Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Pa ni Vi joj niste ostavili negativnu ,kako da ima negativne ? A ovo sto ste dobili jeste smece .... :o
2017 12 21
> TatCat: > Pa ni Vi joj niste ostavili negativnu ,kako da ima negativne ? A ovo sto ste dobili jeste smece .... :o Ostavila sam, sacekala sam da mi odgovori dala sam joj jedan dan da se opravda ali nema je naravno, ostavila sam negativnu i prijavila je administratorima.
2017 12 23
> Aleksmom: > FashionAddict2 je profil iza kojeg stoji Darija Stevic koja je velika prevarantkinja, iz Pozarevca je. Unapred uzima pare i prodaje po 100 x jedan te isti proizvod. Menja stalno profile, i nije imala do pre par dana na ovom profilu ni jednu negativnu ocenu pa je u par dana nas dosta zeznula. Zene pazite se tog imena takodje mogu ostaviti njen racun, brojeve telefona, adresu i ostalo sve. Ona je uveliko na Crnoj listi sa sve podacima i poznata je ovde . Vraca se s vremena na vreme kada joj zafali novca .
2017 12 25
Mojekrpice.rs/ljubinka12-160328 Prevarila me za 250 dinara.Sramota
2018 01 24
> sladja014: > Mojekrpice.rs/ljubinka12-160328 > Prevarila me za 250 dinara.Sramota Zasto ste placali unapred osobi koja nema ni jedan utisak ? To je moglo da bude i 2500 rsd
2018 01 24
nemoj da se uvedis ili bilo sta, ali MK ili bilo koji brend tesko da se kupuju ovde i da su pravi. 90 posto profila koje sam pogledala prodaje fake stvari i to je isto prevara treba da se blokira ili da se trazi da jasno naglasavaju da li je nesto fake
2018 01 27
Ma nije uopšte problem i da je fejk, nije Bog zna koji iznos! torba se meni dopala i pritom je sestri bila namenjena kao poklon! ona je poslala sasvim nešto drugo, neku jadnu otrcanu torbu koja pritom ima veoma neprijatan miris! svakako, odmah sam otišla u policiju,i podnela prijavu! odmah kontaktirala PE, na osnovu toga upravnik automatski stopira uplatu, tako da pošiljaoc ne može da je podigne. ovaj put je pokušala da zavrne pogrešnu osobu! za sve članice,da znaju, ukoliko se i Vama desi slična situacija, u paketu nije predmet koji ste poručili, odmah policija,prijava...i prevarant ne može da podigne novac! pošta njegove opštine odmah bude obaveštena, i ukoliko se isti pojavi na šalteru dočekaće ga veoma neprijatno iskustvo. Svi takvi koji haraju po sajtovima, varaju za sitnu lovu, besposličari i džabalebaroši, neka uživaju i pokušaju mirno da spavaju, jer će ih kad tad dočekti neprijatno iskustvo i staće im se na put!!
2018 01 27
Iskoci mi ova tema,dodjoh da memorisem nova imena i naidjem na komentar od ticalepotica. Molim Vas nemojte da potcenjujete,ja sam prodavala original stvar poznatih marki i ostala mi je jos jedna torba. Ima nas koji smo posteni,iskreni sa opisima i ne uvaljujemo macku u dzaku.
2018 02 07
mpspzv965984958 je ime žene pod kojim je prijavljena, po komentarima sam videla da ne podiže pakete. Mene je prevarila za Torbu i Džemper. Zamolila me je da pošaljem i da će mi uplatiti. Naravno izgovoriiiii mesec dana :) kako nije stigla. Porodični problemi, ćerka.... Ovde sam napisala samo da znate da ukoliko dodje do saradnje sa njom OBAVEZNO da Vam uplati prvo novac.
2018 02 19
Ovu kupoholicarku odmah na listu Pravi podaci o prevarantima , na ovom profili je zavrsila ,pojavice se sa drugim profilom !
2018 03 03
Tanijaa ,zasto joj niste ostavili negativan utisak ? Slikajte sve , ostavite i u temi i u oceni i posaljite adminu .
2018 03 09
> TatCat: > Tanijaa ,zasto joj niste ostavili negativan utisak ? Slikajte sve , ostavite i u temi i u oceni i posaljite adminu . Sad cu to uraditi, hvala!
2018 03 09
Ovo nisu samo fleke ,vec teska izlizanost :@ o razvucenosti sava pozadi da ne pricam ,deluju gadljivo ...
2018 03 10
> TatCat: > Ovo nisu samo fleke ,vec teska izlizanost :@ o razvucenosti sava pozadi da ne pricam ,deluju gadljivo ... Kako da pokloni, pa sta da radi sa njima sem da ih baci u smece? :/ Mnogo pozitivnih utisaka, a takvo ponasanje, definitivno utisci nisu ni merilo ni garancija :/
2018 03 10
Ne gledaj to kao poklon, nego kao nesto sto si platila. Ja retko kad stajem u neciju odbranu, jer su i meni svasta slali.. Al' smatram da je Jelena skroz korektna i da ces uspeti da resis to sa njom.. u svak slucaju imas moju ponudu da odaberes. :)
2018 03 10
1 2 ... 89 90 91 92 93 94 95 ... 127