Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oprez,prevarant i ucenjivac na vidiku

Neznam kako da ubacim poruke sa telefona jer se to danas dogodilo i preko mob smo imale incident. Iskreno bas me briga ko kome veruje ili ne,ja znam sta i kako stoje stvari i duzna sam bila da vas upozorim a vi kako zelite.Ona verovatno sada likuje ,uzela je pare,ispada nevinasce,i nastavice da vara i ucenjuje clanice,a adminka neka pregleda moj inbox ja nemam sta da krijem ,ali u tel. je sve najbitnije. Pozdrav svima,eto od mene toliko. [:tuzan]
2013 08 01
P.S. ja nisam iz NS vec okoline a nema da se upise moje mesto pored NS a.
2013 08 01
Ja ti verujem,i na tvojoj sam strani ako ti nesto znaci. . . mislim da treba da podrzimo jedni druge u ovakvim situacijama,jer se to moze desiti svakoj od nas,a kad se desi onda narano kukamo i ocekujemo podrsku a ne cinicne komentare. Ti si mogla da joj ne das negativ pa nebi ni ona tebi upisala,tome smo svedoci,ali si bez obzira objasnila situaciju da bi nas ostale upozorila,zato se nadam da ce tvoj negativ iz hira biti obrisan. [:osmeh]
2013 08 01
Jao duso ima li kraja tvojim lazima? Nemoj da slikam sad uplatnicu i da postavljam. . . [:besan] ,uplaceno ti je tacno onako kako smo se dogovorile,i na dan kad smo se dogovorile preciznije u utorak,kad si tako dobra i nevina kazi sad pred svima sto neces da vratimo ja tebi robu,ti meni moje pare? Reci neka cuju ostali zar to nije fer? [:besan]
2013 08 01
Pa slikaj i postavi više, aman. Samo optužbe a nigde dokaza.
2013 08 01
Ma nemam vise zivaca da se natezem i pravdam,eto nema sta da kaze,nece da vrati pare jer zna sta je uvalila,a vi ostali nedaj Boze da prodjete kao ja,pa makar ste neverne Tome,nezelim nikome takvo iskustvo. [:plakati]
2013 08 01
Neka kopira sve poruke ako je faca,sve sa telefona !
2013 08 01
Niko ne ume da kopira razgovor. [:sokiran] Cini mi se da u ovoj prici i jedna i druga imaju ''putera na glavi" pitanje je samo: Koja vise? [:znojav]
2013 08 01
Razlika je u tome da JA neumem a ona nece. izvini molim te,to je razlika.
2013 08 01
Izvini molim te, ti, a sta ne umes? Ne umes da uradis copy-paste? [:sokiran]
2013 08 01
Kako mozete da napadate devojku,ona je nama dala upozorenje po ceni da joj miamaja lupi negativ??? Nemogu da verujem. . . Zalosno. [:stidljiv]
2013 08 01
Ljudi na ovom sajtu kao da ce da zapocne Treci svetski rat,sta je ovo?
2013 08 01
Aman zeno draga,razumes da su poruke u mobilnom telefonu,u inboxu nam je samo dogovor,roba je danas stigla i kuckale smo preko sms. Tinciii hvala na podrsci,ali ne trudi se ocigledno je da se istina ne ceni,jeste zalosno.
2013 08 01
Aha dobro onda, to je stvarno nemoguce pokazati. [:smejuljiti]
2013 08 01
Just me je napisala da je iz okoline NS a sajt ne nudi tu opciju, pa je oznacila najblizi grad. Mene zaista fascinira kako su neke clanice naivne... Nikada ne bih nikome uplatila unapred novac, evo i zasto- prodavac se u najgorem slucaju izlaze duploj postarini u slucaju da mu se vrati paket, , a kupac koji kupuje em daje unapred novac za stvar+postarina, sto dodje vise para, zavisno od stvari. U svakom slucaju kupac rizikuje veci iznos novca. Molim lepo, ako se trazi uplata unapred, moze samo do tog iznosa duple postarine,a ostalo cu da platim tek kad dobijem stvar. Pa da vidimo da li ce biti prevara vise, ako poslata stvar nije ok, vratila bih paket, barem sam izgubila manje novca. [:lepota]
2013 08 01