Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Mislim da Aks ili Bex dozvoljavaju otvaranje paketa pre placanja, ali pre toga u dogovoru sa prodavcem, znaci mora da bude naglaseno, znam da sam to procitala negde.
2015 02 08
Sofija, mislim da aks ima tu opciju, ali ne bih ja rizikovala, npr da posaljem kupcu, a da on otvori i u dogovoru sa kurirom, zameni sadrzaj paketa. Tipa, saljem telefon, a on ubaci neki drugi krs unutra i vrati mi.
2015 02 08
hhahaahhaaha kakav kre**n od zene. Ovo ne treba prijaviti policiji, nego joj zakucati na vrata i pljunuti je. Ali bar nas super zabavlja ovde. [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 02 10
Pa, zasto joj ne ostavis negativnu? [:osmeh]
2015 02 11
Kod te Miljane ili kako vec,porucih dve stvari kje sam navodno morala odmah da platim na zr a ja naravno odem i uplatim,ona kao fol sva fina stize sutra i to sutra se nikada nije pojavilo,ja pisem poruke niko nista,zovem aks niko nista ne moze da mi kaze,utiske o njoj sam procitala kasno...jbg.Mislim,nema smisla,klasicni lopov i prevarant [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2015 02 12
Koje Miljane? Miljane Nikolic? Ostavi link naloga.
2015 02 12
Davidrajko se dosta puta provlacila po forumu za kojesta u smislu prevare, neslanja paketa... [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2015 02 12
Prvo je rekla da je u inostranstvu....Potom da ce poslati za 10 dana,pa posle u sredu...Prodje nekoliko sreda i nista....I njen muz mi je pisao sa njenog profila,mislim da dele nalog....Te poslace ti,nije trenutno tu,ostavio mi broj telefona da moj muz njega nazove SLOBODNO...Koja porodica,jadno njihovo dete.Tako se razvuklo da sam se odavno oprostila.
2015 02 12
O znaci Miljana siri biznis, sad koristi i tudji ziro racun.. Verovatno neke "bistre" drugarice kao sto je ona [:vrtoglav]
2015 02 12
danima pise o njima... Danima znaci nisi citala... Na zalost, parice neces moci da povratis, jer nije neko uplaseno derle kom neka od nas moze da zapreti, nego profi prevarant.
2015 02 19
naravno, i ime i prezime, vise se ovde nema obzira prema prevarantima, ranije su se krile cifre telefona i tako to, ali vise ne.
2015 02 19
Jelena Tasic- Ristic 265-0000000985618-04.
2015 02 19
Na taj racun sam uplatila, ko zna da li je njen, ali se sve moze proveriti. Ako budem imala vremena , mozda se i ozbiljno pozabavim time.
2015 02 19
U svakom slucaju, jako sam besnaaaaaa
2015 02 19
Londons, vidis po postavci da nije neko derle, nego neki povratnik, Dragana ili Miljana, seti se Sljuka slucaja, nije to bilo ovako ozbiljno odradjeno
2015 02 19
1 2 ... 52 53 54 55 56 57 58 ... 127