Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

> Marylin: > Pa muskarac je nego sta,jasno je po sta mi radis i kako si mi,nemojte se ljutiti ali ja sam videla vase slike vesa bilo je za ocekivati da ce vas startovati muskarac,mislim da bi trebalo da slikate ves neobucen,ili na lutki ovako cete samo ispadati naivni a muskarci ce uzivati u vasim slikama koje su kao iz Playboy casopisa. A Vi gospodjo hocete reci da je to sto clanica ima takve slike, daje za pravo pojedinim clanovima da je maltretiraju? To sto ste rekli je ravno onome da devojke koje se oblace provokativno izazivaju muskarce na silovanje. A jasno je valjda i meni i Vama da je to suludo ili se bar nadam da jeste. Clanovi imaju pravo da postavljaju slike kakve zele, a da li su to slike iz Playboy-a ili kakve god da ste nazvali, ostavite po strani. Manijake, prevarante i lopove treba izbaciti sa sajta i svi zajedno treba da radimo na tome, to je jedini cilj ove teme, a ne Vase moralisanje. Hvala.
2016 11 16
Meni nije jasno zasto se automatski ne blokiraju ljudi koji salju ovakve poruke? To je uznemiravanje. Sta treba vise da uradimo? Ima li ovaj sajt nekog administratora? Ne postoji ni blok opcija za same clanove nego smo primorani da trpimo izivljavanja manijaka.
2016 11 26
Ljudi to samo ignorisete, ja prodajem ves i bolje da ne znate kakve sve pouke dobijam svaki dan. I to od uvek istih clanova. Ja cak u to ne ulazim. Mslim da nema nacin da se sajt njih resi jer oni odmah naprave novi profil
2016 11 26
Opet poruke istog manijaka. . .
2016 12 04
Da li moze administratot ovog sajta da reaguje?
2016 12 04
ja sam zanemela,,,,,poslala sam clanici SANDRA1979pre par dana paket,,,,dogovor je bio da svako plati svoj paket ..ptt kada posalje,,ja platila pttt za svoj,,,juce dobijem paket od nje,,i opet platim ptt za paket,,,sramota,,nemogu da verujem kakvih osoba ima...i sada hocu da udjem u razgovore da joj pustim poruku,,,nece,,kao da me je blokirala,,nema njene slike,,i poruke moje nemogu da joj posaljem,,,sramota.....
2016 12 31
> lelabrus: > ja sam zanemela,,,,,poslala sam clanici SANDRA1979pre par dana paket,,,,dogovor je bio da svako plati svoj paket ..ptt kada posalje,,ja platila pttt za svoj,,,juce dobijem paket od nje,,i opet platim ptt za paket,,,sramota,,nemogu da verujem kakvih osoba ima...i sada hocu da udjem u razgovore da joj pustim poruku,,,nece,,kao da me je blokirala,,nema njene slike,,i poruke moje nemogu da joj posaljem,,,sramota..... Stari prevarant , pisala sam temu o njoj, ali su me napljuvale i vredjale članice koje štite prevarante, a sad će prve da Vas teše i savetuju.
2016 12 31
Dno dna!!!
2017 01 26
DA LI VAŠA ČLANICA ALEKSANDRA81 IMA PRAVO DA OD MENE ZAHTEVA UPLATU NOVCA UNAPRED ,NA NJEN RAČUN U BANCI,ILI SE ROBA PLAĆA,KAO I KOD OSTALIH SAJTOVA PRILIKOM DOSTAVE?MOLIM ZA ODGOVOR,ŽELIM DA ZNAM PRAVILA.
2017 02 09
Ne znam koji savet bih ti dala ,ja licno ne volim razmene bas zbog prevara i nepostenih ljudi . Nisi ni prva ni poslednja koja je ovako prosla ,u redu ima i ok razmena ali to ti je sve rizik .Moj savet bi bio da dobro osmotris situaciju, mada ni onda niko nista ne garantuje ,sve je to ''kocka '' ili da prekines sa razmenama . Sve najbolje .
2017 02 25
trebali bi namestiti pretrezivac pa kad neko hoce da samo ukuca ime..
2017 02 27
Cllanica Jellena78 mi je ostavila negativan komentar a nisam saradjivala sa njom ,zelela bi da mi se izbrise taj negativan komentar,jer znam da je to PREVARANT koja je imala nekoliko profila prevarila mnoge clanice slala im nista ili iscepano iz Novog Pazara je...ja sam bila izrevoltirana nasla njen kucni broj i rekla joj da cu je prijaviti.Nakon toga sam dobila negatiivnu ocenu za izmisljenu saradnju!Kako mogu i kome da se obratim da mi se negativna ocena ukloni ?Hvala
2017 03 03
Hvala puno !
2017 03 03
> Kikachu: > > Marylin: > > Pa muskarac je nego sta,jasno je po sta mi radis i kako si mi,nemojte se ljutiti ali ja sam videla vase slike vesa bilo je za ocekivati da ce vas startovati muskarac,mislim da bi trebalo da slikate ves neobucen,ili na lutki ovako cete samo ispadati naivni a muskarci ce uzivati u vasim slikama koje su kao iz Playboy casopisa. > A Vi gospodjo hocete reci da je to sto clanica ima takve slike, daje za pravo pojedinim clanovima da je maltretiraju? To sto ste rekli je ravno onome da devojke koje se oblace provokativno izazivaju muskarce na silovanje. A jasno je valjda i meni i Vama da je to suludo ili se bar nadam da jeste. Clanovi imaju pravo da postavljaju slike kakve zele, a da li su to slike iz Playboy-a ili kakve god da ste nazvali, ostavite po strani. Manijake, prevarante i lopove treba izbaciti sa sajta i svi zajedno treba da radimo na tome, to je jedini cilj ove teme, a ne Vase moralisanje. Hvala. Eh svasta.. Sad tek vidim vas komentar.. Nazalost ovde sebi clanovi daju za pravo svasta kao sto se da primetiti,skrenula sam samo paznju zbog cega joj se to desilo. Meni nicije slike ne smetaju nek se slika ko kako hoce nije moj problem ali je za ocekivati onda takvo iskustvo. Daleeeko od toga da da imam nesto protiv slike su bile sasvim lepe ali posto na ovom sajtu ima mnogo manijaka bolje ne exponirati svoje telo ako ne zelimo neprijatne situacije. Vi se isto slobodno slikajte kao za erotski casopis meni zaista ne smeta ali onda se treba i izboriti sa navalom manijaka. Hvala i Vama.
2017 03 04
Kako nema ni jedne negativne ocene 🤔
2017 03 08
1 2 ... 84 85 86 87 88 89 90 ... 127