Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Slazem se sa svim sto ste napisali, ja prva uvek gledam da ispostujem dogovore, ona prva nije ispostovala prvi deo dogovora da ona postarinu plati. Drugo, ne moze pisati kako sam ja iscupkala njen dzemper, jer sam joj se javila odmah ujutru kako nisam zadovoljna i kako predmet ne odgovara opisu. Razumem da sam se ja javila nakon nekoliko dana, pa kao hej, ne valja ti dzemper, ali istog jutra?! To sto ne zeli da prihvati reklamaciju, govori o njoj, jer jednog trenutka mi je napisala da sam ja upropastila dzemper, u drugom kako je to angora (a nije, pise na sastavu) i da je to normalno da bude tako iscepkan, a u trecem da je ovo sajt Moje Krpice i naravno da je roba polovna a ne nova 😳 Tako da se i ona sama pogubila u celoj toj prici, ne zna na koju ce stranu. Svakako bih savetovala da se devojke pripaze kako im se ne bi desilo isto, jer mi se javila jos jedna clanica kojoj je prodala patike koje isto ne odgovaraju opisu. Javice se ona vec. Tako da je moj topli savet da se izbegne taj prodavac. :-)
2018 10 01
I trazila sam novac nazad naravno, ni da cuje, njene reci su citiram “lepo pise na mom profilu da novac ne vracam”, nakon toga sam trazila da mi vrati bar deo novca jer zaista ne vredi 3340 rsd sa postarinom, na sta je ona odgovorila, da je novac potrosila i da ga nema i da ima samo 500dinara. Sta reci, prevarant devojka, nisam jedina koja je tako prosla sa njom.
2018 10 01
Strasno 😣😔 Nemoj da se zalices da kupujes tako skupe stvari dok ne vidis uzivo. Ja iskreno ne bih. Glupo je da nije htela da vrati novac a ti njoj njen dzemper. Meni je to bezveze .
2018 10 01
Zelela bih da podrzim dolcevitu patike koje sam dobila su lepljene super lepkom napred guma i izgrebane po nekim delovima sto bas i nije 6400 dinara al u mom slucaju ja se nisam bunila prosto nisam reagovala odmaha prosto nisam ni za raspravke ni za svadje jer koliko njeno jeste toliko moje nije i obrnuto u nedogled u ovom slucaju nisam procenila mada nasa prva saradnja je protekla jako lepo tako da sam se nadala istom i ovog puta...ne znam sta bih rekla sem da mi je jako zao dolcevita clanice jer se saosecam sa njom i znam kako joj je jer sam saradjivala i sa dolcevita koja je besprekorna pedantna i tacna i uredna i onda znam kako joj je kad odvajas novce za nesto sto ti se svidi a dobijes ne bas takav predmet
2018 10 01
Odakle prodavcu pravo da daje negativnu kad je kupac uredno platio i preuzeo paket? Zato što je kupac negodovao jer je nezadovoljan precenjenom kupovinom??? Strašno!! Ovo treba regulisati nekim novim pravilnikom o ocenjivanju, jer osvetoljubivost nema šta da traži u kupoprodaji . Uglavnom prodajem , ali ovo je nedopustivo ponašanje i jedan je od razloga što smo svi sve više i više nepoverljivi kad treba ovde nešto da kupimo. Pitamo se u kakvom stanju će stići, da li vredi koliko je plaćeno.. 3000 baš nije malo i za taj novac se može kupiti nov džemper od sintetike . Svakom se može dogoditi da preceni stvar , ne vidi nedostatke .. ali ako ne ume da se dogovori , postupi moralno i ljudski, onda na takve treba staviti zabranu prodavanja na neki određeni period , kao neki vid opomene. Kad kupujem, u startu odustajem od gledanja profila i izloženih stvari kod onih prodavaca koji unapred napominju da ne vraćaju novac , niti uvažavaju reklamaciju. Jedno je kad neko kaže da nije zadovoljan jer mu ne stoji lepo - to je stvar loše individualne procene. I tu nema vraćanja. Ali za iznošenost stvari koje se prodaju kao nove i po ceni kao da su nove , definitivno nema opravdanja.
