Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da je neko kupovao sminku kod njih?

Pozdrav devojke,da li je neko kupovao sminku sa FB profila Sminka Brendirani,dve devojke su na profilnoj?Pregledala sam profil i pitala za par cena i povoljnije su znatno nego u Sephori.Sad posto je kozmetika u pitanju ne bih rizikovala.Da li su zaista originali?I ako jesu kako je tolika razlika,tj.kako toliko jeftinije.Vidim da ih i neki poznati reklamiraju.I poznati sminkeri isto,pa reko da vidim utiske iz prve ruke ako je neko kupovao?
2017 12 20
Mislim da imaju instagram, ako je to to, posaljite mi sliku da vidim. Ja sam kupovala moze se licno otici u Bg, originalna je. A postoji jos jedna stranica na insag.koja prodaje original i to a.b.h.
2017 12 20
Iskreno, ja ne bih rizikovala sa takvim stvarima. Kako znati da je original kada su danas kopije toliko dobro urađene da ne može da se primeti? A opet je sastav vrlo upitan jer nije ispitan. Neko može da prođe bez posledica, a neko može da odreaguje na neki sastojak (npr. utvrđeno je da se u Kylie kopijama nalazi lepak) tako da bolje kupiti jeftiniju proverenu kozmetiku i šminku ili u Sephori ko je u mogućnosti, nego tu "šanersku" robu upitnog porekla :)
2017 12 20
Sa ove stranice kupuju sminkeri npr.ana minic...ja se jedino tako uzdam u original
2017 12 20
Pa da to sam i ja videla da kupuju sminkeri,npr.Olja Beocanin.Al sto rekoste kopije su danas tako dobro uradjene da je pitanje sta je original a sta kopija :-(
2017 12 20
Ja kupujem kod njih povremeno. Originali 100% samo im ljubaznost nije jaca strana pa cesto odustanem jer moras da se natezes preko milion poruka, ali sto se sminke tice savrsena je.
2017 12 20
> vanjaslovenija: > Ja kupujem kod njih povremeno. Originali 100% samo im ljubaznost nije jaca strana pa cesto odustanem jer moras da se natezes preko milion poruka, ali sto se sminke tice savrsena je. Da! Sto se odgovornosti tice uzasni su!
2017 12 20
Originalna sminka, super kvalitet. Vecina nasih sminkera uzima kod njih sminku, cetkice i proizvode za negu.
2017 12 23
Ja sam gledala video jedne Jutjubrke koja je detaljno sve to objanila i posle toga sam krenula da kopam po netu i nasla sam strasne stvari kako se prave te kopije i sta se sve stavlja u njih . I iskreno mislim da i nije bas neko merilo ako neko poznat reklamira , videla sam par nasih poznatih imena kako reklamiraju kopije , i jasno pokazuju drugima , a one to sigurno ne koriste.
2018 02 18