Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oprez,prevarant i ucenjivac na vidiku

mojaprodajicaaa [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 08 01
Ha,ha,ha, evo i meni negativa. . . [:smejati] [:isfrustriran] [:besan] ,hvala ti draga miamaja,odlicno si mi podigla pritisak,a ti u zdravlju da potrosis pre,prevarantu ,lazovcino i ucenjivacu jedan !
2013 08 01
Na ovom sajtu koliko sam primetila pocele su da se lupaju negativne i losi komentari na necije ime cak iz cistog hira [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2013 08 01
Psihoticna sam sto nisam pala na njene ucene,da se izvuce po ko zna koji put?!? Boli me uvo za negativ daj mi jos tri,ali to sto radis nevalja ti [:vrtoglav] ,znam da citas ovo zato stidi se!
2013 08 01
Potpuno se slazem sa Atinjankom [:osmeh]
2013 08 01
lepo se obrati adminu i objasni sta je bilo i izbrisace negativnu ako sam dobro razumela tako ide
2013 08 01
a stvarno joj neke cene nisu logicne, plasticne sandale kupljene u budvi, 2000 din
2013 08 01
Uvek treba cuti i drugu stranu, obrati se adminki [:osmeh]
2013 08 01
samo prepiska je najbitnija, a to ce i adminki trebati.. jedino na osnovu toga moze da se vidi ko je u pravu.. ovako jedna kaze jedno, druga drugo, pa je fazon da pobedjuje ona koja bolje laze.. ne kazem sad da njih dve lazu vec uopsteno..
2013 08 01
Svaka optuzba mora biti dobro argumentovana i potkrepljena dokazima Hvala bogu slabo brsem privatne poruke . Na osnovu cega ce i adminka reagovati ako dokaza nema o prevari [:uplasen]
2013 08 01
Obraticu se,ali nije meni toliko za taj negativ sto je ona bas iz hira meni sad lupila,vec nemogu da dodjem sebi da se neki ljudi tako cigance i uzimaju pare na takak nacin. . . [:besan] [:tuzan]
2013 08 01
a sto nam ne das sada da vidimo?
2013 08 01
Mislim da netreba nama da se pravdas uopste,prevarena si i to je to,nemas ti sta nama da dokazujes pa nismo mi porota i sudije pobogu.vidi se iz utisaka koje ste obe postavile ko je kriv,justme,zaista mi je krivo kad vidim da tako neko prodje kao ti,uzas i samo uzas [:besan] ,ubuduce se cuvaj. . . od mene podrska [:osmeh]
2013 08 01
Ne razumem sto biste slale ista jedna drugoj kada ste iz istog grada? :)
2013 08 01
Bez prepiske ja licno vise verujem njoj nego tebi justme i verujem da je misljenje ostalih clanica u ovoj temi isto . Nisam saradjivala ni sa jednom od vas dve ali cela tema bez prepiske razgovora ne moze ostaviti bolji utisak
2013 08 01