2018 10 01
Hvala na podrsci devojke, ja se samo nadam da nece jos neko proci kao ja. Sto kaze Maculi, ni kriva ni duzna dobih negativnu, ali nadam se da ce administrator procitati celu prepisku sa doticnom koju sam poslala i odreagovati. Slazem da se treba uvesti novi pravilnik i malo bolje zastititi kupce. Ja sam clanici poslala sliku kako mi dzemper stoji, rekla da je model stvarno divan, ali da stanje jako lose, lepo i kulturno zamolila da mi vrati novac ili bar deo novca jer je zaista preterano za ofucani dzemper dati toliki novac, bila sam jako ljubazna i pokusala lepo, ali neki ljudi jednostavno to ne zasluzuju. Ja kako kupujem tako i prodajem i trudim se da ispostujem svakoga, ocekujem da su i drugi takvi, ali, cudno je vreme u kome zivimo, sve je vise onih losih primera, nazalost...
2018 10 02
Jezivooooo 😠😤 Kako je nadmena, bezobrazna, nimalo nema savesti, sta reci.. Zao mi je iskreno kad procitam i vidim sta clanice,prodavci rade.. Kakvi utisci, kakve cene, dzaba sve, kad na kraju us*res sve..😞
2018 10 02
> Psychocouture: > Ovdje upisujemo prevarante. > Nije dozvoljeno iznošenje ličnih podataka, samo korisničko ime i broj računa, NE ime i prezime i adresa. > Bez svađanja! Clanica mojestvari12 jejedan veliki prevarant. Roba joj je placena a isporuke ni posle mesec dana nema.
2018 10 02
Clanica mojestvari12 je veliki prevarant. Roba joj je placena, a stvar nisam dobila ni posle mesec dana. Strasno. Ako moze da se blokira.
2018 10 02
> osters: > > Psychocouture: > > Ovdje upisujemo prevarante. > > Nije dozvoljeno iznošenje ličnih podataka, samo korisničko ime i broj računa, NE ime i prezime i adresa. > > Bez svađanja! > Clanica mojestvari12 jejedan veliki prevarant. Roba joj je placena a isporuke ni posle mesec dana nema.
2018 10 02
Osters , imate i vi negativnu za istu stvar . Vratilo Vam se ( sto nju ne cini manje prevarantom ,niti Vas postenijom ) . Za ovolike negativne zbog nerealizovanih rezervacija se mozete obratiti adminu , ne ostavljaju se negativne bez saradnje , clanice su i pored negativnih svojevoljno pristajale da Vam rezervisu . Sto Vas , opet ,ne cini manje bezobraznom i nekulturnom .
2018 10 02
Ja bih da objavim deo, prepiske s doticnom Anita1 Zara29 Pitam mozda zato sto ste u opisu vrlo jasno napisali da MOZE I ZAMENA?! pre 11 sati Anita1 to sto sam napisala da može zamena ne znači da cu po svaku cenu menjati. Stvari na vašem profilu su sranje i ne svidja mi se ništa. A sad ODJEBI!!! pre 29 minuta
2018 10 09
> Zara29: > Ja bih da objavim deo, prepiske s doticnom Anita1 > Zara29 > Pitam mozda zato sto ste u opisu vrlo jasno napisali da MOZE I ZAMENA?! > pre 11 sati > Anita1 > to sto sam napisala da može zamena ne znači da cu po svaku cenu menjati. Stvari na vašem profilu su sranje i ne svidja mi se ništa. A sad ODJEBI!!! > pre 29 minuta ne znam da l da se smejem il placem :D Pa ovo je strasno. Ja nmg da verujem da neko na najnormalnije poruke ovako odgovara. Sve ovo treba prevaspitati :D
2018 10 13
Wildflower777- poruci i ne preuzme paket... prevarant!
2018 10 19
nikilauda...pise iz Beograda strasno nesto,ne znam da li je ovo ljudski sta je uradila...sve imate na forumu i temi "veliki prevaranti..Crno da crnje ne moze biti.
2018 10 20
1 2 ... 92 93 94 95 96 97 98 ... 127