Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Posebni artikli,preporuke ili nedavno postavljeni ?

Pozdrav :) Kada imam vremena ,obicno detaljno pogledam stvarcice ,pa sam se malocas zamislila da podelim svoju misao .. Na sta najcesce obratite paznju od ove tri grupe ? Ja obicno popularne artikle ne gledam jer su svakog dana skoro isti u pitanju ,par puta sam uplacivala usluge ali mozda jednom mi je artikl bio na zidu,tako da smatram da nema potrebe da uplacujem vise jer nas je previse da bi svaciji izasao na zid . Sto se tice preporuka ,skepticna sam ,nemam obicaj da pregledam ,ne znam ni sama zasto ,obicno najvise volim da pogledam sta ima novo .. Koja je vasa omiljena grupa,da li pregledate sve tri ? :")
2017 08 13
> Icka89: > Pozdrav :) > Kada imam vremena ,obicno detaljno pogledam stvarcice ,pa sam se malocas zamislila da podelim svoju misao .. > Na sta najcesce obratite paznju od ove tri grupe ? > Ja obicno popularne artikle ne gledam jer su svakog dana skoro isti u pitanju ,par puta sam uplacivala usluge ali mozda jednom mi je artikl bio na zidu,tako da smatram da nema potrebe da uplacujem vise jer nas je previse da bi svaciji izasao na zid . > Sto se tice preporuka ,skepticna sam ,nemam obicaj da pregledam ,ne znam ni sama zasto ,obicno najvise volim da pogledam sta ima novo .. > Koja je vasa omiljena grupa,da li pregledate sve tri ? :") Bravo :") Ako mi verujes razmisljala sam istu temu da pokrenem :") Isto je i kod mene sto se tice popularnih artikala. Toliko smaraju jer su uvek vec 2meseca iste stvari konstanto i to me cak iznervira kad vidim :D Mislim se oce li neko kupiti vise ili ce ih skloniti odtle :D Preporuke nisam dobijala pa ne znam. A iskreno setam po forumu, po stvarima koje ostale clanice stavljaju u omiljeno, itd... bukvalno nasumicno gledam sta mi i ko izdje i tako u krug (: Pocela sam od skoro da pratim forum i tu svaka devojka koja pise pogledam profil npr. Tu trenutno najvise nalazim novih clanica (:
2017 08 13
Samo nove
2017 08 13
> nattasa_nina: > > Icka89: > > Pozdrav :) > > Kada imam vremena ,obicno detaljno pogledam stvarcice ,pa sam se malocas zamislila da podelim svoju misao .. > > Na sta najcesce obratite paznju od ove tri grupe ? > > Ja obicno popularne artikle ne gledam jer su svakog dana skoro isti u pitanju ,par puta sam uplacivala usluge ali mozda jednom mi je artikl bio na zidu,tako da smatram da nema potrebe da uplacujem vise jer nas je previse da bi svaciji izasao na zid . > > Sto se tice preporuka ,skepticna sam ,nemam obicaj da pregledam ,ne znam ni sama zasto ,obicno najvise volim da pogledam sta ima novo .. > > Koja je vasa omiljena grupa,da li pregledate sve tri ? :") > Bravo :") Ako mi verujes razmisljala sam istu temu da pokrenem :") > Isto je i kod mene sto se tice popularnih artikala. Toliko smaraju jer su uvek vec 2meseca iste stvari konstanto i to me cak iznervira kad vidim :D Mislim se oce li neko kupiti vise ili ce ih skloniti odtle :D > Preporuke nisam dobijala pa ne znam. > A iskreno setam po forumu, po stvarima koje ostale clanice stavljaju u omiljeno, itd... bukvalno nasumicno gledam sta mi i ko izdje i tako u krug (: > Pocela sam od skoro da pratim forum i tu svaka devojka koja pise pogledam profil npr. Tu trenutno najvise nalazim novih clanica (: Po tom pitanju se isto ponasam raznisljam kao natasa-nina,najvise forum i ciljana pretraga, na ove tri grupe uopste ne obracam paznju, odmah skrolujem i preskacem, smaraju :( :)
2017 08 13
Za mene kao da ne postoje te kategorije. Tražim sama šta mi treba. Mada mi je to prilično konfuzno skoro sam u pretrazi kucala mango torba izašle su torbe koje su i mango i zara i mona u isto vreme. Ovom sajtu treba čišćenje i to generalno. :D
2017 08 13
Ja isto samo nove gledam :)
2017 08 13
> cacaNi: > Za mene kao da ne postoje te kategorije. Tražim sama šta mi treba. Mada mi je to prilično konfuzno skoro sam u pretrazi kucala mango torba izašle su torbe koje su i mango i zara i mona u isto vreme. Ovom sajtu treba čišćenje i to generalno. :D To je nesto kao lazni tagovi ,ako je nesto poznatijeg brenda ,pa navedu vise poznatih brendova ,da bi se pojavila svuda u pretrazi .Mada ,po meni, to je jako providno ,pa niko ovde nije lud :D ...
