Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pa da li ste normalni (nenormalne cene) ?

Posle pauze od 2,3 meseca se vracam na krpice i ne mogu da verujem,ljudi kakve su ovo cene? Umesto da cilj bude resiti se nepotrebnih stvari neki odve pokusavaju da zarade na polovnim krpicama? Cene vece nego u buticima i trnim centrima? Pre par dana sam u Tally Weijlu kupila farmerke i dve majice za 2000 din, u C&A helanke i tri majice za 2000 din. i u New Yorkeru trenerku i dve haljine za 3500 din. udjem ovde da nadjem jos nesto i sokiram se... Dajte dodjite sebi...
2018 01 30
Apsolutno se slazem, prodaju hm dukseve po punoj ceni koji su sad u najvece snizeni u radnjama, to je samo jedan od primera...
2018 01 30
O da, isto sam primetila i za bomber jakne, sad su po 1500 din, ovde 2000- 3000, a stvari iz new yorkera, calliope i trn da ne pominjem :/
2018 01 30
Fora je u tome sto ako stavite nisku cenu niko nece ni pogledati zato sto sumnjaju u stanje predmeta. Mada mene boli uvo, svako ce se uveriti kada dobije moj predmet u kakvom je stanju i pokazace se kroz utiske, a i nikada se ne vezujem za garderobu tako da mi nije zao da je dam posto zasto samo da ne gomilam vise... Malo me nervira kada vidim nerealne cene ali svaka roba ima svog kupca i relativno sam u toku sto se tice kretanja cena i rasprodaja tako da samo produzim ako mi ne odgovara. Vidjala sam iste predmete koje ja prodajem samo su njihovi tri puta skuplji i onda se zapitam da li sam ja normalna ali opet, svako ima pravo da stavi cenu koju zeli. ☺
2018 01 30
Slazem se sa vama. Imam tipa neki predmet koji sam kupila pre dve godine i znam da je bilo nesto sitno tipa 1000din i to uopste nisam nosila i stavim cenu 500 a vidim posle toga da neka clanica prodaje za 2500 i to noseno. A primetila sam i ja. Farmerice dok su mi bile novije mozda jednom obucene stavim cenu 1200din milion upita za njih. Onda ih sklonim iz ponude i opet postavim posle nekog vremena za 500din i to sa bluzom kad ono nistaa, tisina. Pa zar je moguce da sumnjaju... ja se prvo raspitam i da je niska cena. Pa ako mi odgovara ok ako ne nista.
2018 01 30
Sad I ja vidim da sam dzabe stavila ove smesne cene... Ali upravo to zasto preterivati sa cenama kad te stvari svakako ne nosim..stoje bzv... Ne vidim zašto bi sumnjale imam dosta pozitivnih utisaka nijedan negativan...uvek napomenem i najmanju manu.
2018 01 30
Eeee to vam je onaj Srpski mentalitet,tako vaspitano:Ako ne znas sta je dobro gledaj sta je skupo 😐
2018 01 30
Ja se svakodnevno raspravljam sa komsinicom zbog toga. Primer: imate puno stranica na fb gde prodaju haljine koje su bukvalno iste, i imate ih i kod kineza i u lokalnim buticima. Znate ih verovatno napamet. I ona kupi za 3000, ja iskopam u butiku u KS za 900. I njeno je-nije to sigurno isto (iako vidi da je isto), mora da je drugacija. Njena je jelte tri puta skuplja i zato je "bolja". Bude mi smesno ☺
2018 01 30
Ljudi su smesni, retko su realni, cesto sujetni.. Da nema na sajtu kupaca za skupe polovne stvari, ne bi bilo ni visokih cena 😉
2018 01 31
Da definitivno skuplje nego u prodavnici, i clanice ovde kupuju stvari koje su i te kako precenjene, a kada se prodaje jeftino a kvalitetno da bi se otarasili viska stvari, onda to nije to nije in 😄 Zato ja u pretrazi za krpicama ovde uvek idem od najjeftinijih i uvek nadjem super stvari, oni precenjeni s naslovne me ne zanimaju
2018 01 31
Ja recimo stvari koje sam kupila na brzinu a nisam probala,dakle nove sa etiketom ili sa petiljkom bez etikete jer je spala prodajem po ceni po kojoj sam ih i platila.Kupljeno na snizenju prodajem po toj cenii.Nedavno sam videla istu haljinu kao moju iz trn ali polovnu za 800din a moja nova sa etiketom 600.Ozbiljno razmisljam da udvostrucim cene pa mozda neko nesto i kupi.Ovde ocigledno vazi pravilo sto skuplje to kvalitetnije.
2018 01 31
Videh sad i da traze neki prvo uplatu, a nemaju nijedan utisak.
2018 01 31
Dan danas ne zna se vise kako sa ovim ljudima. Kad je skupo ne valja, kad je jeftino sumnjaju na stanje predmeta. Onda se stvari sa mog profila prodaju za sicu 😁 pa bas sam opajdarena, stavljam jeftinije da se proda, kad ono...ljudi hooce skuupo 😆 hooo Boze Petra sampon 😂
2018 02 01
Da a kad podignes cene opet nevalja,spustis max misle krs..Nemozes ugoditi nikome.Iskreno ovde sam da se oslobodim viska stvari i da zaradim neki dinar znaci mi neradim nigde..Nove stvari koje imaju etiketu sam prodavala po bas niskim cenama,i uvek spustim cenu nikad neprodam po toj kojoj stavim...Ali cene nikako nisu merilo kvaliteta i tdtd..
2018 02 01
Malo sam pogledala i ovaj deo sajta i vidim ima forum i par zanimljivih tema :) Ova me je posebno zanimala jer vidim da je dosta vas to primetilo. Listajući malo ponudu na ovom sajtu, videla sam da devojke nude neke stvari koje ja već imam u svom ormaru, jednu Balašević haljinu npr. sam videla po ceni od 9000din :)))))) Haljina od pre tri godine (oni rade poprilično moderne haljine - znači ova od pre tri godine je prilično demode) košta 9000, pa baš treba da budeš očajan da pristaneš na takav dil :) Ne znam kako stoje stvari sa devojkama iz unutrašnjosti (da li imaju gde da se snabdevaju sa garderobom), ali ja sam iz BG-a i ovakva ponuda mi je apsolutno katastrofa. Videla sam i jedne dizel farmerke koje takođe imam. Ja sam ih na sniženju platila 14000, a vidim devojka ih ovde prodaje za 6000. Opet premnogo, ako ih ona nije kupila na sniženju to je njen problem, ja kada bih moje sada prodavala na sajtu, bile bi npr 2-3000din. Jer su nošene i prosto mi je nenormalno da polovnu garderobu prodaju za 50e, pa makar ona bila kupljena i za 150e :))) Eto, ja sam inače zadovoljna kupovinom i prodajom na ovom sajtu, ali neke članice su očigledno opaljene mokrom čarapom po glavi :)
2018 02 02
1 2