Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Zivkica84 , link ostavite ,objasnjenja ,ovo nikom ne moze pomoci
2018 05 10
Blokirana su oba profila
2018 05 18
Eto slika,eto dokaza, sigurno nisu stigle ostecene,kako je navela gospodja, i bile su u super stanju kada ih je dobila,jer postoje poruke gde je to potvrdjeno, pa molim lepo! Kakvi prevaranti,takvi se ne oglasavaju kada prevare,i ne trude se da objsne niti da se uopste pravdaju bilo kome! Pozdrav
2018 07 17
Jos samo da nam Saritica objasni i kako su ovo original patike ...
2018 07 18
Vazno da je meni ostavila negativan utisak, a uredno sam platila i preuzela paket.
2018 07 18
LuxandFabuluxe, mene je uspela da prevari zahvaljujuci mojoj ishitrenosti. Tek sada sam videla da joj je jedna devojka ostavila komentar da je i nju prevarila za naocare
2018 09 10
Super kada neko ima da da toliko novac... Savet:Za tako veliki iznos prava prodavnice a ne ovde kupovina, ljudi nemaju za osnovne stvari a neko baca toliko novac....
2018 09 12
> sarasvatara: > Super kada neko ima da da toliko novac... Savet:Za tako veliki iznos prava prodavnice a ne ovde kupovina, ljudi nemaju za osnovne stvari a neko baca toliko novac.... Potpuno suvisan komentar
2018 09 12
StefanMalesevic profil molim vas obratite paznju da ne saradjujete sa doticnom, napravi sra*nje pa ponovo otvaraju profile prevaranata na sve strane
2018 09 27
Ostavite link
2018 09 27
> sarasvatara: > Ostavite link Ostavi i ti tvoj mada ga već imamo...
2018 09 27
.
2018 09 27
Evo ga njen “ dzemper jednom nosen” Sta reci na sve ovo, ljudi rade sta god pozele, jos ja kao nezadovoljni kupac trpim njen bezobrazluk da mi ostavlja negativne ocene bez ikakve osnove. Prijavicu sve administratorima, celu prepisku pa neka razrese celu situaciju. Ni kriva ni duzna da ispastam zbog prevaranta i lazova koji ljudima uvaljuje skart za ne tako male pare!
2018 09 28
Potpisala sam :-) valjda sam dobro :-)
2018 09 28
Dolcevita strasno ako je to istina. Obe imate utiske pozitivne, lepu garderobu, sve je to super.. Njena rec protiv tvoje, bezveze. Meni je to strasno, da kupis tako skupu stvar, za mene skupa iskreno, da verujes hm utiscima, platis i sve ispostujes. A onda ti stigne nesto ofucano, nesto sto ne bi ni po kuci nosila.. 😣😬 Zato treba razmisliti, od koga sta se kupuje, nisu utisci vazni uopste, nego ko je kakav covek, da li ima osecaj i savest.. Ocigledno da vecina ljudi i nemaju.. Procitala sam sta ti je odgovirila devojka ne znam ko je tu upravu. Ali ja bih odmah vratila novac kad suprotna strana ne bi bila zadovoljna, meni je to jezivo.. Pozdrav 😚😊
2018 09 30
1 2 ... 91 92 93 94 95 96 97 ... 127