Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevara,upomoc!!!!

Kupila sam kosu od clanice koja je rekla da je prirodna za 3300 dinara,kosa je stigla i nije bila prirodna.Sacekala sam 2 dana jer mi frizerka nije bila u gradu i odnela kod nje da mi potvrdi to jer nisam htela ishitreno da reagujem.Clanicu sam obavestila i tako smo pisale vise od nedelju dana,i jedva se dogovorile da ja njoj vratim kosu,a ona meni novac. Ja sam joj poslala kosu bez otkupa jer je zahtevala kao da vidi u kakvom je stanju kosa. Kad joj je stigla rekla je kao u kosu se uvukao neki kuhinjski miris(zamislite to). I uplatila mi samo 2200 dinara. Kosu sam inace samo rascesljala,nista joj radjeno nije. Zahtevam da mi se javi admin sa kojim je kontaktirala i koji je naveo da mu uplati samo toliko.Znaci bukvalno mi je ukrala 1100 dinara.I sta sad?
2018 02 14
Clan je maslacak92
2018 02 14
Hahah , kuhinjski miris , pa ako je prirodna , neka uzme sampon pa da je opere ,i stavi masku , da omekasa i zamirise . Koliko je putovala tamo -ovamo , nije ni cudo ,ako je tako ....Ni frizeri pranje kose ne naplacuju toliko ;)
2018 02 14
Ostavite link clanice
2018 02 14
Dobro pa je makar nesto htela vratiti znajuci da su devojke ranije bile ostecenje i za 5-6000 koje nikad nisu videle :| ali opet trebala je cenu sumu vratiti kad ste vec Vi vratili kosu
2018 02 14
Evo sad je rekla nije imala vise kod sebe pa ce uplatiti ostatak. Eto da vidimo i to 😊😊😊
2018 02 14
> Prodajem159: > Evo sad je rekla nije imala vise kod sebe pa ce uplatiti ostatak. Eto da vidimo i to 😊😊😊 trebalo bi :")
2018 02 14