Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zanima me vase misljenje

Drage devojke zanima me vase misljenje . Napisacu ukratko o cemu se radi . Naime, u vezi sam 7 godina, i znam da me moj decko mnogo voli, kao i ja njega, da nije tako, ne bismo opstali zajedno ovolike godine . Ali meni jedna stvar mnogo smetala , mi nikad nismo izlazili zajedno , stalno sam kukala , zelela sam da funkcionisemo kao svaki normalan par, ali nista se tu nije promenilo. . Meni je vremenom postalo i svejedno za to, sada uopste ne osecam potrebu da izlazim s njim. (ali on sada i ne izlazi tako cesto ) . Danas je otisao na jednu svadbu , i nije me pozvao, ustvari u autu nije ni bilo mesta za mene, ali opet nije me ni pitao da li bih ja mozda isla , sto je mene mnogo povredilo .. Ne ide ni on cesto na te svadbe , ali i kad je isao , uglavnom me nije zvao.. Ja sam uvek zelela da ide sa mnom, gde god ja idem, ako nema mesta za mog decka, onda ne treba da bde ni za mene. Ja znam da smo mi mnogo razliciti, ali valjda ako nekoga volis , treba da mislis na tu osobu, i da si srecan kad je pored tebe . Najgore mi je sto on te svoje greske ne vidi.. Jedino sto znam to je da njega druga devojka 100% ne zanima, i da razlog sigurno nije da bi flertovao sa nekom drugom itd .. jer on nije takav tip, to sigurno garantujem
2017 09 30
Mila naravno da treba da imate lufta za sebe i ne treba svuda da idete zajedno. Ali ako si sa nekim u vezi treba da postoji postovanje. Ako ide na neku takvu svecanost red je da povede svoju lepsu polovinu sa sobom. Odnosno da pita da li bi zelela sa njim,a da li ces otici to je na tebi,kao sto kazes ti se njega uvek setis pitati tako i on treba tebe da se seti.Po tvojim recima vidim da si jako mlada i da tako funkcionisete ali ako sa njim planiras zivot kasnije i brak trebas povesti racuna o tome . Ne treba naravno uvek da je sa tobom niti ti sa njim ali neko postovanje mora da postoji. I nikada ni jednom muskarcu ne trebas 100 % da verujes koliko god je on divan i pazljiv . I cuvaj sebe nemoj da ti muskarac unisti dan i pokvari raspolozenje ;)
2017 09 30
Zvucacu surovo- ali tako nesto ne bih NIKADA tolerisala, nismo svi isti, to razumem, ali u vezi si ili na mestu br. 1 u svim situacijama, ili nisi u vezi- ja to tako gledam.Ako moras da "kukas" godinama da bi tvoj decko izasao s tobom, to je ljubav??? Bas si tolerantna, ja bih ga odaaavno dobro protresla i podviknula mu. Izvini ako zvucim grubo, ali tako mislim, jer ljubav je mnooogo vise od vas dvoje zajedno - izmedju 4 zida.
2017 09 30
I uvek otvoreno razgovaraj sa njim . Kad ti nesto smeta to mu i kazes . I probajte to da popravite radi srecne veze
2017 09 30
> Sanja0701: > Mila naravno da treba da imate lufta za sebe i ne treba svuda da idete zajedno. Ali ako si sa nekim u vezi treba da postoji postovanje. Ako ide na neku takvu svecanost red je da povede svoju lepsu polovinu sa sobom. Odnosno da pita da li bi zelela sa njim,a da li ces otici to je na tebi,kao sto kazes ti se njega uvek setis pitati tako i on treba tebe da se seti.Po tvojim recima vidim da si jako mlada i da tako funkcionisete ali ako sa njim planiras zivot kasnije i brak trebas povesti racuna o tome . Ne treba naravno uvek da je sa tobom niti ti sa njim ali neko postovanje mora da postoji. I nikada ni jednom muskarcu ne trebas 100 % da verujes koliko god je on divan i pazljiv ... I cuvaj sebe nemoj da ti muskarac unisti dan i pokvari raspolozenje ;) Apsolutno se slazem sa tim , da ne treba svugde zajedno da idemo, ja nikad i nisam bila u tom fazonu, ali jednostavno smatram, da bi on mene trebao da pozove gde god da ide, a na meni je da odlucim da li cu ici ili ne . NIkad mu nisam pravila neke ljubomorne scene , pa da sad neko pomisli da imam potrebu da sam non stop uz njega , da ne moze da dise od mene, uopste se ne radi o tome.. Taj decko je mnoogo pazljiv prema meni, divan stvarno, ali mene oovo mnogo povredjuju.. pricala sam sa njim dosta puta na tu temu, ali on kao da ne razume to, ili nece da razume, ne znam o cemu se radi ..
2017 09 30
> tanja69zr: > Zvucacu surovo- ali tako nesto ne bih NIKADA tolerisala, nismo svi isti, to razumem, ali u vezi si ili na mestu br. 1 u svim situacijama, ili nisi u vezi- ja to tako gledam.Ako moras da "kukas" godinama da bi tvoj decko izasao s tobom, to je ljubav??? Bas si tolerantna, ja bih ga odaaavno dobro protresla i podviknula mu. Izvini ako zvucim grubo, ali tako mislim, jer ljubav je mnooogo vise od vas dvoje zajedno - izmedju 4 zida. Da, ja sam njemu 1000 puta rekla da nisam spremna da provedem zivot sa nekim ko me povredjuje, ali on u tim stvarima uopste ne vidi neku gresku .I donekle sam sigurna da se to nece nikad ni promeniti, jer da je hteo da menja do sad bi promenio ...I sve sto ste rekli ste u pravu ..
