Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

ANKETA: Omiljeni odevni predmet

Dugo nisam koristila sajt, a kamoli postavljala ankete na forumu, pa sam odlucila da od danas pocnem ponovo :) Hvala clanicama koje su me preko poruka podsetile na ove ankete i pohvalile ideju <3 DANASNJE PITANJE JE: Koji je Vas omiljeni komad garderobe? Koji biste komad odece nosile do kraja zivota? P. S. Cilj ovih anketa je da se malo bolje upoznamo i zabavimo, jer je tema o prevarama, kradjama i uvredama dovoljno :D Pa vas molim da ne pisete negativne komentare
2017 10 19
Farmerke definitivno 😊
2017 10 19
kozne jakne i kaputi XD toga ni sama vise ne znam koliko imam, a mislim da svaku jaknu koju sam ikada imala na profilu imam i u svojoj velicini XD
2017 10 19
Duksići 😊😊😊
2017 10 19
> NeverOddOrEven: > kozne jakne i kaputi XD toga ni sama vise ne znam koliko imam, a mislim da svaku jaknu koju sam ikada imala na profilu imam i u svojoj velicini XD Skroz te razumem, ja imam vise jakni nego carapa :')
2017 10 19
Farmerke i kozna jakna :") <3 Uvek :")
2017 10 19
Јао, Ланана, је л' верујеш да сам се пре неки дан сетила твојих анкета? :D Баш сам се питала што те нема на форуму. Што се одевног предмета тиче... ух, не бих могла да се одлучим само за један, али ево, ако се ово рачуна у одевни комад - штикла!👠 Било чизме, сандале, глежњаче - битно да је виша или висока потпетица. <3 :")
2017 10 19
za razliku od drugih clanica, ja mnooogooo mrzim da kupujem farmerke, i cesto me mrzi i da ih probam, jer se uvek razocaram kad me prodavac podceni :') zato kad nadjem jedan odgovarajuci model, kupila bih vise komada i nosila do kraja zivota ! ali zato obozavam majice i torbe....torbe da budu vece i da moze da stane - boga pitaj sta- unutra :D
2017 10 19
> PrincessX: > Јао, Ланана, је л' верујеш да сам се пре неки дан сетила твојих анкета? :D Баш сам се питала што те нема на форуму. > Што се одевног предмета тиче... ух, не бих могла да се одлучим само за један, ево, ако се ово рачуна у одевни комад - штикла!👠 Било чизме, сандале, глежњаче - битно да је виша или висока потпетица. <3 :") PrincessX <3 Ne samo na forumu nego uopste na sajtu :) Ulazila sam samo da kupujem, a danas sam odlucila da postavim neke nove stvarcice i da se aktiviram na forumu. Tako da, ocekuj jos anketica :)
2017 10 19
> Lanana: > PrincessX <3 Ne samo na forumu nego uopste na sajtu :) Ulazila sam samo da kupujem, a danas sam odlucila da postavim neke nove stvarcice i da se aktiviram na forumu. Tako da, ocekuj jos anketica :) Једва чекам! <3
2017 10 19
> BabyPink: > za razliku od drugih clanica, ja mnooogooo mrzim da kupujem farmerke, i cesto me mrzi i da ih probam, jer se uvek razocaram kad me prodavac podceni :') zato kad najdem jedan model, kupila bih vise komada i nosila do kraja zivota ! ali zato obozavam majice i torbe.... I ja mrzim da ih kupujem, i cak ih ni ne posedujem mnogo, ali ja zaista nosim farmerke non stop, imam brdo haljina i suknjica sa sve etiketom , kupujem u nadi da cu da se prozenstvenim, ali jok 😊
2017 10 19
Torbe i obuca(cipele,cizme) ali da mogu pretvorila bih se u njih 😊
2017 10 19
> DesireMe: > > BabyPink: > > za razliku od drugih clanica, ja mnooogooo mrzim da kupujem farmerke, i cesto me mrzi i da ih probam, jer se uvek razocaram kad me prodavac podceni :') zato kad najdem jedan model, kupila bih vise komada i nosila do kraja zivota ! ali zato obozavam majice i torbe.... > I ja mrzim da ih kupujem, i cak ih ni ne posedujem mnogo, ali ja zaista nosim farmerke non stop, imam brdo haljina i suknjica sa sve etiketom , kupujem u nadi da cu da se prozenstvenim, ali jok 😊 Takodje. Imam i brdo sakoa i formalnih odevnih predmeta, ali uvek se odlucim za majicu, farmerke i patike :')
2017 10 19
> DesireMe: > > BabyPink: > > za razliku od drugih clanica, ja mnooogooo mrzim da kupujem farmerke, i cesto me mrzi i da ih probam, jer se uvek razocaram kad me prodavac podceni :') zato kad najdem jedan model, kupila bih vise komada i nosila do kraja zivota ! ali zato obozavam majice i torbe.... > I ja mrzim da ih kupujem, i cak ih ni ne posedujem mnogo, ali ja zaista nosim farmerke non stop, imam brdo haljina i suknjica sa sve etiketom , kupujem u nadi da cu da se prozenstvenim, ali jok 😊 :') :') :') :') <3
2017 10 19
Nisam dugo na sajtu pa mi nisu poznate ankete, ali je zanimljiva tema :) Farmerke, mada je tesko odabrati jedan komad :)
2017 10 19
1 2 3