Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sve koje popunjavamo ankete <3

Ostavila sam pola sata ispunjavajuci neku anketu o vinima i dobila 0 poena ... a bas sam se trudila da budem prezicna . IPSOS.
2017 10 25
Iz IPSOSA su mi objasnili da je napisano u uvodnom delu ankete (boduje se nakon zavrsetka tog istrazivanja -10 dana ) ,ipak su korektni . Ja znam mi je i dalje pod sumnjom.
2017 10 25
Iz nekog razloga ti ne prihvata mail. Ja bih direktno njih kontaktirala ili probala sa novog maila. Meni jedino Ja znam azuran i najvise sam kod njih sakupila. Pa onda Talk, i tamo ide prilicno brzo jedina je steta sto ne moze kes. Za Ispos jos nisam nista radila, cekam. Jel stvarno boduju na osnovu datih odgovora? Cudan mi taj kriterijum. Jel to znaci kraci odgovori manje bodova?
2017 10 25
> TatCat: > Marija-Maja ,hajde da posaljemo Kimberly nase emailove ,da dobije tih 200 koji joj nedostaju za 1000 ,da testiramo i njih :-D Hajde :) ja sam za MASMI uradila samo jednu, i od tada mrtvilo, ne salju uopste :(
2017 10 25
Ja jos nista nisam dobila na Talku,registrovala se danas i popunila samo one pocetne profilne ankete. Valjda ce stici. Svakako sam odlucila posto vecinu toga ne mogu da iskoristim da uglavnom doniram u dobrotvorne svrhe 😊
2017 10 26
Ja popunjavam ipsos i dobila sam dva puta lily vaucer,i talk vaucer za knjizaru od 1000 din. :Dpopunjavam i jaZnam i jos par drugih .. mislim da je jako bitno kako popunjavate anketu da li na kraju imate i svoj neki komentar koliko ste ukljuceni i temeljni u popunjavanju ...a i koliko ste ciljna grupa.
2017 10 31
Ja jos uvek nista nisam dobila na Talku , registrovala sam se pre dve nedelje , na Ipsosu sam dobila dve poduze ankete koje sam radila bukvalno 3 sata :D I trebalo bi da mi stigne i treci deo ankete uskoro. Stigla mi je i anketa na sajtu Pipl , i zaradila sam 40 rsd odgovarajuci na njoj. :D Na anketama Jaznam i marketagent mi jos uvek nista nije stiglo . Kao i na Buzzaar nista. Nistavilo crno , a hvale se ljudi da dobro zaradjuju sa tim anketama , ja rekoh da pokusam pa sve izotvarala. :) Pa sta bude - neka bude. x-)
2017 10 31
popunjavam na Talku i skupilo se negde oko 800, tacnije 798, ali jako slabo stize, prodju nedelje ;)
2017 10 31
jel dobio neko skoro vaucer od ipsosa? ja cekam ve 3 nedelje da mi posalju,vec mi idu na zivce
2017 11 23
Pikiatora :-O
2017 12 12
javili su se,kazu poslace kancelariji u ns pa ce me oni zvati da se dogovorimo oko preuzimanja...navodno ja nisam htela da podignem pa su vratili..a trebalo bi da stoji u posti 5 radnih dana..najvise sam se iznervirala sto sam za to popunjavala 3 dana onu anketu za 500 bodova,to ima brrrdo pitanja,onda cekas mesec dana i posta vrati -.- msm nije to nek vrednost al kad sam se vec napatila da im popunjavam hocu svoj vaucer :D
2017 12 12
Naravno , ne sedimo zato sto smo zaludne i odgovaramo na pitanja ...Super ,javi kad realizujes vaucer <3
2017 12 13
na kraju kad sam porucila sledeci vaucer poslali su mi oba,ispostovali su :) jel radi neko daedalus? tako nesto :P
2018 01 13
Ja radim ankete vec godinu dana, negde malo manje. Svakog meseca mi stignu 2,3 ankete ali sa razlicitih panela uglavnom. Vidim da najvise pominjete JaZnam i Talk medjutim meni se oni uopste ne dopadaju. JaZnam mi je poslao nekoliko anketa i kad sam skupila oko 350 bodova vise ne salju, mislim da ima pola godine da nisam od njih dobila nijednu anketu. Talk mi je poslao samo jednu anketu. Mada je dobro sto je sad uveo vaucere za Lilly mozda nekad i uradim njihovu anketu ako mi posalju. Na Daedalusu sam skupila 8.70 eura i cekam sledecu anketu, nadam se skoroj isplati. :") Ipsos mi isto redovno salje ankete a jednom sam uzela vaucer a sad mi fali kod njih 10 bodova za sledeci vaucer. :D Marketagent je slao ankete i onda prestao tako da sam povukla novac na pp. Za manje iznose vam uzmu 1eur ali dobro. To je neko moje iskustvo.
2018 01 22
Dajte link za Daedalus ! Ili da Tebi Blizance dam email ,da dopunis do isplate ,ako se boduje novi clan :")
2018 01 22