Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Iskreno dok nisam dosla do dela rasprave nisam ni videla profil,moja greska jer sam trazila pod "pink pantalone" ali kad su stigle koji sok...prljavo i osecaj na budj... Ali eto, sad je blokirana. Izgubila je sve zbog 2000 din a mogle smo resiti bez problema...
2017 04 26
Ako nece da pristanr da joj vratis stvari a ona tebi novac odmah pisi Adminu da je blokira... Zaista dosta...bas mi je muka od tih ljudi "nema ostecenja, bukvalno kao novo" i onda se cude kako je stigla takva stvar...ma zaista vise.
2017 04 26
potrebna mi je Vaša pomoć.S obzirom da sam tek od juče na ovom sajtu mislim da sam nabasala na prevaranta.Kupila sam predmet gde lepo piše cena 30 rsd kontaktirala prodavca,objasnila da sam nova ovde da bi mi dotična g-đa odgovorila da je to cena u evrima a ne u dinarima i da treba da joj platim 30e ili u dinarskoj protiv vrednosti.Šta dalje raditi sa takvom osobom ?
2017 05 07
> Sladjana013: > potrebna mi je Vaša pomoć.S obzirom da sam tek od juče na ovom sajtu mislim da sam nabasala na prevaranta.Kupila sam predmet gde lepo piše cena 30 rsd kontaktirala prodavca,objasnila da sam nova ovde da bi mi dotična g-đa odgovorila da je to cena u evrima a ne u dinarima i da treba da joj platim 30e ili u dinarskoj protiv vrednosti.Šta dalje raditi sa takvom osobom ? Dobrodosli! :") To se ovde inace upraznjava tako da generalno clanica nista lose nije uradila a s obzirom da ste novi, ne vidim problem da i clanica pokaze razumevanje i ne zameri vama. Generalno kazete da vam ne odgovara i to je to. Imajte samo u vidu da vrlo cesto clanovi ovde stave u evrima mada obicno to ujedno napisu i u opisu predmeta konkretno. Srecna kupoprodaja ♡
2017 05 08
Ticastef22 Kupila od mene haljinu. Ja sam joj poslala,javila i... Nije podigla paket,kao nije imala telefon pa je bila kod decka i bla,bla,bla,truc. Paket mi se vratio a gospodjica ili sta li je vec ni posle 20 dana molbi se nije udostojila da mi uplati moj novac. Sada se vise i ne javlja! Uzas!!! Uopste mi nije jasno kako i zasto neki clanovi misle da imaju pravo da zamajavaju druge,trose njihovo vreme i njihov novac! Radi cega??? Katastrofa,sto dalje od ove clanice! Da li vredi sva ova frka ozbog haljine od 350 din???
2017 05 12
Ona ocito posluje na vise sajtova, nema nijednu ocenu sem te negativne a par prodatih artikala.
2017 07 05
> Ana222: > Ona ocito posluje na vise sajtova, nema nijednu ocenu sem te negativne a par prodatih artikala. Videla sam da su te stvari jos sto je oznacila kao prodate ojadila jos jednu devojku i to izgleda istog dana kao mene. Nek potrosi u zdravlju pokraden novac,karma is a bich :D
2017 07 07
Ovde ostavljate link profila sa kojim preporucujete da se NE saradjuje ,za screen shotove i ostalo otvorite temu o toj osobi ,ovako se zagusuje tema bez potrebe .
2017 07 12
,:(
2017 08 15
Aleksandra1105, ostavit joj negativnu ocenu da druge clanice vide da joj ne salju pouzecem.
