Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

ideja ....

Pala mi je jedna ideja na pamet, dok sam komunicirala sa jednom zvanicnom grupom na fb, gde automatski stize odgovor na poruku "Odgovoricemo Vam cim vidimo....." nije ni bitno sta, uglavom, dobro bi bilo da se to primeni prilikom slanja poruke clanici da automatski stigne povratna poruka koja ukljucuje OPIS PROFILA, tako da bi recimo na poruku o razmeni automaski stigao opis profila na kom pise da se razmene ne rade.....ne znam da li sam dobro objasnila ideju...uglavnom, to bi znacilo da svaka clanica koja stupa u kontakt sa drugom clanicom mora da procita uslove kupovine. Takodje da ponovim, da bi komunikaciju olaksale poruke koje sadrze "history" / ceo razgovor sa clanicom od pocetka saradje.....
2017 11 16
Ja smatram da svako treba da procita profilnu poruku pre bilo kakvog kontakta . Ja ,kada neko trazi ono sto sam napisala na profilu da ne radim ,ne odgovorim na poruku i mirna Backa .
2017 11 16
U opisu svakog artikla napišem jasno da ne radim razmene,iskljucivo prodaju sa sve uzvičnikom ,i u opisu profila stoji,i opet nije dosta. Ja ne znam jedino još na profilnu sliku da stavim natpis da ne radim razmene ja ne znam.
2017 11 16
> marija9977: > U opisu svakog artikla napišem jasno da ne radim razmene,iskljucivo prodaju sa sve uzvičnikom ,i u opisu profila stoji,i opet nije dosta. > Ja ne znam jedino još na profilnu sliku da stavim natpis da ne radim razmene ja ne znam. Secam se jedne clanice kojoj se svaki predmet zvao NE RADIM RAZMENE pa ime predmeta Na primer NE RADIM RAZMENE majica M Bas se pitam da li su njoj stizale poruke o razmeni 😁
2017 11 16
Dobra Vam je ideja zaista ,ali zahteva mnogo kodova.... Previse je teska za ovaj sajt,bar ja tako mislim ,jer treba prvo da se rese neke jednostavnije stvari ... :| A i mislim da za pojedine clanice ni tako nesto nebi znacilo nista ,radile bi isto :|
2017 11 16
Svaka čast za ideju! Stvarno! :)
2017 11 17
Super je ideja! Meni nije jasno zašto se ne brišu članice i njihove postavke iz npr 2014?Profili koji nisu aktivni po 3-4 godine?Možda sam skrenula sa teme..Ali oni baš prave gužvu
2017 11 19
Svaka cast svima. Ali mislim da clanice koje izricito ne rade razmene kada ih pitas, zbune clanice koje ih rade kada pitaju za razmenu za nesto sto im se svidja. Pa me zanima da li vazi pravilo, radim razmenu samo kada se meni nesto svidi i samo ja smem da pitam. Malo je bezveze. Skrenuh sa teme. Al ideja je dobra. 😁😁😁
2017 11 19
Svakako kada me neko pita za razmenu, uctivo odgovorim da ne radim, jer se desavalo par puta da kada odgovorim clanica se ipak odluci na kupovinu, a sad, da li bi kupila da joj nisam odgovorila ne znam.. a i od njih 50 koji pitaju 2 kupe pa i nije nesto neophodno odgovarati na poruke da ne radis razmene :D
2017 11 19
Hvala sto ste podrzale ideju, samo bih naglasila da se ne odnosi iskljucivo na obavestenja o razmeni, to sam uzela kao primer, nego na nacin slanja, ili bilo sta sto bi u opisu profila stajalo.
2017 11 19
> BabyPink: > Pala mi je jedna ideja na pamet, dok sam komunicirala sa jednom zvanicnom grupom na fb, gde automatski stize odgovor na poruku "Odgovoricemo Vam cim vidimo....." nije ni bitno sta, uglavom, dobro bi bilo da se to primeni prilikom slanja poruke clanici da automatski stigne povratna poruka koja ukljucuje OPIS PROFILA, tako da bi recimo na poruku o razmeni automaski stigao opis profila na kom pise da se razmene ne rade.....ne znam da li sam dobro objasnila ideju...uglavnom, to bi znacilo da svaka clanica koja stupa u kontakt sa drugom clanicom mora da procita uslove kupovine. > Takodje da ponovim, da bi komunikaciju olaksale poruke koje sadrze "history" / ceo razgovor sa clanicom od pocetka saradje..... Baby, ideje su super, i za automatske poruke koje objašnjavaju pravila profila, kao i za istoriju razgovora. Dodala bih još jednu stvar, koju bih ja jako volela da vidim na ovom sajtu, a to je: --> obaveštenje o tome kada je nešto iz naše liste omiljenih predmetana sniženju.<--- Pozdrav Baby. :")
2017 11 19
> Baby, ideje su super, i za automatske poruke koje objašnjavaju pravila profila, kao i za istoriju razgovora. > Dodala bih još jednu stvar, koju bih ja jako volela da vidim na ovom sajtu, a to je: > --> obaveštenje o tome kada je nešto iz naše liste omiljenih predmetana sniženju.<--- > Pozdrav Baby. :") Hvala CokaPozarevac❤❤ slazem se i sa tom idejom! 🎀🎀 Bilo bi lepo kada bi nam Admin odgovorio. 😊
2017 11 19