Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako razmene spadaju u podforum 'Trazim' ?

Zar nema dovoljno tema o razmeni ? Moraju li clanice koje traze razmene da zagusuju ovaj podforum temama "trazim.... razmenu " ? Ja bih ponekad da potrazim nesto ,ali odmah izgubim volju kad vidim da je podforum pretrpan onima koji traze razmenu .... >:(
2017 11 09
> TatCat: > Zar nema dovoljno tema o razmeni ? Moraju li clanice koje traze razmene da zagusuju ovaj podforum temama "trazim.... razmenu " ? Ja bih ponekad da potrazim nesto ,ali odmah izgubim volju kad vidim da je podforum pretrpan onima koji traze razmenu .... >:( Podrzavam !
2017 11 09
Pratim forum svaki Dan ali se retko ukljucujem ali za ovu temu vas podrzavam Svaka cast na temi👏 Nemam nista protiv razmena ali Mislim da razmene treba da imaju svoj poseban kutak RAZMENE BRAVO i podrzavam vasu temu
2017 11 09
Podrzavam 👍 Ja vidim 5 tema koje ukljucuju i razmenu, bas bi dobro dosla tema koja se odnosi samo na kupovinu :)
2017 11 09
> JelenaDuletic: > Pratim forum svaki Dan ali se retko ukljucujem ali za ovu temu vas podrzavam > Svaka cast na temi👏 > Nemam nista protiv razmena ali Mislim da razmene treba da imaju svoj poseban kutak RAZMENE > BRAVO i podrzavam vasu temu Nisam radila razmene, ali gde ih objaviti, ako taj"kutak" ne postoji? Ako bih se npr. odlucila da trazim nesto za razmenu gde to da postavim?I kakva je razlika izmedju "Trazim cizme (za razmenu)" i "Trazim razmene"?
2017 11 09
Meni dodje da im odgovorim (na to 'trazim razmenu ' ) :Eto ,pazi ,levo,pobeze kod Milojke ,brzo ,utece ti ! :D Andres ,isto pomislim kad gledam Crnu listu npr. ,nadju je tek kad budu prevarene ... Tada iskukaju svoj problem ,ne osvrnu se na tudje (ako se ne tice licno njih ) i nastave po starom .... Ne znam kako se cudimo tome ,kad previde i najstrasnije negativne ... Skoro mi je jedna clanica rekla da uopste ne radi razmene ,ali se redovno javlja na temama o razmeni da privuce paznju na profil ... Pilicara koliko hoces :D
2017 11 09
> tanja69zr: > > JelenaDuletic: > > Pratim forum svaki Dan ali se retko ukljucujem ali za ovu temu vas podrzavam > > Svaka cast na temi👏 > > Nemam nista protiv razmena ali Mislim da razmene treba da imaju svoj poseban kutak RAZMENE > > BRAVO i podrzavam vasu temu > Nisam radila razmene, ali gde ih objaviti, ako taj"kutak" ne postoji? Ako bih se npr. odlucila da trazim nesto za razmenu gde to da postavim?I kakva je razlika izmedju "Trazim cizme (za razmenu)" i "Trazim razmene"? Ja bih u pretrazi kucala sta mi treba i gde mi se dopada nesto ,pitala bih clanicu ukoliko joj na profilu pise da radi razmene za istu .Po meni je u redu da se trazi za razmenu neka odredjena stvar koja treba i ako neko ima da ponudi.A samo " trazim razmenu" mi je cisto reklamiranje za posecivanje profila. Ja tako razmisljam ,a mozda i gresim ...Ali mislim da razlika postoji ...
2017 11 09
tanja69zr , nemam nista protiv ako neko trazi jedan predmet i trazi za razmenu , ali oni ne traze nista konkretno (ili izlistaju pedeset predmeta koje traze ) ,prosto traze RAZMENU . Ne zove se bas kutak ,ali ima more tema tipa " Ko sve radi razmenu ? " (naravno sa tipicnih nekoliko uzvicnika/upitnika ) . Evo ,ja cu da unesem jednu RAZMENU ,na popustu 5000 ,besplatna dostava ,pa da imam da ponudim kad zatraze . Slike ce biti malo zatamnjene , ali u opisu cu staviti "original,nekoristena ,samo stajala u plakaru i cekala vas ,velicina univerzalna "
2017 11 09
> tanja69zr: > > JelenaDuletic: > > Pratim forum svaki Dan ali se retko ukljucujem ali za ovu temu vas podrzavam > > Svaka cast na temi👏 > > Nemam nista protiv razmena ali Mislim da razmene treba da imaju svoj poseban kutak RAZMENE > > BRAVO i podrzavam vasu temu > Nisam radila razmene, ali gde ih objaviti, ako taj"kutak" ne postoji? Ako bih se npr. odlucila da trazim nesto za razmenu gde to da postavim?I kakva je razlika izmedju "Trazim cizme (za razmenu)" i "Trazim razmene"? Drugo je kada vi kazete trazim cizmice za razmenu Trazim sa naslovom trazim razmenu a Ne pise za sta ili trazim razmene I prodaja Mislim da je tih nasova svakodnevnih previse Zasto pored svih Podforuma Ne bi bio I sa naslovom Razmena Mislim da je sjajan Predlog Posebno za razmene posebno za kupovinu Taj kutak Ne postoji ali se adminu moze predloziti da postoji😊
2017 11 09
> Icka89: > > tanja69zr: > > > JelenaDuletic: > > > Pratim forum svaki Dan ali se retko ukljucujem ali za ovu temu vas podrzavam > > > Svaka cast na temi👏 > > > Nemam nista protiv razmena ali Mislim da razmene treba da imaju svoj poseban kutak RAZMENE > > > BRAVO i podrzavam vasu temu > > Nisam radila razmene, ali gde ih objaviti, ako taj"kutak" ne postoji? Ako bih se npr. odlucila da trazim nesto za razmenu gde to da postavim?I kakva je razlika izmedju "Trazim cizme (za razmenu)" i "Trazim razmene"? > Ja bih u pretrazi kucala sta mi treba i gde mi se dopada nesto ,pitala bih clanicu ukoliko joj na profilu pise da radi razmene za istu .Po meni je u redu da se trazi za razmenu neka odredjena stvar koja treba i ako neko ima da ponudi.A samo " trazim razmenu" mi je cisto reklamiranje za posecivanje profila. > Ja tako razmisljam ,a mozda i gresim ...Ali mislim da razlika postoji ... Ok, hvala na odgovoru, stvarno me zanima ako se nekad odlucim da nesto razmenim, koji bi nacin bio najpristojniji. Mada, u podforum "Trazim" retko ulazim, pa nisam nesto mnogo obracala paznju. Mada, opet, izraz "Trazim" je toliko sirok pojam, da tu sve moze da se "provuce". Onda bi stvarno bilo najbolje da se otvori podforum "Razmenjujem", "Razmene", kako god...
