Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Ja sam kupila preko krpica mobilni za 5000din od nove clanice bez utisaka. Ali prethodno sam na mail dobila njen snimak, gde mi pokazuje kako radi i ostalo. Treba se interesovati, traziti podatke, informacije itd....
2015 02 07
ostavi joj negativnu [:isfrustriran] koliko je ta riba uzela para do sada,auuuu covece
2015 02 07
Suki imala si srece, mogla je realno da ti na snimku pokaze sta hoce i onda ti posalje ovako nesto.. [:vrtoglav]
2015 02 07
sad sam htela da napisem isto, suki imala si srece...
2015 02 07
Ja mislim da je ona na ovom sajtu oduvek... Pokrala je pola sajta za velike pare. [:isfrustriran]
2015 02 07
Hah da da znala sam da ce to neko da napise :) Vidite, za mene nije bilo stvar srece, odlicno znam kako da sebe zastitim i sta mi sve treba da se uverim da nije u pitanju prevarant. Cinjenica je da vecina prevarenih uopste nije radila ikakve provere, a obavezna je konsultacija i detaljna provera dostupnih podataka, pogotovo kada se radi o vecoj sumi, to je bila poenta moje prethodne poruke. Ovakvi sajtovi bez ikakve zastite potrosaca jednostavno nisu za svakog. Srecu sam recimo imala kada sam saradjivala sa novopecenim prevarantom sa puno pozitivnih utisaka i nisam bila prevarena.
2015 02 07
ZARALAB vidim da ste u utisku napisali kako od vas nece dobiti novac tj da joj je vracen paket zanima me kako se ga otvorili a da niste platili [:stidljiv]
2015 02 07
znam da moze da se otvori paket i da se vrati jer sam to dozivela poslala sam zeni telefon sutra me je pozvala i lepo se zahvaila za bateriju jer joj je samo baterija trebala da je njena na telefonu crkla i stvarno je tako bilo meni je vracen paket jos uz to sam platila duplu postarinu a kurir koji je dozvolijo da se otvori paket je dobijo smanjenje plate od 20%
2015 02 07
jao [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 02 07
Tako sto ce pisati da je prijem odbijen i bice vraceno odakle je poslato.
2015 02 08
ali kako si ti uspela da otvoris paket i vidis sta je unutra, a da nisi platila prvo, to je devojka pitala [:osmeh]
2015 02 08
zaralab ajde molim te odgovori na pitanje mene ubi radoznalost jer to je ono sto me muci od kada je meni vracen otvaran paket jer kod mene je kurir u postexpressu moj prijatelj pa nikada nisam uspela da otvorim paket dok ne platim do duse nikada ga nisam ni pitala tako nesto [:osmeh]
2015 02 08
Pa jedino ako radi na tim poslovima [:smejuljitise]
2015 02 08
I mene zanima to otvaranje paketa pre preuzimanja. Da li ijedna kurirska služba to omogućava? Nekad bih zaista platila i veću poštarinu, samo ako postoji opcija da se uverim u sadržinu paketa pre njegovog definitivnog preuzimanja. Verovatno bih više kupovala da sad već nemam paranoičan strah od saradne sa neproverenim članicama. Verovatno sam ispustila neke vrlo lepe stvarčice upravo zbog toga. Slično sam prošla, loše, sa nekom replikom mobilnog, ali sam na jedvite jade uspela da se koliko-toliko refundiram, ali tek nakon krivične prijave koju sam predala protiv članice. Po meni, obraz je jedan i nema te vode koja ga može oprati kada ga jednom ukaljaš. I po mom mišljenju, ipak je ovde većina članica istog tog mišljenja i tako i rade - pošteno. A onda se nađe jedna Dragana, Miljana, Kuzmanovićka & familly...
2015 02 08
Mozes da otvoris paket ako to ti dozvoli postar naravno to nije po prailima poste moj dever je otvorio paket i tek onda platio [:kezitise]
2015 02 08
1 2 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 127