Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Ne znam gde da napisem pa cu ovde, pazite e izvesna JelenaBakic insistira da se slikate u vesu koji navodno hoce da kupi, ovde ima i dosta mladih devojaka pa se pazite da ne nasednete na to. Pozz
2016 07 11
Da li neko zna devojku koja je bila upisana bozanasanja pa su je blokirali pa je napravila profil boskosanja i tu je blokirana?
2016 07 12
ljudi osobe koje su banovane vise nisu!!! sta se to desava?
2016 07 12
Ovo je strasno, ona kako je se blokira nalog napravi drugi, vise ni ne znas ko je ona kad joj se roba salje na vise adresa..
2016 07 14
Doticna trazila da joj spustim cenu za majicu sto sam i ucinila.Cena majice ne moze biti manja,400 dinara!Trazila sam joj prvo uplatu na racun kao da sam znala da je prevarant medjutim me je vozala da je guzva u posti,pa uplatice,ne moze itd.Pristala sam da joj posaljem i da plati pouzecem pre toga joj svaku zelju ispunila,slikala majicu na sebi,izmerila,poslala uredno sve,znaci sa moje strane ispostovana MAKSIMALNO!!Majica joj poslata istog dana kad je zelela jer bi kako kaze volela da joj stigne sto pre!I onda nista..majica stigla,nije primljena,proslo par dana ne javlja se,na poruku ne odgovara.Posle 3 dana se javlja kako kaze u exit bunilu je.Sa majicom navodno ne zna sta je,nije joj stigla poruka od poste ne zna sta se desava.Majica je naravno vracena na izvestaju stoji da se doticna nije javljala na dati telefon i ja sam platila postarinu u iznosu cene za koju prodajem majicu!Bruka i sramota da se neko ciganise za 400 dinara ja ne mogu da verujem zaista!Nazalost nece da mi se uploaduju slike konverzacije ali imam sve slikano kao dokaz!
2016 07 14
Sada clanica odgovara odmah evo da prosledim i to ..AnjaAndjela Ja svoju stvar prodajem kome hocu, vi niste bili ozbiljni, cenkali ste se na vec snizene cene, a dobicete i vi negativnu jer sa vama nisam ni zelela nikakvu saradnju pre 2 minuta Esperansa Dobro, vec sam prosledila stvar administraciji, moje je da pitam , Vase da odgovorite. I ovaj Vas odgovor cu proslediti, a i sami vidite da sam vas i bez popusta MOLILA DA IH STAVITE KAO PRODATE. pre 0 sekundi
2016 07 22
MOLIM SVE CLANOVE KOJI SU ISKUSNIJI DA MI POMOGNU, DA LI JE OVAKVO PONASANJE ZA NEGATIVNU OCENU ?
2016 07 22
AnjaAndjela Devojka je pre vas ostavila podatke za slanje, a ja nemam vremena za odgovore oko cenkanja i merenje, ona ih je kupils bez suvisnih pitanja. Pozdrav! pre 1 minuta Esperansa Kako nemate vremena za merenje a odmah ste mi dali duzinu gazista ? Ja sam Vam pisala odmah i trazila da ih stavite kao prodate, i nisu bile prodate sve do pre par minuta.Sada ste ih oznacili kao prodate. pre 0 sekundi
2016 07 22
AnjaAndjela Niste rezevisali, hteli ste dogovor oko spustanja cene, a gaziste sam vam dala dok sam se dogovarala sa njom, one su prodate prekljuce juce stigle, nisam stigla da oznacim jer ja radim, molim vas da mi ne dosadjujete vise. pre 4 minuta Esperansa Ja sam Vama pisala non-stop niste me udostojili odgovora, sada pisete 200/ h zar ovo nije bilo dovoljno kao garancija da cu ih kupiti Esperansa Molim Vas ukoliko nisu pukle nigde da ih stavite kao prodate pa cemo vec nekako da se dogovorimo 😃 Nema Vas da se ulogujete, vidim da imate samo jedan komentar ali Vam nekako verujem 😃 pre 1 dana, 12:23 Esperansa Ceo dan cekam da mi odgovorite, sada vidim da ste se ulogovali ako nema nista od saradnje bar mi recite ? Sramota da se bar ne izvinite na ponasanju, mogli ste mi bar reci odmah pre 2 dana prodate su i sve ok, a ne da mi to danas kazete i jos tim tonom , zaista necuveno. pre 0 sekundi
