Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Muka mi je vise od toga da se paketi narucuju i ne preuzimaju. U cemu je fora?
2016 02 04
Kileee zamolicu da obrisete post jer ste vec napisali tamo gde treba, ovde se ostavljaju linkovi clanova koji su prevaranti.
2016 02 19
Gde da prijavim osobu, dala mi je dve negativne a ona je mene prevarila, uvalivsi mi raspadnute cizme za 1000din?!?Poslala sam mail u okviru dela "pomoc" i "kontakt" i niko mi nista nije odgovorio? Kome da se obratim dalje?
2016 02 19
Sta da je poslala postom i da ste onda videli to, ujedno joj i platili+postarina... Moje pitanje je kako bi ste onda odreagovali? Treba da je ocenite po zasluzi jer svako i licno preuzimanje posmatrajte kao da se salje postom i da predmet ako nije u opisanom stanju tada tog clana ocenjujete kako i doliuje. Znaci isto mu dodje licno preuzimanje ili slanje postom, najvaznije je i stanje predmeta.
2016 02 20
To je jedini Admin. Budi strpljiva, sigurno joj je inbox pun poruka, pa nekad odgovori nakon par dana.
2016 02 21
Meni nikada nije odgovorila, toliko o tome I na kraju nemas kome da se obratis:(
2016 02 21
bombicanbg - klasican pedofil Ovo je pedofil da vas upozorim. Trazio mi je da slikam tanga kupaci na sebi na golo. Pritom hoce da uzme licno a ja sam mnogo daleko od BG-a i kada sam ja rekla da saljem postexpresom odustao je odmah. Molim vas zastitite svoje podatke i devojke ne dajte svakome br tel
2016 02 23
U pravu si, veoma sumnjivo, i slike cipela su takodje skinute sa neta
2016 03 14
Devojke koje su upucenije, da li je otkriveno je l' prevarantkinja Livia Laslo samo koristi to ime da nekome napakosti ili se bas ta osoba bavi prevarama? Nasla sam je na sajtu kupujem prodajem i tu ima samo pozitivne ocene i to od dugogodisnjih clanova.
2016 03 15
Hej devojke recite mi sta je na kraju sa clanicom svenasvetu vidim da je nema vise a nesto smo se dopisivale, pa me interesuje da li je blok zbog slika sa neta ili je prevarant ili sta se dogadja?
2016 03 16
Hvala Kaca :)
2016 03 16
Devojka mi se javila za razmenu, dogovorile smo se i dogovor je bio 2 parfema saljem ja njoj, 2 ona meni. Svaka placa postarinu pri slanju. Ok, posaljem joj parfeme, posalje ih i ona meni. Stignu parfemi, njeni su bili testeri u pitanju Carolina Herrera 212 VIP Sexy i Roberto Cavalli Her, ali naravno kao i svaki tester ne mirise ni pola sata. Moj je bio jedan tester, Gianfranco Ferre a drugi Laura Biagiotti Roma parfem, ne tester. Ko zna koji su to parfemi zna koliko su jaki i postojni. Prvenstveno sam ih prodavala jer se meni nisu odgovarali bas zbog svoje jacine. Posaljem devojci poruku da li joj je stigao parfem, jel sve ok. Pozvala me je, zahvalila mi se za poklon (3 para CLAIRE'S mindjusa) i rekla da je sve u redu. Prosao je ceo dan, da bi mi ona u roku noci poslala poruku da joj spakujem parfeme, da sam joj poslala parfeme koji smrde, da joj posaljem broj adresnice i da svaka placa postarinu pri slanju kao i dan pre toga.
2016 03 19
Prijavila sam adminstratoru i rekao je da ce biti blokirana
2016 03 26
> DesertRose48: > Devojke koje su upucenije, da li je otkriveno je l' prevarantkinja Livia Laslo samo koristi to ime da nekome napakosti ili se bas ta osoba bavi prevarama? > Nasla sam je na sajtu kupujem prodajem i tu ima samo pozitivne ocene i to od dugogodisnjih clanova. Ova osoba je VELIKI PREVARANT I NA DRUGIM SAJTOVIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016 03 28
Najgora moguca saradnja zbog koje cu nazalost morati da promenim svoj nacin saradnje i da uvedem uplatu na racun pre slanja!u utorak mi je poslala poruku da zeli da joj posaljem predmet u sredu kako bi joj stigao u cetvrtak sto sam rekla da nije problem i da moze da plati pouzecem.u sredu mi je rekla da joj ipak posaljem u petak jer do subote nece biti kod kuce i na to sam pristala.u petak joj je poslato,u subotu joj je ostavljen izvestaj jer nije primila paket i od tog trenutka do narednih 5 dana ne desava se nista niti mi se javlja da se izvini sto nije primila paket,niti da mi kaze sta je problem.sacekala sam do srede sto je bio ukupno 5 dan od trenutka kad joj je ostavljen izvestaj i poslala poruku da pitam sta se desava na sta je ona odgovorila da ce podici do petka da nije trenutno na toj adresi.rekla sam okej.do subote se nista ne desava,u petak joj je lepo poslata poruka da vidimo u cemu je problem,u subotu takodje,devojka jednostavno nema obraza ni da odgovori ljudski.uzasnuta sam postupcima,uzasnuta sam zbog toga sto cu morati da platim duplu postarinu da mi se predmet vrati i zaista imam samo da kazem-svaka cast!i nadam se samo da vise neces ostvariti nijednu saradnju ovde jer ce neka pametna devojka ovo sve procitati pa joj nece pasti na pamet da bilo sta uzme od doticne ili joj proda!!
2016 03 28
1 2 ... 79 80 81 82 83 84 85 ... 127