Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

EvilFairy, ocigledno da niste pazljivo procitali nasu prepisku. Ni jednog momenta nisam trazila da mi se pravda da li je i kome prodala stvar. Samo sam i bez njenog odgovora da li se moze sniziti cena, nakon 6 minuta napisala da mi ih ostavi. Ona se nije ulogovala nakon toga ceo dan, a onda kada sam videla da se ulogovala cekala sam odgovor jos jedan dan.. naravno nije ga bilo. Nakon 2 dana videla sam da se opet ulogovala i pitala da li moze da me udostoji odgovora. Dobila sam odgovor Prodate su!!! Sve ok, neka su, ali zar nije mogla to da mi kaze odmah nego me ignorise. Smatram da to nije poslovno, nije vaspitano, posebno odgovor da sa mnom nije ni htela nikakvu saradnju, I to je mogla odmah da mi kaze ali smatram da sam bila pristojna u komunikaciji i da je to trebalo biti obostrano. Sto se mene tice, ta tema je AD ACTA. Trazila sam pomoc, dobila sam je, od osobe koja mi je objasnila pravila sajta. Ako vi smatrate da je njena komunikacija adekvatna , ljubazna, predusretljiva moje iskustvo nije u skladu s Vasim misljenjem. Dovoljno je bilo cim je devojka / zena prodala stvar samo da napise dve reci PRODATE SU. I to bez znaka uzvika naravno . A ne da me drzi u neizvesnosti skoro 3 dana i da je molim za odgovor. Vidite vi obelezite kada je roba stigla kod kupca, ona ni tada nije obelezila nego onog momenta kada sam je zamolila da me udostoji odgovorom. To govori da je oznacila kao prodatim dan nakon sto je kupac dobio posiljku. Nikako se ne slazem s Vama, jer sam navikla da saradjujem sa jako vaspitanim i ljubaznim devojkama, sto mogu reci i za sebe bez imalo lazne skromnosti. Molim Vas da se ova tema ne nastavlja, trazila sam pomoc , kazem dobila sam je i sve ok. Sada znam pravila sajta, moj subjektivni osecaj cu zanemariti. Pokusala sam i da obrisem moje izlaganje, ne mogu, zato apelujem na adminstraciju ako mogu oni to da urade,.
2016 07 23
Sta da radim ako neko nakon saradnje ne ostavi utisak ni nakon vise upucenih molbi!?
2016 08 25
Ako sam neku robu platila 18.07.2016. i članica mi do današnjeg dana govori da ima obaveza i da ne stiže da pošalje paket, da li da počnem da blejim? Imam screen sa kompletnom komunikacijom i dokazom o uplati. Ne ignoriše poruke samo govori da ne stiže da pošalje! Tolerantna sam preko svih granica i nadam se da će na kraju ipak poslati, ali ipak da čujem i tuđa iskustva pre stavljanaj na crnu listu.
2016 09 03
Predugo čekaš. Ima obaveza, razumljivo, ali zar nema nikog ko bi mogao da odnese paket u poštu umesto nje? Pokušaj da je požuriš da ti što pre pošalje, u suprotnom, neka ti vrati novac pa ćeš kupiti kad bude imala manje obaveza, a više vremena da ode do pošte.
2016 09 03
Pa ja sam joj rekla ili da pošalje paket ili da vrati novac , i dobila odgovor da ona ne voli pretnje! Kakve pretnje? Samo tražim ono što sam uredno odavno platila, ili da mi se vrati novac.
2016 09 03
Pretnje. x-) Bilo joj lepo da uzme novac, a sad se skoro 2 meseca razvlači da pošalje paket... Da sam na tvom mestu, dala bih joj rok 5 dana da mi pošalje paket; ako se to ne dogodi, rok 2 dana da mi vrati uplaćeni novac; ako ni od toga nema ništa, bila bih prinuđena da na forumu obelodanim njen profil. Stvarno nije u redu! Ako je znala koliko će biti zauzeta, nije ni trebalo da prihvata uplatu još tad. Pa meni je nelagodno kad mi uplate novac danas, a ja tek sutradan mogu da pošaljem, a gle ovo, mesec i po dana!
2016 09 03
Epilog... Jutros mi je paket stigao, a bolje da nije. Em sam uz vrednost robe unapred platila i poštarinu (ja dok radim neko drugi preuzima pakete pa da ga ne obavezujem da plaća) i jutros PONOVO platila troškove dostave. U paketu zatekla stanje robe takvo da sam zamolila dete da ga odmah baci u kontejner (pre toga naravno fotografisala da imam sve dokumetovano). Znači, nemam reči da takvi (ne)ljudi postoje.
2016 09 05
:/ Ostavi joj negativan utisak, a pre toga vidi da li želi da ti vrati novac. Nadam se da nije visoka suma u pitanju, koliko si platila robu?
2016 09 05
Ja sam njoj uplatila 1430 dinara za robu i poštarinu, plus sam danas platila 320 dinara za poštarinu. Nemam živaca da se prepucavam sa njom, em sam je 2 meseca jurila za robu još i ovo... Ako joj ostavim negativan utisak dobiću kontra negativan, verovatno zbog "pretnje" a nemam volje ni želje da teram mak na konac da bi mi posle brisali negativnu...
2016 09 05
Negativnom ocenom bi upozorila ostale na članicu, da ne zavrne još nekoga tako kao tebe... Adminka bi ti vrlo brzo obrisala osvetničku negativnu ocenu, dovoljno je da joj ukratko opišeš šta se desilo i pošalješ fotografije toga što je bilo u paketu.
2016 09 05
Zar je jedna osvetnička negativna ocena važnija od toga da druge članice ne budu prevarene? NEGATIVNA NA KRPICAMA wow.
2016 09 05
Naravno da nije, jer sam odlično sarađivala sa članicama koje imaju "osvetničke" ocene:) Poenta je mogućnost ostavljanja kometara na ocenu, a ja tog člana ne želim na svom profilu ni u kojoj varijanti. Sem toga, posle svega što se izdešavalo negativna ocena nije dovoljna sankcija za takav bezobrazluk tako da je sve prosleđeno adminu pa neka izvoli reagovati prikladno učinjenom.
2016 09 06
Cao devojke,nova sam ovde,zelim da rasprodam stvari koje slabo nosim a inace sam teski"sopingholicar"citam ovde kako sve funkcionise ali vidim ima svega,danas sam poslala prvi paket,patike koje sam prodala bex msm da je brza posta u pitanju,placa se pouzecem i dan kasnije dobijam novac,da li je to ok?i kako vi radite?hvala vam...
2016 09 07
Cao, ja sam nova clanica i prestravljena sam svim ovim komentarima da uopste poslujem sa nekim. Da li bi neko mogao da mi preporuci neke profile sigurne za saradnju? pozdrav :)
2016 09 11
.
2016 09 13
1 2 ... 82 83 84 85 86 87 88 ... 127