2017 09 20
Imala sam razmenu s nekom devojkom Milena je upisana 99 pozitivnih.. poslala sam joj citave helanke i majicu na poklon dok je ona meni poslala cizmice za koje je tvrdila da su nove, dva puta obuvene al nisu njen fazon.. ok pristala sam na razmenu i kontala da ispadnem fer, ipak cizme su vise nego helanke i ponudila joj da odabere jos nesto..odabrala je da platim obe postarine...pristala sam.. platila 150+240.. i dobila cizme za bacanje stare godinama nosene ispucale oljustene, nove takve vrede oko 1000 dinara, a u ovakvom stanju su samo za kontejner.. dok sam ja njoj poslala detaljno snimak helanki i premerila svaki milimetar..ona je meni samo na rec isla i poslala visinu stikle.. Ne zeli da vrati helanke a ja njoj cizme/KAZE CITIRAM:JA CIZME NECU PREUZETI, VRATICE TI SE SA DUPLOM POSTARINOM, A HELANKE NE VRACAM...daje sta god zelim s njenog profila i naravno da ja OPET platim postarinu, al meni se zaista vise pare na bacaju za njene stare stvari... Izasla sam joj u susret za sve i za razmenu i za placanje plus i poklon je dobila.. a svoje cizme ne zeli da primi.nazad..kaze ostecene su u transportu.. -CIZMICE SU NAVODNO PAR PUTA OBUVENE, AL NISU NJEN FAZON, CIZME SU TRULE DO SRZIII, S EKSERIMA U PETAMA LEPKOM I KOJEKAKVIM CUDIMA..ISKRENO SRAMOTA BI ME BILO I DA IH POKLONIM NEKOME, JER JA TAKVE STVARI ZAISTA BACAM! Napisala sam devojci da mi nista.ne treba i neka joj je na cast..njena poslednja poruka je da je njoj savest cista.. ETO SAMO DA VAS OBAVESTIM, NISAM JOJ DALA NEGATIVNU OCENU, JER MOZDA NEMA BAS NAJ NAJSJAJNIJI ZIVOT,. AL' NI NJENO PONASANJE NIJE BAS LJUDSKI, VERUJTE MI DA JE LEPO PITALA POKLONILA BIH JOJ HELANKE, A NE DA BACAM PARE NA OTPAD....PA' ETO CISTO OVDE DA VAS UPOZORIM, AKO BUDETE NESTO UZIMALE OD NJE, TRAZITE DETALNE FOTOGRAFIJE, PO MOGUCNOSTI IZ SVAKOG UGLA.
2017 09 24
A kako smo mi tačno ovde upozorene??? Nema ni linka profila, ni ništa, nemoj pogrešno da me shvatiš, ali ko je zaslužio negativnu ocenu i ako postoje dokazi za to, treba da je dobije, ne čitaju svi ovaj forum, ja sam slučajno naletela i pritom tgreba da tražim profil Milena ,:( ,:( ,:(
2017 09 27
> Zagica: > A kako smo mi tačno ovde upozorene??? > Nema ni linka profila, ni ništa, nemoj pogrešno da me shvatiš, ali ko je zaslužio negativnu ocenu i ako postoje dokazi za to, treba da je dobije, ne čitaju svi ovaj forum, ja sam slučajno naletela i pritom tgreba da tražim profil Milena ,:( ,:( ,:( TAKO JE . Treba da se ostavi link profila ovde da se zna ko je prevario,ovo nije dovoljno . Cemu kuknjava . Nema linka za upozorenje na clanicu koja vara ,nema negativnog utiska . To sto Vi Kika92 kazete da to ide njoj na cast ...u redu .Zasto se onda izjasnjavate ovde ,ako je fakticki sve ''ok ''.(?)
2017 09 27
cao, ja nisam bila prfevarena da mi ne posalji garderobu, vvec sam bila prevarena kad sam 2 puta radila razmenu i 2 puta kupila novu stvar, stvar nije bila nova, cak sta vise bila je u raspadu, to je bilo na pocetku kad sam tek pocela da kupujem na mojim krpicama, a te osobe koje prodaju imaju sve pozitivne, nakon negog vremena sam opet radila razmenu, jer to stvarno ne volim, isto je bilo, devojaka mi je poslala iznosen top, onaj bandage jos sam ja doplatila 800 dinara, i kad mi je stigao razocarala sam se, zelela bih da cujem vase iskustvo sa razmenama,ali ne kod licnog preuzimanja nego kad se salje postom, i jel postoje neke garancije ovde da se mi kao kupci zastitimo od ovih prevara ili ne? kod mene u mom garderoberu su slike mnoogoo ruznije nego sto u stvarnosti jesu, i to mi kaze svaka devojka koja od mene nesto kupi.
2017 09 27
Zamislis osobu koja uopste ima kod sebe takve stvari .... Ne bih sad od takve kupila ni nesto sa etiketom ,onaj ko moze nesto ovako da cuva ,makar u podrumu, zivi u brlogu koje je leglo svega i svacega ...
2017 09 27
1 2 ... 86 87 88 89 90 91 92 ... 127