Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

.
2016 09 13
DAKIDANICA007 JE LOPOV.DALJE OD NJE.MENE JE ZAVRNULA ZA 3000 KUPILA SAM OD NJE PATIKE KOJE JE PRODAVALA KAO NOVE A DOBILA SAM POCEPANE, FLEKAVE I OBIJENE PATIKE. KADA SAM JE ZAMOLILA DA MI VRATI NOVAC A JA NJOJ PATIKE, REKLA JE DA JE OK A ONDA KADA SAM PATIKE POSLALA NIJE SE JAVILA I NIJE IH PODIGLA
2016 09 14
Zašto nisam ni u najmanjem čudu što te je baš ona prevarila..? :s
2016 09 15
Evo, stigla je i osvetnička ocena , baš kao što sam i očekivala. I sada sam ja bolesna jer sam tražila da mi posle skoro dva meseca pošalje paket ili vrati novac? I bolesna sam jer sam objasnila da ako ne pošalje paket ili ne vrati novac da onda ona nije prodavac već lopov? A ako je neko lopov za to postoji policija. Ona to zove pretnja a za mene je to Zakon.
2016 09 15
Ja sam od doticne dobila negativnu, naravno svoje vredjanje je obrisala ali dobro. Ostavila sam i ja njoj, sa tim sto iako saradnje nije bilo admin meni nece da skloni ocenu.
2016 09 18
Ne bi bilo lose ni screen shootovi konverzacija kao dokaz...
2016 09 19
Profil Promoterke, trazi mi slike nogu i stopala u carapama, bas crnim i iz svih uglova. Treba li da brinem? Kada sam pitala u kom obliku se promovisu carape, on(a) prica o parama, i kao da pokusava da me ubedi sto pre, bez konkretnih odgovora na moja pitanja. Ni tacan grad, ni da li postoji nekakav photo session, niti sajt oficijalan, niti naziv marke carapa.. Samo da ima fb stranicu koja ima par slika isto zenskih nogu i to sve sa neta i to je to. Oprez devojke.
2016 10 04
ocigledno, moze!!!!
2016 10 10
Strasno kakvih ima.
2016 10 14
> Narucila sam prsluk. Dobila sam neku tuniku,koju nisam trazila. Devojka se javila u medjuvremenu,i obecala da cemo resiti stvar. Pa sad..videcemo. Jel ste pogledali uopste negativne? Sumnjam da ce se javiti uopste, po ovome sta sam procitala u ustiscima.
2016 10 26
Ksenijass prevarantkinja iz Nisa. Zao mi je sto ne mogu da napisem njene podatke jer ce ponovo prevariti nekoga. Ovde nemamo nikakvu zastitu od ovakvih groznih ljudi....
2016 10 27
BTW ako neko ne vidi rado cu poslati tražite razgovor poslaću slike
2016 11 04
ovo je pocelo da iznice kao pecurke
2016 11 13
Clanica AnicaMarkovic, za koju mislim da je muskarac. Nakon gomile slika i dogovora oko kupovine vesa dala mi je nepostojecu ulicu u Krusevcu. Nakon poruke da ulica ne postoji dala je novu ulicu koja je promenila ime pre dosta godina. Na kraju me je izgleda prijavio/la i izbrisani su mi oglasi za ves.
2016 11 14
Pa muskarac je nego sta,jasno je po sta mi radis i kako si mi,nemojte se ljutiti ali ja sam videla vase slike vesa bilo je za ocekivati da ce vas startovati muskarac,mislim da bi trebalo da slikate ves neobucen,ili na lutki ovako cete samo ispadati naivni a muskarci ce uzivati u vasim slikama koje su kao iz Playboy casopisa.
2016 11 14
1 2 ... 83 84 85 86 87 88 89 ... 127