Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

InaMedin je cura kojoj nista ne treba verovati ,svakog dana mi je obecavala torbuuu ,poslala sam joj i novac iii nisam dobila torbuu ,nemam reciiii , tako svii moguu da urade i nista nece biitii ,treba viseee obezbediti ovu kupovinu prekoo interneta
2014 11 06
Ta InaMedin je vec ovih dana pominjana kao provereni prevarant.... [:sokiran]
2014 11 06
LelicaMarelica Kragujevac, 10 predmeta 2 utisaka, 0% pozitivna Prate: 9 Prati: 1 Poslednji login pre 1 sati A Miljana jos nije blokirana, i jos se devojka loguje... [:vrtoglav]
2014 11 06
I meni isto.
2014 11 06
Mima ne stresiraj se, gomila nas je dobila negativne, to je ova mala Miljana, samo pisi adminki da ti obrise [:osmeh]
2014 11 06
Jel mi moze neko poslati profil admina ? [:lepota]
2014 11 06
EVO I JA DA SAOPSTIM NOVOG PREVARANTA A TO JE POD IMENOM POEZIJA-NOVI SAD,NAVODNO IMA PRICU DA JE UPLATILA PREDMET PA DA SE ROBA POSALJE,NIKAKO SARADNJU DOK NE PROVERITE PRVO UPLATU,A I NJENE OCENE NEGATIVNE SVE GOVORE,SRECA PA IMAM ISKUSTVA SA RADOM NA INTERNETU IAKO JE MISLILA DA SAM NOVA.....PA MOZDA KOD MENE PRODJE... [:smejatise]
2014 11 06
NEWENA prevarant menjale smo se poslala sam joj cipele i 900 din doplatu nije mi poslala cizmice niti uplatila pare i sad me je blokirala imam jedino od nje negativnu od nje morala sam da napravim ovaj profil pravi mi je marija kaca 4 nalagala je da nisam poslala cipele evo broj pošiljke Po 369660275RS i da nisam preuzela njene a nije ih ni poslala
2014 11 10
NEWENA prevarant menjale smo se poslala sam joj cipele i 900 din doplatu nije mi poslala cizmice niti uplatila pare i sad me je blokirala imam jedino od nje negativnu od nje morala sam da napravim ovaj profil pravi mi je marija kaca 4 nalagala je da nisam poslala cipele evo broj pošiljke Po 369660275RS i da nisam preuzela njene a nije ih ni poslala
2014 11 10
Po broju se vidi da je nevena podigla paket 30.10 u 08 h i potpisala se ,prevarila je još 2 devojke za 24 h ,ja sam saradjivala sa tobom draga 3 puta i imam samo reci hvale a poslate su poruke armiju za Nevenu i tvoj profil da se od blokira jer nisi ti nista kriva
2014 11 10
Prijavila sam njen profil, pisala adminu ali ne vredi, nista povodom toga nije uradila.... [:besan]
2014 11 10
E brate ovde se ne zna vise ko pije a ko placa....a ja dobila informaciju da mica 789 ima lazne profile a newena ima pozitivne od devojke sa kojom sam saradjivala...mislim...KO JE SAD OVDE LUD Pravi se situacija da se vise nikome ne veruje ni 2% .... Ja sada treba da posaljem paket cekam kurira i razmisljam dal da ga saljem bas zbog ovih stvari....Svaka prica ima dve strane aj sad KOME VEROVATI????????????
2014 11 11
Devojke vi znate da kada vas neko prevarri, imate pravo da se obratite - Centar za zaštitu potrošača - Policija - gde možete podneti krivičnu prijavu protiv lica koje vam je nanelo štetu. to je vase pravo, mozete dobiti svoj novac nazad, ili sto se policije tice mozete tu osobu tuziti za prevaru, sto vam je uzela novac, dala robu pokidanu itd. samo je potrebno da imate dokaz, da povezete profil na sajtu sa adresom doticne gospodje, i poruke koje to dokazuju, jos bolje ako je mozete nazvati pa snimiti a ona krene da vam psuje, to je jos jedna tuzba... [:osmeh] dok ih po dzepu neudaris one nece prestati da varaju, treba se vise vas sskupiti koje vas je ta dragana ili vec kako se ona iz sida zove prevarila, i grupno je tuziti i obratiti se czzp. [:osmeh]
2014 11 11
Gde piše da ih ona štrika? Pošto sam ja shvatila da ona prodaje štrikane džempere, ne štrika ih sama, jer slike su sa neta.
2014 11 11
Ja bih uvek od prodavaca koji stavljaju slike sa interneta tražila njihove slike tih predmeta. U redu je da uz svoju sliku neko stavi i sliku sa interneta kako bi neko video kako se predmet nosi, ali ne i da u oglasu bude samo slika sa interneta.
2014 11 12
1 2 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 127