2016 07 22
Esperansa Ni rec vise ne zelim s Vama da razmenim, nikada mi se ovakva drskost, nevaspitnje i neposlovnost nisu dogodili. Sa svim clanicama sam imala divnu saradnju, i od svih dobila komplimente za kulturu i ponasanje, sto se za Vas ne moze reci. Nemojte mi nista pisati sada je nepotrebno, ne zelim da se svadjam, osecam se jako lose zbog Vaseg stava prema meni, Prvi put u zivotu sam se obratila administraciji, pa neka oni odluce da li ste u pravu Vi i Vase ponasanje ili ja i moja tolerancija i konkretnost .Kada sam Vas molila za odgovor niste ni slovo napisali a sada pisete brzinom svetlosti, sramota zaista. pre 11 sekundi
2016 07 22
Po pravilima sajta, utisak ostavljate ukoliko je doslo do saradnje, sto se u Vasem slucaju nije desilo. Zao mi je sto ste imali neprijatnosti tokom konverzacije. Pa Vi sada razmislite sta cete. Pozdrav.
2016 07 22
Mini92 hvala na odgovoru i pomoci, to mi puno znaci jer ste mi olaksali postupak. Neka bude po pravilima sajta, ali necu obrisati moje iskustvo, kao primer drugim clanicama da budu obazrive ukoliko zele saradnju sa clanicom zbog koje sam se obratila. Izvinjavam se svima , nisam znala to pravilo.
2016 07 22
Nema na cemu, razumem da ste se jako iznervirali i na neki nacin razocarali, ipak ste hteli da kupite taj predmet, ali nazalost desavaju se takve neprijatnosti na sajtu, cesto. Evo iskopiracu Vam pravilo sto se tice ostavljanja utisaka- "Ostavljanje utisaka nakon saradnje je obavezno i značajno kako bi ostali članovi mogli da dobiju jasnu predstavu o svakom pojedinačnom članu. U utisku budite iskrene, pre svega, i ostavite utisak onakav kakav smatrate da je osoba sa kojom ste sarađivali zaslužila. Takođe, zabranjeno je ostavljanje utisaka ukoliko do saradnje nije došlo. Utiske možete razmenjivati jedino i isključivo ako je do saradnje došlo."
2016 07 22
Mini92 hvala na kopiranom pravilu, zaista me nije razocaralo sto je predmet prodat, iznervirala me je sama komunikacija koju ste videli da je bila jako neozbiljna, nekorektna, drska i netakticna.Najgore od svega sto sam drzana na leru i nikakvu informaciju nisam mogla da dobijem dva dana.Na kraju umesto izvinjenja dobila sam uvrede, to je ono sto je bolno.Predmet ko god da je kupio neka mu je sa srecom.
2016 07 22
Esperansa devojka/zena vas nije ni jednog trenutka uvredila,cak sta vise vi ste nju napali,ona nije u obazvezi da se vama Pravda kome je I zbog cega prodala sandale I zasto nisu obelezene kao prodate,ja obelezim da je stvar prodata onog trenutka kad stigne kod kupca.Kako vidim kod nje sve je snizeno maksimalno ,mene kad pitaju za popust na nesto sto kosta 200 dinara jednostavno mislim da je to bezobrazluk ,ovo svakako nije za prijavu administratoru niti za negativnu ocenu jer nije doslo do saradnje,niti su sandale bile rezervisane.Svakako ste vi nju doveli u nezgodnu situaciju preteci joj negativnom ocenom zbog totalno banalne stvari.
2016 07 23
1 2 ... 81 82 83 84 85 86 87 ... 127