Danas opet posaljem por i ona nista.I sta sada da radim??? Toliko ljudi postaju neozbiljni da je to strasno [:isfrustriran] i da plus devojka sa svog profila ukloni tu jaknu
2015 02 24
Sada nadjes drugu jaknu, a tu zaobidjes, ocigledno je da ne zeli da je proda.
2015 02 25
njen nalog??
2015 02 25
Iva1991B, slazem se sa tobom, s druge strane, to sto je neko "pukao" nije opravdanje za kradju, i da je 500 i da je 5000din. Nisam sigurna da li je kleptomanka, ili je samo iskompleksirani skot koji leci svoje zivotne frustracije tako sto za*ebava druge, meni se pre cini da je to. Inace mami "svaka cast" za podrsku i vaspitavanje deteta, ko zna sta je tek mama radila/radi, pa se Miljana ugledala na nju. Sve to na stranu, da li tuzbe bilo koje vrste imaju svrhu u ovakvim slucajevima? I Draganu Mirkovic su tuzile devojke za one jakne, cini mi se, a ona je i dalje ovde. Uopste mi nije jasno kako to funkcionise tj zasto ne funkcionise?! Na svakom sajtu za kupoprodaju cete videti ako potrazite da je prevarila ko zna koliko ljudi za ko zna koje cifre.
2015 02 25
Ma kako da je lecis, devojka je poremecena bespovratno, Iva kaze i sa podrskom majke, pa to samo prebiti svaki put da upamti debelo sve. Njena sreca je sto do sad nije naletela na neku lujku poput mene koja bi joj i za 500din prevare zapucala na vrata, i onda je za kosu izvukla napolje, to je vec stvar principa, sto kazes ti- 500 ili 5000din, nebitno je. A majka cim je pdorzava, verujem da ima dobar udeo u tome svemu, tipa da je Miljana od ukradenih para izdrzava. Mene bi moja odvalila od batina da uradim tako nesto, svejedno sto nemam vise 10godinica, kontam da bi me se javno mozda odrekla, jednostavno, u nasoj uzoj porodici, te stvari nisu normalne-za siru ne odgovaram [:smejuljitise] Inace, meni ič nije jasno zasto niko ne preduzima nesto za svoje pare, svoje ZARADJENE pare, fakticki otete.
2015 02 25
Znas da napravis 2 lazna profila a ne znas da citas utiske kojih ima preko 10 a 0% pozitivnih? Bravo za tebe [:vrtoglav]
2015 02 25
naravno da znam , ali bila sam prva guska koja joj je porucila a nije imala ni jedan utisak
2015 02 25
nije to ta miljana obrisi post da ne pravimo devojci problem [:osmeh]
2015 02 25
TinaKris ne pravdam je time što kažem da je pukla, samo kažem razloge, a nju treba pući. :D Ne verujem da tu iko razmišlja o lečenju, jer sumnjam da oni na to gledaju kao na bolest. Meni još jedno nije jasno, ako je njen otac već voljan da isplaćuje njene prevare zašto ona lepo njemu ne traži u startu novac, pa kupi šta joj je potrebno, nego krade ovde i sramoti i sebe i njega. Nataša, broj 0611938952 jeste Miljanin, okačen je ovde više puta. I da, nije to ta Miljana. [:osmeh]
2015 02 25
Igram mau mau na fejsu sa njom,vidim poznato mi ime jer redovno citam listu...Ok,obrisano... [:osmeh]
2015 02 25
1 2 ... 56 57 58 59 60 61 62 ... 127