Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sve koje popunjavamo ankete <3

U Ipsosu se zahtevi za vaucere pregledaju svakog utorka , sve brzo ide . Mozete kupiti sta god zelite ,nema ogranicenja ( Lilly ) . JaZnam danas pravi presek i trebalo bi (kako su mi oni javili pre par dana ) da danas dobijem email sa nagradnim katalogom . Jos uvek nista ...
2018 07 31
> TatCat: > U Ipsosu se zahtevi za vaucere pregledaju svakog utorka , sve brzo ide . Mozete kupiti sta god zelite ,nema ogranicenja ( Lilly ) . > JaZnam danas pravi presek i trebalo bi (kako su mi oni javili pre par dana ) da danas dobijem email sa nagradnim katalogom . Jos uvek nista ... Hvala. A koliko često šalju ankete? :)
2018 07 31
Prilicno brzo sam sakupljala dovoljan broj bodova za vaucer od 600 . Rekli su mi poslednji put da sad vise nece biti od 600 , samo od 1000 ,ali mislim da cete naskupiti za mesec i od 1000 ,a imacete vise da potrosite :-) Jos uvek nista iz JaZnam ....
2018 08 01
Ipsos sad ima u ponudi samo vaucere od 800 din , lilly ukida one od po 600 ali ko ih ima moze da ih iskoristi normalno . Ja sam skupila taman za dva vaucera :)
2018 08 01
Zdravo devojke, na osnovu vasih komentara odlucila sam da se prijavim na Talk, ipsos i jaznam...od Talk sam odmah dobila jednu anketu, a od ostalih cekam ipak je danas prvi dan :D pa javljam ishode a u medjuvremenu citam i pratim vase utiske...
2018 08 05
Od anketa koje daju vaucer najbolji je Ipsos, kod ostalih se duze skupljaju poeni. Ipsos sad malo odugovlaci mozda zbog toga sto je leto. Trazila sam vaucer od 800 dinara, verovatno ce poslati vaucer od utorka. Ja znam bodovi se sporo skupljaju.
2018 08 05
Koliko sam uspela da primetim, odredjeni sajtovi,ne mogu da se setim tacno koji, traze i jmbg da se navede prilikom registracije, a sto se tice davanja tih informacija nisam bas draga da im ustupim tek tako. Pa ako imate nekih iskustava vezano za to molim pisite 8-)
2018 08 06
Meni su skoro trazili jmbg na Daedalusu, ostavila sam im, novac mi je uplacen.
2018 08 06
Konacno dobila email od JaZnam , poslali mi nagradni katalog ,odabrala i vaucer ce stisi do kraja septembra (upozorice me dodatno na precizan datum ) . Eto ,jedam korak napred sa JaZnam .
2018 08 07
Blizance ,gde Vam je novac uplacen , Vas tekuci racun ili paypal ?
2018 08 07
Na PayPal mi je uplacen novac sa Daedalusa. :)
2018 08 07
Ima li neko neregistrovan na Talk-u ,fali mi neki poen ? o:) Inace , Ipsos najbolji , zatim Talk i JaZnam , od ostalih i dalje nista ...
2018 11 01
Ipsos provereno sto se tice anketa. Gfk je isto ok..i Talk ali kod njih zastarevaju poeni i brisu se....Ja sam jednom da ne propadnu poklonila u humanitarne svrhe...
2018 11 13
> TatCat: > Ima li neko neregistrovan na Talk-u ,fali mi neki poen ? o:) > Inace , Ipsos najbolji , zatim Talk i JaZnam , od ostalih i dalje nista ... I meni fale poeni na Talku :) a uclanjena sam na svim postojecim panelima.
2018 11 14
Novi update. Posle godinu dana skupila sam poprilicno na JTN panelu, nadam se da cu za koji mesec imati da trazim za isplatu. Koliko je vama trebalo da skupite 25evra na ovom sajtu?
2019 01 26