Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Prevaranti po azbucnom redu

Sve vise prevaranata na sajtu.Postoji li nacin da se svrstaju po azbucnom redu,problem je poveca crna lista.
2017 10 26
Slazem se da je crna lista ogromna tema postala i da treba neka pretraga da postoji tipa kad se ukuca ime u temi toj da izadju clanice sa crne liste , super bi bilo zaista kada bi se poradilo na tome.
2017 10 26
Za to bi onda trebalo uposliti brdo ljudi da ih sve svrstaju po azbucnom redu a to je prosto nemoguce jer ih ima poveci broj a novi konstantno izviru ili se stari vracaju . Druga imena na sajtu ,nekada drugi podatci ...tako da je to nemoguce .
2017 10 26
Mozda ne bas azbucni red ali neka vrsta pretrage bi puno znacila. Npr da se nadje po adresi i imenu. Bilo bi manje prevara. E sad koliko je bilo sta od ovog moguce to vec ne znam. :)
2017 10 26
> cacaNi: > Mozda ne bas azbucni red ali neka vrsta pretrage bi puno znacila. Npr da se nadje po adresi i imenu. Bilo bi manje prevara. E sad koliko je bilo sta od ovog moguce to vec ne znam. :) Mislim da ne bi vredelo . Menjaju adrese ,telefone ,cak daju i tudja imena za isporuku itd . Nisu ni prevaranti vise kao nekada . :D
2017 10 26
> TinaAdamovic: > > cacaNi: > > Mozda ne bas azbucni red ali neka vrsta pretrage bi puno znacila. Npr da se nadje po adresi i imenu. Bilo bi manje prevara. E sad koliko je bilo sta od ovog moguce to vec ne znam. :) > Mislim da ne bi vredelo . Menjaju adrese ,telefone ,cak daju i tudja imena za isporuku itd . Nisu ni prevaranti vise kao nekada . :D Rade ljudi na sebi, grade karijeru, stalno tragaju za necim novim, zeljni i teorijskog i prakticnog znanja..... :)
2017 10 27
Ja sam nova na sajtu. O kakvim vrstama prevara se radi i na sta da pripazim? Hvala.
2017 10 27
> mojoglas: > Ja sam nova na sajtu. O kakvim vrstama prevara se radi i na sta da pripazim? Hvala. Procesljajte forum ,imate mnoooogo tema o prevarantima .
2017 10 27
Mislim da postoji resenje koje bi nam svima olaksalo da pronadjemo prevarante. Kad budete prevareni od strane nekog clana, otvorite temu tako da naslov teme bude njegovo ime na sajtu, pa kad mi ostali sumnjamo na nekoga, ukucamo ime i vidimo da li postoji tema o toj osobi... ako ste razumeli :D
2017 10 28
> cacaNi: > Mozda ne bas azbucni red ali neka vrsta pretrage bi puno znacila. Npr da se nadje po adresi i imenu. Bilo bi manje prevara. E sad koliko je bilo sta od ovog moguce to vec ne znam. :) Podforum Prevaranti možda?
2017 10 31
> Bolivuddiva: > > cacaNi: > > Mozda ne bas azbucni red ali neka vrsta pretrage bi puno znacila. Npr da se nadje po adresi i imenu. Bilo bi manje prevara. E sad koliko je bilo sta od ovog moguce to vec ne znam. :) > Podforum Prevaranti možda? Ili novi podforum ili procistiti Crnu listu i licne podatke prevaranata, tad dva podforuma su stvarno pretrpani svim i svacim a najmanje onim za sta sluze...
2017 10 31