Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Mikimaus, od skoro sam aktivna na MK iako profil imam godinama, ali koliko sam skontala pravila sajta, te patike spadaju pod komercijalnu prodaju jer nudi više brojeva a i fotka mi je sumnjiva i to ne samo zato što je jedna. Ne bih da uvredim bilo koga, dotična članica ima mnogo više iskustva i utisaka od mene, samo zapažanje.
2016 04 01
@SoniaCaine posalji adminu poruku, nece videti ovako, ne moze da isprati sve teme. Ova "moja" je vec blokirana, juce sam poslala poruku sa objasnjenjem.
2016 04 19
> biserko: > @SoniaCaine posalji adminu poruku, nece videti ovako, ne moze da isprati sve teme. Ova "moja" je vec blokirana, juce sam poslala poruku sa objasnjenjem. poslala sam joj valjda ce procitati dok lopovcina jos nekog ne zezne
2016 04 19
Sta je sa korisnikom marimari288 ja Sam uplatila ZA nike patike novac preko postneta I sad pise da je korisnik blokiran😮Ni broj Nije vise u funkciji???
2016 04 23
Likica993 ta ista clanica je kod mene rezervisala na 15 dana skoro i nije se vise ni javila a redovno se uloguje. Ostavila sam u temi "kupci koji odustaju" jer do saradnje nije ni doslo kako bih ostavila negativnu.. Skroz je neozbiljna i trebalo bi da bude blokirana jer ocigledno se devojka zeza..
2016 04 27
kod vas bar nije doslo do saradnje-na svu srecu,a meni se paket danas vratio i platila sam duplu postarinu. Nije mi toliko krivo zbog toga,vec zato sto sam joj izasla u susret i spustila joj cenu,a ona me zajebala.. :/
2016 04 28
Imam utisak da je profil prodat, preko 90 pozitivnih, a takvo ponasanje, nijedan predmet a u zadnje vreme samo negativne, meni je to sumnjivo. Zao mi je zbog toga, treba detaljno da se procesljaju sve teme, ali avaj prevaranti i lazovi samo iskacu. Ludnica
2016 04 29
> Brusnica93: > Imam utisak da je profil prodat, preko 90 pozitivnih, a takvo ponasanje, nijedan predmet a u zadnje vreme samo negativne, meni je to sumnjivo. Zao mi je zbog toga, treba detaljno da se procesljaju sve teme, ali avaj prevaranti i lazovi samo iskacu. Ludnica Ma dobro sta sad da se radi,teramo dalje,i nadamo se boljim kupcima :")
2016 04 29
I ja sam prevarena od clanice sasasuzana...obratite paznju molim vas..ona je super dok ne uvali stvar a onda je nigde nema..strasno..
2016 05 12
zdravo nova sam i zanima me clanica smartgirl dali je ok zena
2016 05 24
PREVARANT * Stojiljkovicka*
2016 05 26
Ko je ovde admin? Kome da se obratim, imam problem
2016 05 26
Treba mi savet, imala sam dobru prvu saradnju sa članicom van Beograda, drugu malu veću pošiljku sam poslala sa otkupom 4500 dinara, navodno joj nije stigla poruka , pošta nije radila dva dana, ne bude mi teško, okrenem njenu poštu, kažu da normalno rade i da njoj svakodnevno stižu paketi.. pisala sam joj , slala poruke , izvinjava se , hoće da nadoknadi, međutim ja sam platila 600 dinara paket a nju više nemam nameru da smaram, nema nijednu negativnu ocenu ..da li je ovo dovoljan razlog da obrazložim na njenom profilu ili da iskuliram ?
2016 06 03
Andreabarac, opisana situacija zahteva ocenu sa obrazlozenjem, jer saradnja nije ispostovana, i paket Vam se vratio.
2016 06 03
DDragana imate posebnu temu za nju na forumu, samo malo pretražite.
2016 06 20
1 2 ... 80 81 82 83 84 85 86 ... 127