Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Ideja - misteriozne kutije

😍 divno
2018 01 27
Hvala članici, kutiju šaljem u ponedeljak.
2018 01 27
Kutiju sam jutros poslala članici @sanja4, nadam se da će biti zadovoljna i hvala na učešću u humanitarnoj akciji za malog Ogija.
2018 01 29
Ja sam priprmila 2 kutijice :") 1. Kutijica u velicini Xs-S i ....( nikakve starudije ) - Potrebno je poslati porukicu za malog Ognjena 2. Kutija takodje Xs-S velicine i jos nesto sto bi svakom odgovaralo :)- Cena ove kutije je 200din Kutijice su spremne i cekaju vas, ko je neko zainteresovan mozete ostaviti podatke :))
2018 01 29
> aleksandra833: > Ja sam priprmila 2 kutijice :") > 1. Kutijica u velicini Xs-S i ....( nikakve starudije ) - Potrebno je poslati porukicu za malog Ognjena > 2. Kutija takodje Xs-S velicine i jos nesto sto bi svakom odgovaralo :)- Cena ove kutije je 200din > Kutijice su spremne i cekaju vas, ko je neko zainteresovan mozete ostaviti podatke :)) Evo ja sam zainteresovana za kutiju broj 1 ako je dostupna😊
2018 01 29
> MiraTinaLena2: > > aleksandra833: > > Ja sam priprmila 2 kutijice :") > > 1. Kutijica u velicini Xs-S i ....( nikakve starudije ) - Potrebno je poslati porukicu za malog Ognjena > > 2. Kutija takodje Xs-S velicine i jos nesto sto bi svakom odgovaralo :)- Cena ove kutije je 200din > > Kutijice su spremne i cekaju vas, ko je neko zainteresovan mozete ostaviti podatke :)) > Evo ja sam zainteresovana za kutiju broj 1 ako je dostupna😊 Dostupna je , mozete ostaviti sliku poslate poruke, i podatke u inbx i kutija je vasa :D
2018 01 29
Оглас обрисан-нико се није јавио да добије вредан пакет који би платио било којим износом на рачун хуманитарне акције.
2018 01 31
1 2 3