2017 11 09
Nisam to jos videla ,Andres :) Kakve "mudrice" :-P
2017 11 09
> andres: > > JelenaDuletic: > > Pratim forum svaki Dan ali se retko ukljucujem ali za ovu temu vas podrzavam > > Svaka cast na temi👏 > > Nemam nista protiv razmena ali Mislim da razmene treba da imaju svoj poseban kutak RAZMENE > > BRAVO i podrzavam vasu temu > Dzabe sto ga ti pratis i jos 75 clanica kad ga ne prati 89% ostalih; koje se sete foruma tek kad upadnu u probleme :P Ja upadnem onda kada smatram da treba da podrzim lepe teme I predloge kao sto je ova😊
2017 11 09
> tanja69zr: > > Icka89: > > > tanja69zr: > > > > JelenaDuletic: > > > > Pratim forum svaki Dan ali se retko ukljucujem ali za ovu temu vas podrzavam > > > > Svaka cast na temi👏 > > > > Nemam nista protiv razmena ali Mislim da razmene treba da imaju svoj poseban kutak RAZMENE > > > > BRAVO i podrzavam vasu temu > > > Nisam radila razmene, ali gde ih objaviti, ako taj"kutak" ne postoji? Ako bih se npr. odlucila da trazim nesto za razmenu gde to da postavim?I kakva je razlika izmedju "Trazim cizme (za razmenu)" i "Trazim razmene"? > > Ja bih u pretrazi kucala sta mi treba i gde mi se dopada nesto ,pitala bih clanicu ukoliko joj na profilu pise da radi razmene za istu .Po meni je u redu da se trazi za razmenu neka odredjena stvar koja treba i ako neko ima da ponudi.A samo " trazim razmenu" mi je cisto reklamiranje za posecivanje profila. > > Ja tako razmisljam ,a mozda i gresim ...Ali mislim da razlika postoji ... > Ok, hvala na odgovoru, stvarno me zanima ako se nekad odlucim da nesto razmenim, koji bi nacin bio najpristojniji. Mada, u podforum "Trazim" retko ulazim, pa nisam nesto mnogo obracala paznju. Mada, opet, izraz "Trazim" je toliko sirok pojam, da tu sve moze da se "provuce". Onda bi stvarno bilo najbolje da se otvori podforum "Razmenjujem", "Razmene", kako god... Razmenjujem je odlican podgorum za to I treba ga otvoriti Samo treba bar Ja tako Mislim odvojiti trazim razmene I trazim za kupovinu Jer dosta clanica Ne razmenjuje pa kada vidi naslov "trazim....." udje da ponudi ali na kraju pise za razmenu Ja podrzavam razmene za one koji vole ali samo Mislim da za razmene I kupovinu treba odvojiti
2017 11 09
> TatCat: > tanja69zr , nemam nista protiv ako neko trazi jedan predmet i trazi za razmenu , ali oni ne traze nista konkretno (ili izlistaju pedeset predmeta koje traze ) ,prosto traze RAZMENU . Ne zove se bas kutak ,ali ima more tema tipa " Ko sve radi razmenu ? " (naravno sa tipicnih nekoliko uzvicnika/upitnika ) . Evo ,ja cu da unesem jednu RAZMENU ,na popustu 5000 ,besplatna dostava ,pa da imam da ponudim kad zatraze . Slike ce biti malo zatamnjene , ali u opisu cu staviti "original,nekoristena ,samo stajala u plakaru i cekala vas ,velicina univerzalna " Eeee, pa to je vec bezobrazluk.I ja sam plavusa :') a i nova sam, pa takve perfidnosti ne uocavam bas odmah. o:)
2017 11 09
tanja69zr ,kada Ti se nesto svidi ,pogledas u opisu clanice da li radi razmene i to je to. Ako mi se nesto svidi ,a clanica nije navela nista u opisu ,ja se izvinim i pitam ... Budem odbijena ,ostanem bez odgovora ili clanica prihvati . Nista strasno . A kutak za razmene nije losa ideja ,onda ne bi naselili sve ostale kutkove :)
2017 11 09
1 2