Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

> TatCat: > Zamislis osobu koja uopste ima kod sebe takve stvari .... Ne bih sad od takve kupila ni nesto sa etiketom ,onaj ko moze nesto ovako da cuva ,makar u podrumu, zivi u brlogu koje je leglo svega i svacega ... Meni samo nije jasno zašto ona i dalje nema nijednu negativnu, ako se tako već ponaša, eno vidim sad temu na forumu razmena, devojka sa 99 pozitivnih , i takooooooooooooooo :( :( :( :/
2017 09 28
> Zagica: > > TatCat: > > Zamislis osobu koja uopste ima kod sebe takve stvari .... Ne bih sad od takve kupila ni nesto sa etiketom ,onaj ko moze nesto ovako da cuva ,makar u podrumu, zivi u brlogu koje je leglo svega i svacega ... > Meni samo nije jasno zašto ona i dalje nema nijednu negativnu, ako se tako već ponaša, eno vidim sad temu na forumu razmena, devojka sa 99 pozitivnih , i takooooooooooooooo :( :( :( :/ Da,ona i dalje nema ni jednu negativnu za ovakve stvari.Pitanje za članice koje su prevarene na ovakav način je zašto?Mnogi ne čitaju forum.
2017 09 30
Ja sam poslala Administratorki poruku i cekam na odgovor i savet.. prosledjen joj je ceo chat i sa krpica i sa vibera, pa eto zelim i od nje da dobijem savet.
2017 10 01
:)
2017 10 02
Sad sam pogledala profil ,ocigledno prevarant ,ostavite prave podatke i ovde i temi gde su imena prevaranata (na koji tekuci racun ili postnet ste uplatili ,ime i prezime ,sve sto imate ... ) Jeste li obavestili Admina ?
2017 10 17
PREVARANT! narucila sam od nje guess torbu a dobila neku pijacnu torbu koja ne vredi ni 300 dinara i nema nikakve slicnosti sa torbom koju sam porucila! zavlacila me 20 dana da je greskom poslala torbu koju sam ja htela nekoj drugoj devojci pa da sacekam da joj se paket vrati da zamenimo torbe jer navodno ta druga devojka nije zelela da podigne paket kada je obavestila da je greska u pitanju. cekala sam deset dana posto u njeno selo navodno paketi stizu samo petkom :D to joj je verovatno vec razradjena prica :D nakon toga prestala da se javlja, ignorise poruke, novac ne zeli da vrati. mene je zeznula za 3000 din. stavljala je jos neke slike torbi koje je posle par dana brisala tako da verujem da ima jos prevarenih. nazalost njene podatke nemam posto sam bacila koverat cim mi je posiljka stigla, imam samo njen broj telefona
2017 10 17
Zasto ste saradjivali sa njom,pa vidite koliko negaticnih utisaka ima. Jedan cak i od ranije za nepodizanje paketa
2017 10 19
> TatCat: > Sad sam pogledala profil ,ocigledno prevarant ,ostavite prave podatke i ovde i temi gde su imena prevaranata (na koji tekuci racun ili postnet ste uplatili ,ime i prezime ,sve sto imate ... ) Jeste li obavestili Admina ? Obavestila sam admina, cekam odgovor.
2017 10 19
andjeli1620 Ja sam slucajno videla vase utiske i ne smem da vam uplatim bez slanja.Najbolje pouzecem, izvinite ali strah me! A svi negativni utisci se odnose na torbe.U kakvom stanju je ova torba? pre 6 dana, 16:26 alma92 287 zena je zadovoljno saradnjom sa mnom a samo 3 zene nisu tako da smatram da je bez rizika saradjivati sa mnom. Ova torba sto vi hocete je izuzetna torba,nema ostecenja, i videces da ces da budes prezadovoljna sto za ove pare dobijas ovakvu torbu koja vredi kao u radnji. Slanje posle uplate radim jer mi je lakse puno ,daleko mi je posta mnogo a moram da idem dva puta ako je pouzecem ,a ovako tu saradnju podelimo ,odete vi ,odem ja, a rizika nema, jer daleko od toga da ne bih poslala nesto sto je kupljeno. andjeli1620 Pare su vam uplacene.Kada cete mi poslati torbu? pre 1 dana, 22:52 alma92 Jeste,stigla mi je uplata danas u 18:11 a to je vec kasno bilo za slanje ,pa saljem sutra 😃 pre 1 dana, 23:14 andjeli1620 Ok 😃 pre 1 dana, 23:43 andjeli1620 Kada stize torba? pre 13 sati andjeli1620 Gde pobegoste?Bili ste na mrezi kad sam vam pisala. pre 3 sata alma92 sutra ti stize torba,iznervirala sam se upropastila sam je nenamerno,stvarno sam maler neki sto se torbi tice,prilikom pakovanja primetim da ima malo od hemiske ko iskrabano ,od dece sta znam,i ja da probam da sklonim to cifom i nece i umesto da odustanem ja probam da sklonim sa acetonom i ono se razlije i unisti se i onda pokusam da deo strane uklonim tu boju pa ofarbam i nista uspela nisam,poslala sam je tako jer znam mislices da lazem,odnesi je kod tasnara i popravka koliko bude kostala ja cu da posaljem. Ceo dan sam bez veze zbog toga jer sam skroz maler ja ne znam,kamo srece da sam je poslala sa tim od hemiske to je bilo nesto neprimetno ja cak ni videla to nisam pre 2 sata andjeli1620 Vratite mi pare! Ne treba mi takva torba!
2017 10 21
Inace upitanju je Desigual torba od 3600, navodno vrlo malo koriscena a na slici je etiketu nakacila i izgleda kao nova da privuce.
2017 10 21
Kaze mi jedna clanica da se moze trgovati utiscima, ja sam u šoku! Ona ima mnogo pozitivnih utisaka što me je zavaralo!
2017 10 21
Nemojte podizati torbu ,samo cete jos zakomlikovati . To nije ono sto ste narucili i nema smisla podizati . Mozda gresim ,ali ja ne bih podigla .
2017 10 23
Onda ostajem i bez torbe i bez para.
2017 10 25
Postovana andjeli1620 . Zasto nastavljate ovde razgovor kada ste vec upozoreni na podforumu '' POTENCIJALNI PREVARANTI '' da ova forumska tema ,takodje kao i Crna lista pravi podaci o prevarantima ,NISU otvorene za opsirne razgovore koje Vi ovde vodite konkretno sa TatCat ? Mozete otvoriti svoju temu i izneti svoj problem tamo ,pa razgovarati do mile volje . Jos jednom Vam kazem NE opterecujte ove teme sa razgovorima i objasnjavanjima . Obratite se administratoru sajta sa problemom ,otvorite sopstvenu temu a ovde iznesite SAMO LINK do profila preveranta i u drugu crnu listu ,prave podatke o prevarantu ako ih imate .
2017 10 25
Strasno,citam i ne mogu da verujem kakvim prevarama se ljudi bave.Nova sam,tako da vidim da mogu svacemu da se nadam.No comment...
2017 11 11
1 2 ... 87 88 89 90 91 92 93 ... 127