Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Drage devojke, Treba mi pomoć. Sinoć sam naručila jaknu os članice sion88, devojka je navodno tek sinoć napravila profil i okačila par stvari i dogovorile smo se s obzirom da još uvek nema utisaka ja ne uplaćujem unapred nego dobijem pouzećem paket i tada i njoj platim. Ja sam uredno poslala podatke, a sada vidim da je profil obrisan? Ne znam da li jednostavno da ne pokupim paket pa da ga vrate nazad. Čim je profil tako brzo obrisan jasno je da nešto nije u redu.
2015 12 14
Katarrina, nemoj uzimati paket.Ko zna sta ce biti unutra.
2015 12 14
I sada vidim da ste je i vi okacili ovde. Ako neko ima savet sta sa uradim, bila bih jako zahvalna.
2015 12 14
Znaci samo da iskuliram i da sacekam da ga vrate njoj? Ja jos nisam dala ni svoju adresu nego deckovu jer sam ove nedelje kod njega, sad da mu objasnkm kako ne smemo da otvorimo postaru :D
2015 12 14
Mozda joj je i profil blokiram pre nego sto je zapisala moje podatke [:smejatise]
2015 12 14
Nemoj da primis paket i to je to.. I uopste nemoj da se opterecujes ili da ti bude neprijatno zbog toga.. Ako to jeste ta na koju se sumnja dosta je ona njih ovde prevarila i previse para uzela, neka jednom plati duplu postarinu.. Mada je vrv spakovala neku krpu tako da je nece ni ona preuzeti kad joj se vrati..
2015 12 14
Potvrdjeno je da se radi o Dragani Mirkovic. Nijedan predmet nije bio njen ( ni ta jakna) , jer je sve slike skinula sa neta, tako da umesto te jakne mozes da ocekujes krompir, ciglu ili nesto trece. [:smejuljitise] Moj savet je da ni u ludilu ne preuzmes paket. Blokirana je tacno pre sat vremena.
2015 12 14
A ako ni ona ne preuzme, hoce oni opet slati meni nazad? Da to ne postane zacaran krug?
2015 12 14
ne, ako ga ni ona ne preuzme ostaje u posti, a posle nekog vremena valjda ide na neku aukciju.. u svakom slucaju ne vraca se tebi
2015 12 14
Mhm. A ako momak ili njegova mama otvore vrata jer zvoni neko i postar je, da li mogu prosto da kazu da ja ne zivim na toj adresi i da ne znaju ko sam i da oni paket odnesu nazad i postu?
2015 12 14
Nema potrebe da se laze i izmislja..jednostavno, odbijas da preuzmes paket ,bez ikakvog objasnjavanja i paket joj se vraca. Ako ga ona ne preuzme ,a nece, onda se paket vraca u postu i tamo ostaje i kraj.
2015 12 14
Hvala puno, to nisam znala, da mogu jednostavno da odbijem da ga uzmem. I hvala svima na savetu.
2015 12 14
Apelujem na sve clanice da pre bilo kakvog dogovora proveravaju utiske , jer je i na nalogu sion88 bilo negativnih sa obrzlozenjem da je u pitanju prevarant i da su slike sa neta , sa sve linkovima istih.
2015 12 14
Na ovom profilu je bilo 0 utisaka
2015 12 14
Makar je tako na pocetnoj strani clanice pisalo, pa ja nisam ni ulazila posebnp u utiske videvsi da pise 0. Pomislila sam da je nova devojka.
2015 12 14
1 2 ... 77 78 79 80 81 82 83 ... 127