Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sve koje popunjavamo ankete <3

Devojke, da li je neka od Vas kliktala na ovom sajtu uvmoney. Bid da li se zaista dobija novac, nekako mi je suvise lagano da bi bilo istinito😊 Ja mogu da preporucim platforme Heat Intelligence, I za ankete Ja Znam I Ipsos Strategic M
2019 01 28
Devojke, da li je neka od Vas kliktala na ovom sajtu uvmoney. Bid da li se zaista dobija novac, nekako mi je suvise lagano da bi bilo istinito😊 Ja mogu da preporucim platforme Heat Intelligence, I za ankete Ja Znam I Ipsos Strategic M
2019 01 28
Devojke, da li je neka od Vas kliktala na ovom sajtu uvmoney. Bid da li se zaista dobija novac, nekako mi je suvise lagano da bi bilo istinito😊 Ja mogu da preporucim platforme Heat Intelligence, I za ankete Ja Znam I Ipsos Strategic M
2019 01 28
Postoji nekoliko sajtova koji se zavrsavaju na money i svi su prevara ali konkretno za ovaj uvmoney ne znam.
2019 01 28
Mhmm, hvala Blizance... Probacu da istrazim jos malo, pa javljam. Ukoliko neko ima neku konkretno info neka oglasi😊
2019 01 28
Pre neki dan narucila sam vaucer od Jaznam. Odabrala sam od 1000 dinara za Lili.
2019 05 16
Artemida , ne znam nista o tom uvmoney , ali sam zainteresovana za Heat Intelligence . Mozes staviti link do panela (ili platforme , prvi put cujem ) i reci nam svoja iskustva . :")
2019 05 20
WWW.heatinteligence. Com ali zapravo to nisu snkete vec se radi za kompanije koje se bave grafjenjem vestacka inteligencije. Rade se razlicitih zadaci koje ti oni daju, tipa prikupljanje odredjene vrste podataka. Pogledaj sajt, radi se test imas primer test na sajtu I ako prodjes Pocinje sa random on line. Rad je placen u zavisnosti od rezultat a testa😊Ako budes imala jos pitanja izvoli
2019 06 10
Evo i ja da podelim svoje iskustvo. Godinama popunjavam upitnike u Ipsosu, do pre par meseci nisam ni pratila koliko sam sakupila bodova a onda sam shvatila da iste mogu da unovcim. U aprilu sam poslala zahtev za isplatu na racun (za sta sami sebi daju rok od mesec dana) i evo, sada je kraj avgusta a za novac me i dalje razvlace. Naime, prvo se dva meseca nisu javljali, onda su shvatili da se moj ugovor zagubio i kad su ga nasli, obecali su da ce u roku od dve do tri nedelje uplatiti. To je bilo pocetkom jula. Ne znam zasto uopste daju opciju nagrade ako ne planiraju i da ispostuju ljude. Tako da, eto, po mom iskustvu, Ipsos je velika prevara.
2019 08 29
Galactiya , jel su vam legle pare ? Ja obicno na Ipsosu porucujem vaucere , rok realizacije je dve nedelje tako da tu nema puno cekanja. Drugarica je vise puta trazila da joj uplate na racun i mnogo je duza procedura , tako oko dva meseca . Zato su meni drazi vauceri, porucim onaj po 1000 din i kupim sve sto bih inace za te pare na racunu. :")
2019 09 17
Vidim da se dugo ovde nije pisalo pa hajde da ja nastavim :-) Sto se tice JTN panela sakupila sam 1000 bodova pre vise od 45 danan a to je rok za uplatu na PayPal i nista. Niti se javljaju, niti uplacuju novac.
2021 07 26
Tamara jesu ti na kraju uplatili novac? Mislim da je kod njih malo duzi rok od tih 40 dana. Ja koristim adbalu aplikaciju i odlicna je. Ako je neko zainteresovan mogu da preporucim.
2021 09 17
Ja sam godinama popounjavala ankete na raznim sajtovima, ukljucujuci i Ipsos i jTI... nekako se oduzi taj proces skupljanja novca i isplata. Jedino za Marketagent imam nekako pozitivno iskustvo. Treba vremena da se sakupe poeni, ali cim skupis 1000 ide isplata na paypal, i ceka se negde oko nedelju dana prosecno. Imaju bas i dobre ankete i sistem funkcionise bolje nego kod ostalih. Mada su ankete ugl iste kao i na drugim sajtovima. Samo sto nekako je sve organizovaniije.
2021 11 17
Ako neko zeli da pokusa, evo vam link... https://panel.marketagent.com/Register/Account/NewRegistration/en-US?RefUID=2720006
2021 11 19
1 2 3 4 5