Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Bitno da ona potencira svoje pozitivne utiske ahahhahaha tuga
2014 12 18
pa da i krava da 30 litara mleka i ritne nogom kanticu i u jednoj sekundi prospe sve...to je ta stara prica....
2014 12 18
Znas kako,te koje ne ostavljaju utiske o losoj saradnji,tako i prolaze jer se svi prevaranti vrte oko njih,jer su laka meta.Nas koje pisemo/pratimo teme i imamo njuh za lopove,nece uspeti da prevare.Tako da,tek kad shvate da je utisak obavezan zbog svih,i najvise zbog sebe,pocece da ih ostavljaju.Jer,ne ostavi ona sada,sutra ne ostavim na primer ja,ta nasa dva prevaranta mogu da se rotiraju i da nam se obema opet desi isto,bar jer smo takvog stava,a tebe nece to pogoditi jer ti em pratis forum em imas njuh da te ne prevare. [:osmeh]
2014 12 19
Ne sarađaujte sa Snežanom Radić, blokirana je! Iz Šapca je i ima račun u Rajfajzen banci.
2014 12 19
Zamolila bih clanice da u crnu listu upisuju prevarante, a ne da ovu listu koriste za medjusobna raspravljanja. Nemam ja ni vremena ni zivaca da citam vase licne stvari, a ova lista je svakako od koristi i meni, i svim ostalim clanicama. Hvala.
2014 12 19
to nisu licne stvari nego stvari koje se ticu svih korisnika ovog sajta,niko ovde nije pisao sta je jeo za dorucak i kako je proveo dan
2014 12 19
QueenofStyle, dobrim delom jesi u pravu. Ostale članice, ne morate se odmah baciti na taj svađalački ton. Ninarichi85, nismo to napisali sa namerom da Vas uvredimo, već da skrenemo pažnju onima koje napadaju članice da ne čitaju forum, pa budu prevarene, da može da se desi i onome ko čita forum da previdi prevaranta. Nema potrebe da se raspravljate sa nama i nama bilo šta dokazujete, dobro znamo ko je koliko uključen, ali ne možemo svakoga hvaliti ponaosob. Znamo šta ste radili i lepo je sa Vaše strane. Shiny, ako se vratite na naše postove videćete da pišemo velikim slovom svako ''V'', pored toga, to je tehnikalija i možda smo pogrešili, a pored ovoga, veliko slovo nije nužno ukoliko nije u pitanju poslovno pismo ili pismo sličnog sadržaja. Stil pisanja je bitan uvek, gde god da se piše i ne vidimo zašto bi ikome smetalo to što pišemo na način na koji pišemo. Vaše insinuacije da smo pre dva meseca došli na sajt delom jesu istinite, neki od nas jesu došli sa stvaranjem profila, ali neki su mnogo duže tu, mada dužina boravka je nebitna, bitan je učinak. Sa druge strane, mi sa Vama, niti protiv Vas nemamo ništa. Pohvalili smo Vas u više navrata za ''hvatanje'' prevaranata, ali ne možemo podržati Vaše konstantno vređanje članica. Umesto da se držimo zajedno Vi trošite energiju na raspravljanje sa nama, bez ikakve potrebe. Samo nas još zanima zašto kada ste već znali ko je iza naloga niste ostavili utisak ili rekli nama da ga ostavimo? Mi nemamo problem sa time da dobijemo negativne, dešavalo se i uvek nam možete javiti da obavimo Vaš ''prljav'' posao.
2014 12 20
Ja za razliku od nekih,ovde nisam zbog pohvala da li sam potpomogla nekog da ne bude prevaren iz svoje gluposti sto ne brine o svom novcu.To ponasanje MI pohvaljujemo,MI ovo,MI ovo,meni se prosto ne dopada,jer je ovo sajt svih,i kao clan,imam pravo da se smejem onima koje ispadnu glupe nakog milion i jedne teme o prevarantu,kao sto je ova tema nakon svih i ostvarena prevara.Rekoh vec na jednoj temi-da je clanica prevarena malene ni od kuda,svaka bi pokusala da nadje prevaranta,ali danima se vrte teme o srebroooo i clanica "ne vidi",pa to je vec glupost i bezobrazluk,jer koji andrk iko ovde pise o prevarama i upozorava,da bi neko terao po svom pa kukao?Sama pala,sama se ubila.Naucice neki drugi put... A sto da dajem negativnu Dragana1612,otvorila sam temu,to je po pravilima sajta dozvoljeno,ocena bez saradnje ne,tako da...Ja pravila ne krsim.A vidim,niko se nije pomucio da posalje poruku urednici da se doticna izbaci sa sajta jer je ona jos ovde.Kad se efikasnost na SVIM nivoima podigne na visi nivo,,onda cu se opet baviti budalama,do tad,necu da se sputam na njihov nivo i jurim ih,nema svrhe,urednica JOS NIJE BANOVALA prevaranta povratnika.I sa onom Bubamarinom radi NISTA,ocigledno.A doticna gospoja nek slobodno podigne tuzbu,jedva cekam,zena ima memoriju kao akvarijumska ribica,pa se ne seca da je bilo VISE OD JEDNE "saradnje" sa Miljanom,i da te utiske ne moze da obrise jer su im pogaseni nalozi.
