Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bezobrazluk ili sta...??

Zdravo, prosle nedelje sam usla u "nedavno dodati predmeti" i naletela na bas slatke salonke i odmah kontaktirala clanicu ako joj nije problem da ih posalje za 3 dana kada budem imala novac, cena je bila 890 dinara, a ona mi odgovara sutradan da ih je vec neka druga clanica rezervisala, pritom ja joj odgovorim da je malo ruzno sa njene strane, jer nemoguce je da se ta clanica javila pre mene bukvalno su mi izasle medju prvim predmetima u "nedavno dodatim predmetima" i ja joj jos rekla da me kontaktira ako slucajno odustane(a druge clanice nije ni bilo vec je to bio izgovor da podigne cenu)..nikakav odgovor nisam dobila, a salonke ih eno medju njenim predmetima po ceni od 1600 dinara.
2017 11 10
> NatySd: > Pa mozda se plasila da ti rezervise, jer ti tako svasta nesto rezervises, pa se nikada vise ne javis.. Imala sam i ja situaciju s tobom gde smo razmenile podatke, izdogovarale se, rezervisala si haljinu i nisi se javila. Vidiim i negativne ocene si dobijala zbog nepodizanja paketa. Zasto narucujete i rezervisete ako nemate novac trenutno? Nista ne bi izgubila za ta 3 dana, iako bih ja odustala, a posle bi ih verovatno prodala, i da joj se javio neko u medjuvremenu za ta 3 dana mogla je da kaze da su rezervisane do tad i tad iako ja odustanem da ih ta druga clanica moze kupiti. Nije to 30 dana, vec 3. A to vec nije tvoje da polemises da li bih ih ja na kraju uzela ili ne, u ovoj temi se radi o tome da me je clanica slagala kako ih je vec neka devojka rezervisala, a ja kasnije vidim sa 890 podigla cenu na 1600. To je bezobrazluk po meni. Mogla je lepo da kaze da zeli da poveca cenu iz meni nebitnih razloga i kraj, a ja ako sam u mogucnosti da ih kupim onda okej, ako ne nista i molim lepo.
2017 11 10
Ja imam jedno pitanje Devojci sam poslala paket imam i papir posiljke nije preuzela cak mi se zaglavio paket sad u vracanju zbog strajka ostavim negativan utisak i ona mi napise da paket nisam ni poslala i jos svasta nesto ruzno. Sta sad da radim jer imam negativan utisak zbog idiota
2017 11 10
> DjuDjuDju: > Ja imam jedno pitanje > Devojci sam poslala paket imam i papir posiljke nije preuzela cak mi se zaglavio paket sad u vracanju zbog strajka ostavim negativan utisak i ona mi napise da paket nisam ni poslala i jos svasta nesto ruzno. Sta sad da radim jer imam negativan utisak zbog idiota Prvo za ovo djubre sto vas naziva prijavite je adminu Prilozite uputnicu i izbrisace vam negativnu Za recnik Nemam reci sramota
2017 11 10
Isto i ja, lepo napisem negativan utisak realno sta se sve dogodilo. Ja ostecena, jer cu platiti duplu postarinu i jos mi zbog strajka paket zaglavljane u Beogradu, bicu srecna samo da se jednog dana vrati i dobijem djubre na sve to. Isto sam sokirana i jos negativan kometar da mi stoji na profilu. Pisala sam adminu, poslala mi je jedna devojka njihov profil AdminRs tako nesto?! Nadam se da ce mi skinuti utisak. :/ > JelenaDuletic: > > DjuDjuDju: > > Ja imam jedno pitanje > > Devojci sam poslala paket imam i papir posiljke nije preuzela cak mi se zaglavio paket sad u vracanju zbog strajka ostavim negativan utisak i ona mi napise da paket nisam ni poslala i jos svasta nesto ruzno. Sta sad da radim jer imam negativan utisak zbog idiota > Prvo za ovo djubre sto vas naziva prijavite je adminu > Prilozite uputnicu i izbrisace vam negativnu > Za recnik Nemam reci sramota
2017 11 10
> akica45: > > NatySd: > > Pa mozda se plasila da ti rezervise, jer ti tako svasta nesto rezervises, pa se nikada vise ne javis.. Imala sam i ja situaciju s tobom gde smo razmenile podatke, izdogovarale se, rezervisala si haljinu i nisi se javila. Vidiim i negativne ocene si dobijala zbog nepodizanja paketa. Zasto narucujete i rezervisete ako nemate novac trenutno? > Nista ne bi izgubila za ta 3 dana, iako bih ja odustala, a posle bi ih verovatno prodala, i da joj se javio neko u medjuvremenu za ta 3 dana mogla je da kaze da su rezervisane do tad i tad iako ja odustanem da ih ta druga clanica moze kupiti. Nije to 30 dana, vec 3. A to vec nije tvoje da polemises da li bih ih ja na kraju uzela ili ne, u ovoj temi se radi o tome da me je clanica slagala kako ih je vec neka devojka rezervisala, a ja kasnije vidim sa 890 podigla cenu na 1600. To je bezobrazluk po meni. Mogla je lepo da kaze da zeli da poveca cenu iz meni nebitnih razloga i kraj, a ja ako sam u mogucnosti da ih kupim onda okej, ako ne nista i molim lepo. Prvo ruzno je da kazete da ne bi nista izgubila za tri dana. Ja sam tako zbog dve clanice i na drugim sajtovima izgubila par kupaca i zq dan a ne za tri dana. To kao prbo. A kao drugo ne morq da znaci da ih nije prodala odmah po postavljanju. Juce sam obnovila oglase i u roku od 5 min.bukvalno mi se javio kupac
