Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sve koje popunjavamo ankete <3

sta se jos moze dobiti na deadalusu?
2018 01 23
Samo novac, isplacuju na PayPal. Ali tek od 1000 bodova isplacuju tacnije 10evra. Kao da sam prizvala Ipsos poslali danas anketu. :D
2018 01 23
onda mi ne vredi,hvala :)
2018 01 24
Btw , na Ipsosu sam relativno brzo naskupila poene ,za razliku od ovih ostalih koji salju samo dok ne dodje vreme da nesto pokupis :@
2018 03 10
stici ce samo im nekad treba vremena da obrade,posalju ti mail sa kodom za pracenje posiljke :)
2018 03 10
e ,super , da jednom i ja imam vaucer :-D Juce u Lilly-ju na kasi masa nekih zena ispred daje vaucere ,dobili od firmi u kojima rade ... Samo ja nikad , e, pa :-P
2018 03 11
Jel mozete da ostavite linkove?
2018 03 11
Meni su najbolji Ipsos i JaZnam .Ipsos mi poslao 10ak vaucera , jz tri komada po 1000 dinara .. Daedalus mi je isto ok , skupila sam 20e i prebacila na paypal . Talk je uzas , kao da nije lose sto retko salju nego ti i zastare bodovi . Jel podigao neko nesto na DipeDive ? Fali mi 50 poena i od tada tajac :D
2018 03 26
Vec desetak dana nema nijedne ankete. Jel i kod vas tako? :)
2018 04 11
Kod mene je stalno tako , danas sam imala jednu iz Jtn ,tako nesto ,zaboravila i da postoje ... Vidim da imam 280 poena , isplacuju te kad naskupis 1000 . Znaci za dve-tri godine javljam kakvi su . Iz Ipsosa sam jedino dosad dobila vaucer .
2018 04 12
I ja samo iz Ipsosa dobih vaucer (prosle godine) odnosno dva mada ovaj sad nisam uzela jer hocu da sakupim jos poena pa da mi posalju dva vaucera. Anketu sam dobila 30 marta od DeepDive posle dugo vremena i od tad nista. Nadam se da ce sada slati ankete jer su prosli praznici.
2018 04 12
Trazila sam isplatu sa Daedalusa ali sam cula da im treba mesec dana da isplate novac. Ako zna neko nesto o isplati sa Daedalusa neka kaze. Cekam vaucer od Ipsosa za Lilly od 1000 din koji sam dobila u anketama Tranzitno istrazivanje. Na profilu imam jos 1000 i nesto poena a cekam da mi uracunaju jos jednu anketu. :)
2018 06 22
Ako se dobro secam ,Daedalus ima neke kvartalne isplate ,tj. trebalo bi da sledeca isplata bude 31. jula . Ali proverite . I ja tamo imam 1000.
2018 06 24
Na njihovom sajtu stoji da isplacuju pocetkom svakog meseca. Samo se nadam da se i kod njih ne ceka duze jer se ljudi zale za vaucere da dugo cekaju a i sama sam dugo cekala vaucer od Ipsosa.
2018 07 05
Čitajući ove vaše komentare, ja sam odlučila da se ulogujem na Ipsos i na JAznam, uradila sam danas te počete ankete i dobila 100 poena i na jednom i na drugom. E sad, imam par pitanja u vezi anketa. Koliko često šalju? Da li možete uzeti vaučer bilo kad (kad skupite) ili ima određen datum kada može? Da li u lily-ju možete bilo šta da uzmete za vaučer ili imaju određene artike?
2018 07 31