Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Sta vas odbija od kupovine?

To je verovatno neki retro, vintage, kolekcionarski primerak, koji gubi vrednos' ukoliko dođe u dodir sa vodom 😎
2019 08 18
Mene odbija od kupovine uglavnom loša fotografija. Znam koliko je teško uhvatiti dobro neke stvari, nisu ni neke moje fotografije ok, ali to što loše ispadne na slici teže se i proda. I previsoka cena me takođe odbija...
2019 08 20
Ja ne volim kad je slikano na ženi. Ne znam zašto, ali retko kupim tako predmet. Više volim na lutki da vidim. Ali stvarno nemam objašnjenje zašto, prosto me odbije i takve profile retko i chekiram
2019 09 05
> DesireMe: > Definitivno neljubaznost i kad pocne laganje, ali evo u kom smislu.. Ja npr nosim xs i cesto mi S bude veliko, a bas mi se neka stvar svidi i onda pitam clanicu da mi kaze jel za sitniji S ili vuce ka M, a ona ko iz topa napise da M komotno ulazi, ja se zahvalim , u M ja plivam, onda krece ali ona nosi xs i super joj je taman.. Necu pogresiti.. Pa cek jel Xs ili M, onda pitam za mere i kao metar nema ali xs je 300 posto.. I slicni primeri.. Ne volim prodaju po svaku cenu.. Ja nekad i skupe stvari nisam prodala jer sam iskreno rekla bice ti malo, bolje da ne kupis. E bas to, Pa sestro slatka ili jeste ili nije Nema treceg. A bogme i prelepotice 😂🤣😂🤣
2019 09 11
1 2 3