Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je realno?

...Da nekom ko ima jedan utisak, u opisu profila stoji pod obavezno "UPLATA PRE SLANJA"?!Ne aludiram na to da je potencijalna clanica/e prevarant,da se razumemo,dakle,nije rec o tome.
2018 01 23
Znas kako , to ti je sve kocka i veoma je rizicno uplatiti pre slanja nekome ko nema utisaka ali isto tako opet mozda je taj posteniji od nekoga sa 500 na primer ..Kazem ,sve je rizik i na nama je da li cemo se upustiti u to ili ne .
2018 01 23
Ma razumem,nego,ovo nije napisano u kontekstu potencijalnog prevaranta,vec u kontekstu toga,da je malo nerealno da neko ko je nov na sajtu ima ocekivanja te vrste.Naravno,na stranu i to sto svako ima pravo da na svom profilu pise sta zeli.
2018 01 23
Nije realno to stoji
2018 01 23
Naravno da ima pravo da postavi uslove prodaje koji njoj odgovaraju, ali ne znam koliko joj je u interesu, verovatno ce neki odustati od kupovine zbog toga, cinjenica je da ona ne poznaje kupca, ali i kupac ne poznaje nju. I ja ne volim placanje pouzecem , jer rizikujem vracanje paketa i duplu postarinu, ali stavljam se na mesto kupca, veca je opreznost kada clanica ima manje utisaka. Barem na pocetku "realno" treba ponuditi obe opcije placanja prilikom kupovine :)
2018 01 23
> Marija-Maja: > Naravno da ima pravo da postavi uslove prodaje koji njoj odgovaraju, ali ne znam koliko joj je u interesu, verovatno ce neki odustati od kupovine zbog toga, cinjenica je da ona ne poznaje kupca, ali i kupac ne poznaje nju. > I ja ne volim placanje pouzecem , jer rizikujem vracanje paketa i duplu postarinu, ali stavljam se na mesto kupca, veca je opreznost kada clanica ima manje utisaka. > Barem na pocetku treba ponuditi obe opcije placanja prilikom kupovine :) Tako je,slazem se u potpunosti!
2018 01 23
Kao sto smo mi nepoverljive prema nekome ko nema ocena na sajtu, tako isto je neko ko je tek došao u ovu dzunglu od Krpica nepoverljiv prema svima i svemu...prosto to je prirodni i ljudski
2018 01 23
> xsantipa: > Ma razumem,nego,ovo nije napisano u kontekstu potencijalnog prevaranta,vec u kontekstu toga,da je malo nerealno da neko ko je nov na sajtu ima ocekivanja te vrste.Naravno,na stranu i to sto svako ima pravo da na svom profilu pise sta zeli. Ako spominjete uplatu pre slanja za korisnije bez utisaka ,onda se realno plasite da Vas nece nasamariti . Svako je ovde ''potencijalni prevarant '' ,ako polazimo od toga . Svako postavi svoje uslove a mi biramo da li nam ti uslovi odgovaraju ili ne .
2018 01 23
> TinaAdamovic: > > xsantipa: > > Ma razumem,nego,ovo nije napisano u kontekstu potencijalnog prevaranta,vec u kontekstu toga,da je malo nerealno da neko ko je nov na sajtu ima ocekivanja te vrste.Naravno,na stranu i to sto svako ima pravo da na svom profilu pise sta zeli. > Ako spominjete uplatu pre slanja za korisnije bez utisaka ,onda se realno plasite da Vas nece nasamariti . Svako je ovde ''potencijalni prevarant '' ,ako polazimo od toga . Svako postavi svoje uslove a mi biramo da li nam ti uslovi odgovaraju ili ne . Da,radi se upravo o toj situaciji.