2017 08 13
> To je nesto kao lazni tagovi ,ako je nesto poznatijeg brenda ,pa navedu vise poznatih brendova ,da bi se pojavila svuda u pretrazi .Mada ,po meni, to je jako providno ,pa niko ovde nije lud :D ... More ako je nesto u isto vreme i zara i mango i mona tu meni vuce i na prevaru. Ako ti stavis lazan opis od tri brenda ko meni garantuje da si umesto pocepano i izlizano stavio novo i nekorisceno. Ne bih volela ni da kupujem ni da menjam kod takvih. :| :s
2017 08 13
> cacaNi: > > To je nesto kao lazni tagovi ,ako je nesto poznatijeg brenda ,pa navedu vise poznatih brendova ,da bi se pojavila svuda u pretrazi .Mada ,po meni, to je jako providno ,pa niko ovde nije lud :D ... > > More ako je nesto u isto vreme i zara i mango i mona tu meni vuce i na prevaru. Ako ti stavis lazan opis od tri brenda ko meni garantuje da si umesto pocepano i izlizano stavio novo i nekorisceno. Ne bih volela ni da kupujem ni da menjam kod takvih. > :| :s Upravo :) ..Zato i kazem da niko ovde nije lud .. Vidjala sam i za kozmetiku stave svasta tako od poznatih brendova a nigde tog proizvoda :')
2017 08 13
Bas sam.se pitala ima li smisla stavljati te tagove? Cini mi se da ja pri dodavanju novih artikala bas na smisljanju tagova provedem najvise vremena. 😂😂😂 Inace, svaka cast za temu! 👌
2017 08 14
> MALAODSTILA: > Bas sam.se pitala ima li smisla stavljati te tagove? Cini mi se da ja pri dodavanju novih artikala bas na smisljanju tagova provedem najvise vremena. 😂😂😂 > Inace, svaka cast za temu! 👌 :) ja obicno stavim sta dodajem ,tipa'majica' ,brend ,boju ili eventualno cipka ako ima cipku ,ili rese ...navodim primer :) to je sve :)
2017 08 15
Uglavnom unesem ključnu reč za pretragu 😊 mada sam primetila da to ume imati svojih začkoljica.. sa jedne strane su lažni tagovi, sa druge- članice koje ne napišu ispravno neki pojam te preko njega ne možeš ni naći to nešto... tako da druga opcija mi bude da tražim nedavno postavljene, ali u odredjenoj grupi.. 😉
2017 08 18
Ja nikad ne gledam te ponavljajuće predmete, doslovno ih preskočim okom. Ili ciljana pretraga od koje poludiš od lažnih tagova, ili forum, a najčešće članice sa kojima sam imala saradnju a koje s vremena na vreme kače nove predmete. :) Ali sam provalila da kada stavim novi predmet u promovisane, bude lakše zapažen, tako da to ipak pomaže ako imate malo pratilaca. Ako ih imate puno, onda vam te promocije ni ne trebaju.
2017 08 18