Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Ideja - misteriozne kutije

Svidja mi se predlog samo nisam htela odmah da komentarisem, cekala sam da vidim hoce li ovo da zazivi ali koliko vidim ima interesovanja. Deluje zanimljivo. :)
2018 01 23
i ja sam za :")
2018 01 23
.
2018 01 23
I ja sam za! Divna ideja! 😊 Nisam za to da se postarina ogranici na 150 dinara, tj. do 0,5 kg, jer to automatski znaci dve knjige (vece), dva odevna predmeta... Bilo bi mozda dobro da paket sadrži *najmanje* 3-4 predmeta. Postarinu placaju ljudi koji salju, da bi to onda bio pravi poklon.😉😋 I recimo predlog, da ne bi doslo do zloupotrebe kako kazu clanice, da se uvede pravilo da ne mogu ucestvovati clanovi ispod 40 utisaka. Mislim da bi sve ispod skoro bilo briga, i da bi napravili profil opet.
2018 01 23
I ja sam za, jako romanticna i lepa ideja. Mene samo brine jedna stvar. Ukusi su razliciti, ono sto je meni slatko, mozda se nekome nece dopasti 😦 Ne bih da se izblamiram, eto..iskrena sam do koske, sigurno ne bih poslala nesto sto sebi ne bih pozelela. Bravo za ideju, veoma humana i ljudska, nadam se da ce zaziveti 😊
2018 01 23
Mislim da je bitno da sve bude ispravno, očuvano,čisto , bez oštećenja, fleka,....
2018 01 23
Spremam par misterioznih kutija bice odredjene po bojama i sadrzace kombinovane stvari (kozmetika,odeca) :) Bice spremne za slanje sledece nedelje jer nisam tu par dana.Do tada ce verovatno biti odredjena pravila. :) Ja sam licno za varijantu razmene ili poklona. :)
2018 01 23
Moja prva kutija imace naziv: decak 18-24 meseca tj.86cm :)
2018 01 23
Hajde da se dogovorimo o pravilima za sledece kutijice, mislim da svako moze da odredi vrednost kutije i da li zeli novac da ide u dobrotvorne svrhe ili na njegov racun i ko placa postarinu. Ova moja prva je besplatna. Sledecu koju budem napravila bih stavila za 200 din, uplata ide na racun decka kome je potrebna novcana pomoc i nakon potvrde da ste uplatili bih poslala kutiju o svom trosku, podatke je iznad postavila MiraTinaLena2 😍
2018 01 23
Moja kutinica je poklonjena clanici MariEll 🤗 saljem sutra 😆😊❤
2018 01 25
.
2018 01 25
Nadam se da ce uskoro biti odredjena pravila. Ja bih takodje mogla da pripremim jednu kutiju tokom vikenda. Imam razne stvarcice na umu :-) . Uplata u humanitarne svrhe + ptt snosi kupac. Mogu i da otkrijem sadrazj ili bas da ostane misterija :D
2018 01 26
Na drugoj strani Jelena Sokic je napisala pravila tj. Da svako odredi da li poklanja kutiju ili određuje cenu svoje kutije i ko placa poštarinu. Moja kutija je spremna i čeka da se neko javi .
2018 01 26
> MiraTinaLena2: > Na drugoj strani Jelena Sokic je napisala pravila tj. Da svako odredi da li poklanja kutiju ili određuje cenu svoje kutije i ko placa poštarinu. > Moja kutija je spremna i čeka da se neko javi . Postovanje,da li ste nekom poklonili kutiju? :)
2018 01 27
> sanja4: > > MiraTinaLena2: > > Na drugoj strani Jelena Sokic je napisala pravila tj. Da svako odredi da li poklanja kutiju ili određuje cenu svoje kutije i ko placa poštarinu. > > Moja kutija je spremna i čeka da se neko javi . > Postovanje,da li ste nekom poklonili kutiju? :) Kutija je dostupna, ostavite podatke u inbox.😊
2018 01 27