2014 12 20
Shiny, ma daj. Prvo, to što pišemo sa ''Mi'' smo objasnili, drugo, ne tražimo apsolutno nikome zahvalnost, niti dizanje u nebesa. Ovo radimo volonterski i zato što osećamo potrebu da tako treba. Ne treba niko ni hvala da nam kaže, sretni smo kada znamo da smo sprečili neku prevaru ili nekome pomogli. Istina je da smo zahvalni ljudima koji sarađuju sa nama i da ih pohvalimo s vremena na vreme, kao što smo i tebe, da li je nama neko zahvalan i da li će nas pohvaliti ne zavisi od nas. Nagradu ne tražimo, radićemo ovo dok možemo i dok vidimo da imamo za koga. Da li nekome naša pohvala znači ili ne isto nije do nas. Prvo ti smeta stil pisanja, pa to što pokušavamo da dovedemo sajt u red, pa to što nismo napisali veliko ''V'', sad ti smeta što smo napisali da smo MI nekoga pohvalili. Normalno je da ćemo da napišemo da mi pohvalimo, ne možemo napisati da je nekoga Stiven King pohvalio, kada smo mi. Ni na trenutak te nismo uvredili, niti bili bezobrazni. Mi ti priznajemo angažovanje i u više navrata smo rekli da je super to što otkrivaš prevare, samo da ne vređaš članice i bićeš super. Ti ne prestaješ da nas prozivaš i stvarno nije u redu. Ako ćemo već da se prozivamo, ostaviću samo ovo kao primer, jer si tu u više navrata napisala da tebi treba da traže pomoć i da takve poput tebe treba da slušaju, pa da se vidi ko, na manje ili više suptilan način, traži priznanje, ti ili mi. ShinyGirl , pre 29 minuta prijavi | ↑ Upravo tako Petra...Ne daj Boze da zatrazi pomoc od nekog poput mene,hahahahha pa da malo vise slusas ovakve poput mene,ne bi nasela na pricu budale koja te je pokrala.Eto ti dindolo nek ti resi problem,"vrlo" je efikasna,narocito kad treba da ljubomorise i glumi spijuna,sve je to dokono pa...Samo nek ti te poput dindolo daju vetar u ledja,mnogo ces "dobro" proci na sajtu,jos tako naivna u kombinaciji sa njom,ma Bog da te vidi hahahhahahh
2014 12 20
Da objasnimo još jednom, kada kažemo mi, ne odnosi se samo na nas koji smo napravili nalog, već i na članice sa kojima smo u kontaktu svakodnevno, ali žele da ostanu anonimne. Ne vidimo koji je tvoj problem sa nama, ali se nadamo da ćeš ga rešiti sa sobom, pošto mi nemamo problem sa tobom, osim sa tvojim obraćanjem članicama i vređanjem istih. Svakako želimo da budemo u dobrim odnosima sa svakim ko pronalazi prevarante, pa i sa tobom, da bismo zajedno uspeli da suzbijemo rad prevaranata. Ti nastavi kako hoćeš. Prozivaj nas i dalje ako misliš da imaš zašto, mi ti želimo sve najbolje i zaista ne želimo da trošimo energiju na ovakve razgovore.
2014 12 20
P.S.Obzirom da (kao sto ste vec napisali) ovo radite volonterski trebali bi znati gde je vase mesto
2014 12 20
Ninarichi85, zaista ne vidimo čemu sve ovo. Ni Vas nismo ni uvredili, ni napali. Argument Vam nije na mestu, jer ni Vi niste admin, a radite iste stvari, opominjete za pisanje u pogrešnim rubrikama, pišete o istim ljudima, na istom forumu. Nama je zapravo bilo drago što smo videli da ste se angažovali i skrećete pažnju, ali sada vidimo Vama nije drago što mi radimo to. Mi to radimo za dobrobit sajta i ljudi na njemu, a ne za dobrobit nas. Obraćajte nam se kako želite, a mi ćemo i dalje raditi sve što i do sada. Skretaćemo pažnju na ono što smatramo da treba i za ono za šta smatramo da treba. Svako dobro!
2014 12 20
Ne nisam admin ali radim ono sto mislim da treba i sto VECINA clanica sa ovog sajta radi...meni je drago sto postoji neko kao vi ali mi nije bas drago sto trazite dlaku u jajetu...a to sto ja opominjem je iz razloga (AKO NISTE PRIMETILI) sto je sajt prenatrpan i poceo je da baguje...kao sto kaze bengalica verovatno se prelazi na JACI SERVER..Mozda se vama niko nije licno obratio a ima jako dosta njih (CLANICE KOJE NISU PREVARANTI) koje je pocelo da nervira to sto trazite dlaku u jajetu...vi radite svoj posao Mi cemo nas i to je to
2014 12 20
Ne tražimo ''dlaku u jajetu'', već pokušavamo da objasnimo da ne možete očekivati da drugi poštuju pravila, ako ih Vi ne poštujete. Recimo, članice koje imaju slike sa interneta prijavljuju tuđe slike sa interneta. Članice se žale na Jokicinu18 nekulturu, a one je vređaju istom merom. Nemojte pričati da nismo primetili prenatrpanost sajta, samo bacite pogled na teme unazad, češljamo forume svakodnevno i obaveštavamo članice o pogrešnim podforumima. To se značajno smanjilo. Mi Vama ne prebacujemo što to radite, samo kažemo da ne možete raditi nešto, a nama reći da to ne radimo. Ništa od ovoga nije naš posao, da se razumemo, sve je ovo samo dobra volja. Članice kojima smetamo neka nam se jave slobodno sa obrazloženjem zašto im smetamo, ali da ne bismo prenatrpali ovu temu, koja nije namenjena za ovo, otvorite novu temu i obavestite nas. Ukoliko sami vidimo da smo nešto loše uradili priznaćemo i napustićemo sajt. Shiny, ako tvrdiš da nisi ona koja jesi, zašto si nas uklonila iz prijatelja na facebook-u?
2014 12 20
niste lepo kopirali link pa ne moze da se otvori, morate da pravite razmake....
2014 12 21
1 2 ... 47 48 49 50 51 52 53 ... 127