Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Nega koze lica posle 30-te... Potreban savet!

Preporucite mi proizvode za negu lica posle 30-te. Uskoro punim 29 god i pocele su da mi se pojavljuju sitne tanke linije oko ociju kad se smejem. Nisam ocekivala to vec u 28-moj godini, ali sam skoro negde procitala da se bore javljaju znatno ranije kod ljudi sa suvom kozom, sto je kod mene problem. Sta vi koristite i sta bi mi preporucile?
2018 01 03
Koristim arganovo ulje,hrani kožu,ne masti je,dobro je i za bubuljice,prezadovoljna sam,bočica traje jako dugo.
2018 01 03
Takodje preporuke za arganovo ulje
2018 01 04
> Ceca25: > Koristim arganovo ulje,hrani kožu,ne masti je,dobro je i za bubuljice,prezadovoljna sam,bočica traje jako dugo. Mozes li mi reci gde ima kod nas da se kupi ili jos bolje naruci posto zivim u manjem mestu. Poslednji put sam donela iz Svajcarske bocicu cistog arganovog ulja ali cerkica se igrala sa time i potrosila mi je. Ne znam gde bih kod nas mogla dq nadjem cisto ulje
2018 01 04
Ja koristim Eterra arganovo ulje,nerafinisano,u prodavnici zdrave hrane košta 1000 din.Da li je to 100 % marokansko ulje ne znam,imaš i skuplje proizvodjače,zadovoljna sam i neću ga menjati.
2018 01 04
Nisam cula za njega i evo sad sam malo proguglala i odusevljena sam :") Cak pise i da umanjuje sitnije bore, sprecava nastanak novih i vraca kozi elasticnost. Hvala puno na savetu :")
2018 01 04
A jel ga grejes pre upotrebe? Negde sam procitala da treba da se ugreje
2018 01 04
Ne grejem ga,ja imam osetljivu kožu sklonu bubuljicama,lice mi je toliko osetljivo da mi bukvalno bukne zbog sitnice,ne postoji preparat od najskupljih do najjeftinih koje nisam probala dok nisam otkrila argan,koža mi je sada smirena,čak mi je ispeglao malo rupe koje su bile na licu,bore su sada umanjene,pošto si mlada ako ga budeš redovno koristila odložiš starenje sigurno.Bočica od 100 ml baš dugo traje,lice se umije vodom i na dlanove se stavi 2,3 kapi ali ja lice ne umivam neko stavljam mnogo više,brzo upije i ne masti što mi je jako bitno.Baš sam zadovoljna :)
2018 01 04
Maska koju možete stavljati kada god imate vremena a nije skupa , zumance i nekoliko kapi maslinovog ulja sjedinite ,namažete celo lice, držite 20 tak min.isperete mlakom vodom i ja uglavnom posle lice namažem pantenolom. Koza bude savrsena :) Probajte
2018 01 04
Sve je to uzalud. Najvise utice stil zivota, a pomalo i genetika. Kreme su na 100. mestu.
2018 01 04
> AnitaMaldo: > Sve je to uzalud. Najvise utice stil zivota, a pomalo i genetika. Kreme su na 100. mestu. Pa i adekvatno odrzavanje koze je stil zivota! Da se razumemo, meni je jasno na sta ste prvenstveno mislili, ali na kozu utice SVE sto do nje dolazi i sa spoljne i sa unutrasnje strane. Tako da nije uzalud, ali ne treba ocekivati da je nesto Elikskir mladosti.
2018 01 05