Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Lociranje ukradenog telefona ?

> andres: > Treba ignorisati izgubljeni telefon!..... Otkud znate ciji je i cime se vlasnik bavi ]:) A zasto ignorisati. Pa nece nas niko pojesti ako pozovemo i kazemo tu i tu je pronadjen vas telefon molim vas dodjite po njega. Kao sto sam i uradila jednom prilikom dok sam radila u decijem butiku. Covek koji je pazario je zaboravio telefon ispod hrpe stvari koji sam ja pronasla prilikom rasklanjanja istih. Pozvala prvi broj iz imenika za koji mi se ucinilo da je neko iz njegove porodice. Ljudi su u roku od 10 min.dosli po tel.i kulturno se zahvalili. Niko me pojeo nije. To mu dodje isto kao ono vide nekog na ulici pozlilo mu i samp zaobidju kao da je prelazno i zarazno
2017 12 10
> ElenaPt: > > andres: > > Treba ignorisati izgubljeni telefon!..... Otkud znate ciji je i cime se vlasnik bavi ]:) > A zasto ignorisati. Pa nece nas niko pojesti ako pozovemo i kazemo tu i tu je pronadjen vas telefon molim vas dodjite po njega. Kao sto sam i uradila jednom prilikom dok sam radila u decijem butiku. Covek koji je pazario je zaboravio telefon ispod hrpe stvari koji sam ja pronasla prilikom rasklanjanja istih. Pozvala prvi broj iz imenika za koji mi se ucinilo da je neko iz njegove porodice. Ljudi su u roku od 10 min.dosli po tel.i kulturno se zahvalili. Niko me pojeo nije. > To mu dodje isto kao ono vide nekog na ulici pozlilo mu i samp zaobidju kao da je prelazno i zarazno E pa nije bas tako jednostavno.... prijatelj je nasao telefon na ulici.. pozvao zenu vlasnika.... vlasnik mu je nekoliko dana dusu vadio.... i napado ga zbog citanja njegovih privatnih poruka..... i ko zna cega..... ja sam bio svedok toj situaciji..... bilo je jako gadno :/ P.s. Memoj gledati ljude i telefone isto... telefonu ne treba vestacko disanje.. ,:)
2017 12 10
Telefon se brzo i lako nadje preko IMEI broja. A i laptop mozete da locirate nakon kradje ali treba da skinete aplikaciju pre toga. Ja se ne secam kako se zove moja ali ima vise njih na netu i besplatne su. Isto vazi i za desktop racunar ali lakse se kradu laptopovi.
2017 12 10
Ja nisam imala nikakvu aplikaciju instaliranu, nisam nikad razmisljala o tome da ce mi neko ukrasti telefon :/ Mada meni aplikaciju niko nnije pominjao, rekli su da mogu samo uz pomoc Imei. E sad ne znam da li postoji opcija da obrisem sve iz svog telefona, i da se odjavim sa google naloga ?
2017 12 11
> Draganaaaaa: > Ja nisam imala nikakvu aplikaciju instaliranu, nisam nikad razmisljala o tome da ce mi neko ukrasti telefon :/ Mada meni aplikaciju niko nnije pominjao, rekli su da mogu samo uz pomoc Imei. E sad ne znam da li postoji opcija da obrisem sve iz svog telefona, i da se odjavim sa google naloga ? Kimberly je valjda mislila da se na laptopu moze instalirati aplikacija. A sto se tice telefona to samo preko imei. Licno nisam upoznata da se moze obrisati sadrzaj u telefonu. Mislim da postoji neka fora za iphone, ali za android nisam cula.
2017 12 11
Aha, mislila sam da se to odnosi i na telefon.. Pa ja sam nasla nesto, ne znam koliko je to sigurno, preko find my device. Samo ne znam, da li da obrisem google acount tj da se odjavim sa uredjaja, reko mozda je lakse pronaci ako je i dalje prijavljen
2017 12 11
1 2