Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

bilo bi korisno kada bi mogla da se napravi bukvalno lista imena koja bi trebalo izbegavati(ne u vidu foruma,nego kao spisak)..ovako sa 100 stranica nemoguce je proveriti da li treba saradjivati sa nekim, kada vam ta informacija zatreba..citati temu svaki put od pocetka,da bi se nasao potencijalni prevarant je suludo..
2018 10 22
> BojanaJoanovic: > bilo bi korisno kada bi mogla da se napravi bukvalno lista imena koja bi trebalo izbegavati(ne u vidu foruma,nego kao spisak)..ovako sa 100 stranica nemoguce je proveriti da li treba saradjivati sa nekim, kada vam ta informacija zatreba..citati temu svaki put od pocetka,da bi se nasao potencijalni prevarant je suludo.. tacno
2018 11 13
Naravno,to je protiv zakona.
2018 12 20
> Spotter: Oprosstite, ali ja se ne raspravljam. Imam pravo na odgovor, da ga nemam, be bi postojala opcija odgovori. Ono sto imam sam rekla , tema je za mene zatvorena. S postovanjem, Bojana.
2018 12 21
Pozdrav novija sam clanica i najvise kupujem ovde. Immala bas lepu saradnju sa njima E sad imam problem ne znam sta da ardim. Jedna clanica je narucila neki dan majice dve tj napisala zelim to i to i iskljucila se. Ja joj napisem odma da moze i da je sad na snizenju i kada zeli da joj posaljem i da ostavi podatke !? Posle tri dana javlja se i napise podatke i nista visi opet se odma iskljuci. Ne znam da li da nastavim ikakvu saradnju i da li da saljem. Ne bi posle da ispadnem kako ne postujem kupca i ostalo. Mogu prepisku poslati. Savet sta da radim ? Hvala
2018 12 22
Ako ti je ostavila broj telefona pozovi je, a ako nije, ja ne bih slala
2018 12 22
nova sam ovde i ne vidim koga bih i gde mogla da pitam kako sve funkcionise.Zainteresovana sam za jedan teddy kaput ali mi zena ne odgovara na poruke, osim prve gde sam napravila gresku te nisam navela sta me interesuje za kupovinu.Sta da radim?
2019 01 18
Posalji opet
2019 01 19
Juce sam postavila svoje slike skupocene jakne Sportalm, a danas vidim da je clan LANA MEOW uradila screenshot sa dve moje slike i postavila istu jaknu sa duplo nizom cenom. Sta uraditi? Nova sam ovde i jako sam razocarana ovim sto sam videla. Pri tom sam uplatila sve usluge koje MK nudi a samo se "njena" jakna pojavljuje u listama. Pitanje je da li je ona ima uopste jer ako je ima zasto je nije sama slikala??? Kako prijaviti to administratoru?
2019 02 04
Clanica je skinula slike sa svog profila kada sam je opomenula u poruci.
2019 02 04
MILICABG011 Hoce da kupi,oce licno,htela sam na noge na posao da joj nosim,sve ok i samo nekulturno prestane da odgovara na poruke NE PREPORUCUJEM NE GUBITE SVOJE VREME SA NJOM NEMA OBRAZA :) Ima vec 7 negativnih pa joj moja ne znaci nista pa joj necu uciniti i dati joj 8 Sto dalje od nje..
2019 02 13
Ancitrg- dosadno joj pa vas zavlaci da zeli predmet Andrijanaas- takodje a i slika joj sa interneta potencijalno lazan profil
2019 02 16
Koja klosarka daj link
2019 03 12
majaa2525Beograd prevarant.Prevarila vise osoba i to za vece sume novca.Pozdrav.
2019 03 14
I da napomenem da jako fino piše. Ne padajte na to!
2019 03 27
1 2 ... 93 94 95 96 97 98 99 ... 127