2017 09 30
I ja njega da sam pitala zasto mene ne zove na svadbu, rekao bi mi pa vidis da nema mesta.. jer je on otisao sa mamom, tetkom , babom i rodjakom.. Dok ja u toj situaciji ne bih uopste planirala da idem dok ne vidim s njim..
2017 09 30
Draga moja, moj najdobronamerniji savet jeste da ti sama sa sobom dobro preispitas vasu vezu i odnos. Mislim da si delimicno dala odgovor komentarom :". Ja znam da smo mi mnogo razliciti, ali valjda ako nekoga volis , treba da mislis na tu osobu, i da si srecan kad je pored tebe". Nemoj da dozvolis da prodje jos sedam godina da se okrenes i shvatis da si sama. Sve najbolje :")
2017 09 30
Svaka razlika se sa godinama produbljuje i sve vise smeta, veruj mi.Za uspesnu vezu vazi ono pravilo: Slican se slicnom raduje. Na kraju krajeva-" jedan se otego, drugi se protego" - ne plasi se promena i sve najbolje! ;)
2017 09 30
Dobila si zaista lepe savete moras sama da preispitas vasu vezu. Jedno je ljubav a jedno je navika. Moras mu neke stvari staviti do znanja . nemoj cekati zaista da prodje jos dosta vremena da shvatis da si bila rob necije " ljubavi" u vezi trebas biti potpun i srecan. Budi sa nekim ko te ume da te nasmeje i sa kim se osecas kao da si sa sobom .. Poslusaj ove divne clanice zaista moras da razmislis i doneses prave odluke i promene ako zelis da budes srecna :-)
2017 09 30
Nazalost, iz iskustva znam da se suprotnosti privlace samo na odredjeno vreme. Sto vise vremenaprolazi, razlike sve vise i vise smetaju. Imala sam slicnu vezu od 6 godina i na kraju je prekinula jer je bilo besmisleno. To je moje iskustvo, nazalost negativno 😞 ali sam posle toga ozivela 😄 posle toga mi je sve krenulo bolje, i posao i ljubavni zivot, sve.
2017 10 01
Draga Dragana, iskreno ako taj momak posle 7 godina nije naucio da te ti njegovi postupci povredjuju, nikad ni nece, tvoje je samo da odlucis da li to mozes kao takvo da prihvatis ili ne.. BUDI SEBI NA PRVOM MESTU, VOLI I POSTUJ SEBE... NEMOJ SEBI NIKAD NISTA DA USKRACUJES, JER CE TE TO STICI KAD TAD... NE ZNAMO MI OVDE DETALJE VASE VEZE... ALI ISKRENO NA TVOM MESTU JA BIH SE ZAPITALA KOLIKO JE TOM MOMKU ZAISTA STALO DO MENE... I NEMOJ DA SE PLASIS DA GA PITAS: A GDE SAM JA U CELOJ PRICI?-Jer ako ga to udalji od tebe, onda te nije ni vredan. Voli i postuj sebe.
2017 10 01
Čudno mi je da ni posle 7 godina vi niste otišli negde zajedno,meni bi to smetalo ali imate razne ljude,imam braću od tetke na jugu Srbije ,gde nije običaj da se vode žene na slavlja,oni dodju sami sa tetkom kod nekoga na slavu,bez žena.Retko kad ih povedu,ne znam ali za mene to je zatucanost,ali ako njihovim ženama to ne smeta onda ok.Ako se udaš za njega verovatno ćeš sedeti kući,na tebi je da odlučiš.
2017 10 01
To je mnogo godina veze da bi se tak ponasao prema tebi ..Mislim da treba da sednes i lepo ozbiljno popricas sa njim o tome .. Jer po meni takvi postupci nisu u redu ...Da li je on sa tobom isao na slavlja i slicno ? Da li izlazite zajedno (ne uvece u grad) nego inace ,da prosetate,kupujete nesto zajedno ,na pice,sladoled npr. ,nesto tako ? Koliko cesto se vidjate i na kojim mestima ? Izvini za pitanja ali mislim da su jako bitni argumenti ☺
2017 10 01
> Ceca25: > Čudno mi je da ni posle 7 godina vi niste otišli negde zajedno,meni bi to smetalo ali imate razne ljude,imam braću od tetke na jugu Srbije ,gde nije običaj da se vode žene na slavlja,oni dodju sami sa tetkom kod nekoga na slavu,bez žena.Retko kad ih povedu,ne znam ali za mene to je zatucanost,ali ako njihovim ženama to ne smeta onda ok.Ako se udaš za njega verovatno ćeš sedeti kući,na tebi je da odlučiš. Zanimljivo je da ste ovde pomenuli jug Srbije i zatucanost zajedno 😂 morala sam da skrenem paznju. Zivela sam na jugu i vrlo dobro znam da zene idu na slavlja sa muskarcima. Mozda su konkretno te zene koje ste spomenuli takve, nemojte pricati o necemu sto ne znate. Nema to veze sa time odakle ste, ima sa onim sta imate u glavi, a verujte mi i u Beogradu i na severu Srbije ima "zatucanih", kako kazete.
2017 10 01
1 2