Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

pomoć oko štikli

Купила сам штикле (глежњаче), веће су ми за пола цм, таман су ми када обујем дебље чарапе, значи нога не мрда. А овако ми клачино клизи ка врху. Штикле су прелепе, али не знам шта радим. Са улошком ми притиска ногу...
2018 01 23
Zasto ne vratis ako ima racun ? Ili ako bas zelis te ima u deichmanu sprej za sirenje cipela oko 400 din je naprskas par puta cipele i naguras novine i ostavis preko noci tako ponovis par puta i rasirice se . Tako sam ja sebi rasirila kozne . Sprej je super. Jer ipak trebas obuti deblji carapu po obom vremenu :)
2018 01 23
Купљене су онлајн. Код мене у граду нема дајхман, ако има негде другде, радо бих! Хвала унапред :")
2018 01 23
Mozes staviti malo vate pri vrhu, da bi popunila "visak" prostora... ☺
2018 01 23
Silikon gel ! :) Nek ti neko od muških istisne malo silikon gela u vrh cipele - kažem "muški" jer uglavnom nismo navikle da to radimo same ,svaka čast izuzecima , pa postoji mogućnost da pogrešimo, previše stavimo, isprljamo spolja... To je onaj providan , miriše kao sirće .. za zaptivanje prozora , u kupatilu... Kad istisne , obuj najlon kesu pa obuj cipelu , jednu po jednu da se formira po tvom stopalu i onda ostavi da se gel osuši. Biće meko kad se osuši i popuniće prazninu u vrhu. A još lakše je silikonski uložak makazama iseći koliko treba i lepkom za silikon zalepiti gde treba , vrh , sa strane cipele , kod pete .. Nemoj samo pur penu istisnuti .. :D :D
2018 01 23
> SassyBlondie: > Купљене су онлајн. Код мене у граду нема дајхман, ако има негде другде, радо бих! > Хвала унапред :") Imas Deichmann u novom trznom centru kod nove hale. Posto vidim da si iz KV :") ...
2018 01 23
Данас сам тек сазнала да има, слатко сам се обрадовала. :) Пробаћу са силиконским гелом. Хвала унапред😊
2018 01 23
Staviš uloške od starih patika ili nekih cipela unutra i nema problema
2018 01 26