2018 01 23
Ćao devojke! Slučajno sam naišla na temu i verovatno niko posle mog komentara neće svoje mišljenje promeniti (poz. ili neg.) ali želim da podelim sa vama svoje iskustvo i malo ulijem nadu da ima poštenih novih prodavaca i iskusnih kupaca koji žele ovim prvima da daju šansu. Naime, otvorila sam profil u avgustu, pogledala kako drugi posluju i sa 0 utisaka napisala da "šaljem nakon uplate" :') Sad je i meni smešno ali...trebalo je desetak dana (ne više) i devojka sa utiscima je pristala da pošalje 1500 din. koliko sam cenila svoju torbu. To je bila moja prva saradnja. Doduše, i sve naredne su bile po istom principu. Zaključujem, imala sam puuuuno sreće. I dan danas sam joj zahvalna sto je bez reči prihvatila moj uslov jer kada ja sada sagledam čega ovde sve ima, ne znam da li bih bila spremna na to kao ona. Iskreno. :)
2018 01 23
Ja sam jednom stavila trazim sandale, javila se devojka sa 2-3 utiska rekla da ima njena drugarica i da ih prodaje za 6000, nisam ni sliku istih trazila i sve je bilo ok stvarno su stigle sandale tako da nemam problema sa novim clanovima cak mislim da vise sa njima i saradjujem a za uplatu uvek im sama i trazim da uplatim pre slanja, jedino ako vidim da je neko iz Beograda pitam da li moze negde licno preuzimanje gde im odgovara pa ne dobijem odgovor e tad posumnjam malo inace sve ok :)
2018 01 23
I ja bih bila sumnjicava da devojci sa O utisaka ili 1-2 uplatim pre slanja.. Ali naravno da broj utisaka (na pocetku) ne znaci da je neko prevarant.. Ali hit mi je, bas mi se malopre desilo, clanica sa 5 utisaka sumnja u mene sa skoro 600 :D Kaze ne uplacujem pre slanja nego kad stigne jer hocu da vidim sta ce mi stici :D sto je nebuloza.. paket moze otvoriti tek kada plati postarinu, pre toga ne, tako da svakako ne zna sta je unutra :) Tako da sam joj objasnila, sto je do mene, a na njoj je svakako da odluci.. Ona sumnja u mojih 600 utisaka a ja treba da verujem u njenih 5 :D Devojke bez utisaka od kojih sam kupovala, KOJE SU POSTENE, su mi slale prvo paket i kada stigne ja im uplatim novac i svi srecni i zadovoljni 😊😋
2018 01 23
> LoolaA: > I ja bih bila sumnjicava da devojci sa O utisaka ili 1-2 uplatim pre slanja.. > Ali naravno da broj utisaka (na pocetku) ne znaci da je neko prevarant.. > Ali hit mi je, bas mi se malopre desilo, clanica sa 5 utisaka sumnja u mene sa skoro 600 :D > Kaze ne uplacujem pre slanja nego kad stigne jer hocu da vidim sta ce mi stici :D sto je nebuloza.. paket moze otvoriti tek kada plati postarinu, pre toga ne, tako da svakako ne zna sta je unutra :) > Tako da sam joj objasnila, sto je do mene, a na njoj je svakako da odluci.. > Ona sumnja u mojih 600 utisaka a ja treba da verujem u njenih 5 :D > Devojke bez utisaka od kojih sam kupovala, KOJE SU POSTENE, su mi slale prvo paket i kada stigne ja im uplatim novac i svi srecni i zadovoljni > 😊😋 I sumnja i zeli da vidi sta ce stici :') Mozda nismo obavestene da je neka kurirska sluzba pocela da dozvoljava otvaranje paketa i probanje artikla pre placanja :)
2018 01 24
Ovaj sajt je postao kao film '' Dan mrmota''. Iste price, svadje, rasprave...Stare clanice se i ne oglasavaju. Udjem bukvalno na 3 minuta u nadi da se nesto promenilo, ali na zalost nije. Otvoricu naloge na Limundu i Kupindu, da tamo okusam srecu sto se prodaje tice. Steta, a bas smo se nekad fino druzili i saradjivali. Tako je to u zivotu, nista ne traje vecno.
2018 01 24