Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Sta vas odbija od kupovine?

Ne znam, ali u poslednjih par nedelja, pojedine članice mi uopšte ne odgovaraju na poruke o dimenzijama predmeta.... Pritom, nisam odmah pitala za razmenu, što znači da sam imala u planu da kupim... Skoro mi se isto desilo, da sam pitala za dimenzije predmeta i da li ima elastina i dobila sam odgovor "da, ima elastina"??? Očigledno da pojedini predmeti ovde i nisu namenjeni prodaji... Zbog ovakvih momentalno odustajem :/
2017 10 31
> Kad slikas, pazi da ti se ne mesaju izvori svetla ako je dan nesme da ti bude upaljeno ni jedno drugo svetlo, ako je neonka onda samo ona..... nikad ne slikaj pod obicnom sijalicom!!! prvo slikaj nesto cisto belo...zid ili a4 papir.... onda aparat pogadja boje :) E ovo je jako koristan savet,nisam imala pojma do sada. Obraticu malo vise paznje od sada na to 😊
2017 10 31
> ElenaPt2: > > Kad slikas, pazi da ti se ne mesaju izvori svetla ako je dan nesme da ti bude upaljeno ni jedno drugo svetlo, ako je neonka onda samo ona..... nikad ne slikaj pod obicnom sijalicom!!! prvo slikaj nesto cisto belo...zid ili a4 papir.... onda aparat pogadja boje :) > E ovo je jako koristan savet,nisam imala pojma do sada. Obraticu malo vise paznje od sada na to 😊 У да :) Е па шта ће нас одбијати него ни један утисак а савршене крпице :p
2017 10 31
Tagovi: guess hm zara nike mango ne mogu da odredim kojem brendu artikal pripada
2017 10 31
> andres: > > JanaMilica: > > Kad uz predmet nije naveden ni materijal, ni veličina (ili kad su navedene dve tri veličine, kao može i) > > kad nema mera, > > kad je opis "prezgodne" i slično. > > Odbijaju me i slike sa neta - pokaži konkretan, svoj predmet > > Ne volim ni kad ima samo jedna fotografija. > > Zato predmete koje ja nudim fotografišem više puta, nažalost nedostaje mi bolji fotoaparat, pa slikam i danju i uveče, kraj prozora na terasi :), sve to da bih uhvatila pravu boju; pišem mere, opisujem... > > I odgovaram na pitanja. > > A, da, zaboravih, baš me odbija kada me za razmenu pita članica kod koje u postavkama profila piše "Ne radim razmene. Plaćanje unapred". > Kad slikas, pazi da ti se ne mesaju izvori svetla ako je dan nesme da ti bude upaljeno ni jedno drugo svetlo, ako je neonka onda samo ona..... nikad ne slikaj pod obicnom sijalicom!!! prvo slikaj nesto cisto belo...zid ili a4 papir.... onda aparat pogadja boje :) Hvala. Probaću ovo sa belim o:) o:)
2017 11 01
> andres: > > JanaMilica: > > Kad uz predmet nije naveden ni materijal, ni veličina (ili kad su navedene dve tri veličine, kao može i) > > kad nema mera, > > kad je opis "prezgodne" i slično. > > Odbijaju me i slike sa neta - pokaži konkretan, svoj predmet > > Ne volim ni kad ima samo jedna fotografija. > > Zato predmete koje ja nudim fotografišem više puta, nažalost nedostaje mi bolji fotoaparat, pa slikam i danju i uveče, kraj prozora na terasi :), sve to da bih uhvatila pravu boju; pišem mere, opisujem... > > I odgovaram na pitanja. > > A, da, zaboravih, baš me odbija kada me za razmenu pita članica kod koje u postavkama profila piše "Ne radim razmene. Plaćanje unapred". > Kad slikas, pazi da ti se ne mesaju izvori svetla ako je dan nesme da ti bude upaljeno ni jedno drugo svetlo, ako je neonka onda samo ona..... nikad ne slikaj pod obicnom sijalicom!!! prvo slikaj nesto cisto belo...zid ili a4 papir.... onda aparat pogadja boje :) Hvala. Probaću ovo sa belim o:) o:)
2017 11 01
Negativne ocene, lose slike i kada neko ne moze da odgovori na pitanja sa vise od jedne reci. Ovo vazi i za druge sajtove. Uvek cu pre saradjivati sa nekim s kim mogu normalno da komuniciram, bilo da je u pitanju prodaja ili kupovina.
2017 11 01
> Mili13: > Negativne ocene, lose slike i kada neko ne moze da odgovori na pitanja sa vise od jedne reci. Ovo vazi i za druge sajtove. Uvek cu pre saradjivati sa nekim s kim mogu normalno da komuniciram, bilo da je u pitanju prodaja ili kupovina.
2017 11 01
Jedna slika, ili 2 identicne sto je cest slucaj :-D Opis u 2 reci bez velicine i dimenzija. Par puta kada mi se ucinilo da je krpica bas to sto trazim, i trazila dodatne slike i dimenzije bila sam kulturno ispaljena pa ubuduce odustajem u startu.
2017 11 02
Odbija me kad ne pise cena ili je opis svega 3 reci, pa moram da postavim 50 pitanja jer ona nije htela javno da napise cenu, velicinu i ostecenja kao da prodaje en znam sta a ne obicnu majicu. Ili recimo kad za svaki predmet postavi "Razmenite" pa kad je pitas za razmenu ona kaze ne radim razmene al necu da stavljam cene javno, pa tad i dzabe da mi da ne bi uzela.
2017 11 03
Iz mog iskustva: Poklonite( nikad nije bio poklon već "navlakusa" da se udje na profil ili konverzaciju) Razmena( uglavnom precenjena ili baš stara krpica) Nijedna ocena( u tom slučaju ako kupuje tražim iznos od 300din jer ako mi se vrati paket to mi je za te troškove) Negativna ocena( uvek razlog za brigu i pored 50pozitivnih) Kada ima 2 reči opisa ili više na profilu...
2019 06 13
Retko šta me baš odbija.. Recimo ni ne gledam profile koji mi više liče na fb i instagram. Slike sa splava, sa mora, iz svakog ćoška kuće u krpicama koje su na prodaju.. Nemam ništa protiv, bolje se vidi predmet, realnije je prikazan, ali eto, retko čekiram takve profile, skoro nikad..
2019 08 17
Fotke na kojima je predmet slikan na ženi, deluje mi nekako prljavo, ne umem da objasnim. Fotke u mraku, isto kao u prvom slučaju. Fotke na kojima se u pozadini vide predmeti tipa dezodorans, papuča i sl, opet aljkavo.
2019 08 17
Na mojim slikama se nekad omakne papuča, moram priznati 😂 izvinjavam se 😊
2019 08 17
> Debela_devojka: > Na mojim slikama se nekad omakne papuča, moram priznati 😂 izvinjavam se 😊 Nisam mislila na tebe, majke mi. 😁 Onomad sam videla prljavu džezvu za kafu na Limundu.
2019 08 17