2017 11 10
I ja imam jedno pitanje Članica je naručila od mene, pritom sam joj napomenula kulturno da preuzme stvar, ona je rekla da hoće i da ne bi naručivala da neće onda sam joj ja poslala i ona je nije preuzimala nekoliko dana i zvala sam je i poslala joj poruku ona nije želela da odgovori, zatim sam shvatila u čemu je stvar. Pošiljka mi se vratila, moram da platim duplu poštarinu, a zatim mi je dala negativne utiske a nije ni pogledala moju pošiljku jer je nije ni uzela. Nema na osnovu čega da mi da negativne utiske, ona meni nije preuzela i izigrala me je, a ne ja nju. Da li mogu nekako da se sklone ti negativni utisci? Hvala unapred
2017 11 10
Meni se desava da mi ne stigne ni poruka o paketu, niti me zovu i donesu paket, niti mi ostave izvestaj u sanducetu ali ako vidim da posle 2 dana ne stize paket ja kontaktiram clanicu da trazim broj posiljke i naravno tamo pise ostavljen izvestaj a nije i onda lepo odem u postu po paket sa brojem koji mi je dala clanica, tako da se mozda nekad desi to ali svako ko nesto naruci valjda jedva ceka da mu stvar stigne pa se za istu raspita zasto ne stize tako da ovo nije mi stiglo ne pije vodu. A za negativne ocene obratite se adminu i bice vam obrisane samo slikajte da ste poslali paket
2017 11 10
Sta je ovo danas ,ljudi ? :| ...Totalna zbrka ... :| ... Posta neazurna , clanice neodgovorne ... :| . Desava se da ne stigne poruka za paket ,zaista ,ali *bloodytears* je u pravu ,ko ocekuje paket treba da se zapita ,ko je poslao podrazumeva se da je javio ... Desava se ni za uplatu da mi ne stigne poruka , i onda moram da odem da proverim ,sta cu .. Ne mogu da napadnem clanicu da nije uplatila i slicno .. Zato je moguce da njoj nije stigla poruka ,ili nije bila kuci ,nije nasla izvestaj ..Ali je njena greska sto se nije zapitala,javila ... Vi svakako niste krivi ako je tako ... Ostavite papir da je poslato kao dokaz i obrisace Vam verovatno negativne ,ako nisu osnovane ...
2017 11 11
> andres: > Tacno sam predvideo sta ce da se desi :( mnogi ce zloupotrebiti strajk GPC-a; za neke bezobrazluke ;) :') :') :') :')
2017 11 11
Da ne veruje čovek zbog čega se sve otvaraju teme.
2017 11 11
> andres: > > plava16: > > Da ne veruje čovek zbog čega se sve otvaraju teme. > Anketa: CLANICE KOJE PRATE FORUM je pokazala da je veliki broj clanica neinformisan...... Proširujemo temu,ali naravno kad mnoge odustanu zbog ovakvih tema.Sem toga pojedine članice prate samo "delove" foruma i šta onda uopšte znači anketa.Zna se bela - crna lista,negativni da ostali znaju o čemu se radi...šta sve što zapazim ko policajac treba da otvaram teme.
2017 11 11
> ElenaPt2: > > akica45: > > > NatySd: > > > Pa mozda se plasila da ti rezervise, jer ti tako svasta nesto rezervises, pa se nikada vise ne javis.. Imala sam i ja situaciju s tobom gde smo razmenile podatke, izdogovarale se, rezervisala si haljinu i nisi se javila. Vidiim i negativne ocene si dobijala zbog nepodizanja paketa. Zasto narucujete i rezervisete ako nemate novac trenutno? > > Nista ne bi izgubila za ta 3 dana, iako bih ja odustala, a posle bi ih verovatno prodala, i da joj se javio neko u medjuvremenu za ta 3 dana mogla je da kaze da su rezervisane do tad i tad iako ja odustanem da ih ta druga clanica moze kupiti. Nije to 30 dana, vec 3. A to vec nije tvoje da polemises da li bih ih ja na kraju uzela ili ne, u ovoj temi se radi o tome da me je clanica slagala kako ih je vec neka devojka rezervisala, a ja kasnije vidim sa 890 podigla cenu na 1600. To je bezobrazluk po meni. Mogla je lepo da kaze da zeli da poveca cenu iz meni nebitnih razloga i kraj, a ja ako sam u mogucnosti da ih kupim onda okej, ako ne nista i molim lepo. > Prvo ruzno je da kazete da ne bi nista izgubila za tri dana. Ja sam tako zbog dve clanice i na drugim sajtovima izgubila par kupaca i zq dan a ne za tri dana. To kao prbo. A kao drugo ne morq da znaci da ih nije prodala odmah po postavljanju. Juce sam obnovila oglase i u roku od 5 min.bukvalno mi se javio kupac Izvinjavam se, prvo, kupila bih ih 100% samo sam cekala da mi legne novac, nisam otvorila ovu temu da bi me neko ucio kako i sta, a drugo stikle joj jos stoje na profilu i bukvalno je aktivna non stop.
2017 11 11
Nije htela da ti proda jer imaš negativne zbog nepreuzimanja paketa.
2017 11 11
> Rafaelo: > Nije htela da ti proda jer imaš negativne zbog nepreuzimanja paketa. Da, imam, a sta je sa pozitivnim? Mogla je da mi ponudi prvo uplatu, jer mislim da ima oko 20-tak pozitivih a i na profilu mislim da pise prvo uplata pa slanje.. zato sam i pitala da li moze 3 dana rez
2017 11 11
1 2