Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

> AleksandraKraus: > > Paket je trebao da vam stigne . Ako nije ,zovite postu . A verovatno je i stigao ,samo cutite . > Možda ne bi bilo loše da proverite preko broja za praćenje paketa da li je stigao ? U posti su mi rekli da ga nema. Mozete li da slikate Danijela potvrdu?
2018 03 13
> Marylin: > Ja znam sta je meni Lelica prodala i poslala i u kakvom stanju i uz to jos vredniji poklon sa sve placenom postarinom tako da ne vidim u njoj cepidlaku niti stipsu,a kamoli zlonamernog prevaranta. > Verujem da joj je novac najmanji problem cim koristi tako skupe kreme ja novca za to nemam,tako da ne verujem da je problem u novcu vec u principu sto joj neko vredja inteligenciju kako to nije ta krema a ni sam ne zna ni kakva treba da bude cim nakon kupovine ide po tester. Cekajte, zasto onda nije ostala dosledna i vratila mi tu kremu koju nije htela toboz da preuzme vec je zadrzala? Ko je ovde lud?
2018 03 13
> Marylin: >. Mogla je da slika taj tester koji je na sred ulice probala mozda je to bila ova druga. Bas sam razmisljala o slikanju testera, bila sam na ulici, mislila sam da mozemo sve resiti, nije mi palo na pamet da ce to dovde stici.
2018 03 13
> Marylin: > > MlleSanja: > > > Marylin: > > > Ja znam sta je meni Lelica prodala i poslala i u kakvom stanju i uz to jos vredniji poklon sa sve placenom postarinom tako da ne vidim u njoj cepidlaku niti stipsu,a kamoli zlonamernog prevaranta. > > > Verujem da joj je novac najmanji problem cim koristi tako skupe kreme ja novca za to nemam,tako da ne verujem da je problem u novcu vec u principu sto joj neko vredja inteligenciju kako to nije ta krema a ni sam ne zna ni kakva treba da bude cim nakon kupovine ide po tester. > > Cekajte, zasto onda nije ostala dosledna i vratila mi tu kremu koju nije htela toboz da preuzme vec je zadrzala? Ko je ovde lud? > Sacekajte ako nije primila paket vraca se opet Vama u roku od 5 dana tako da ce Vam sigurno stici. Nije mi poslala paket, o tome se ovde radi. Nije fer da kaze da mogu da ga vratim, a onda se predomisli, o tome da nisam nista prepakivala necu ni pricati. Ali da mi ne vrati taj paket koji joj je vracen, to je sramota. Nije mi poslala, razumete, zato ja sve ovo pisem. I da sam ja u krivu, da ne umem da prepoznam original, pa budi fer i vrati opet paket. Listala mi je danas zena sve posiljke na moje ime u zadnjih deset dana, nista nije poslato.
2018 03 13
Niko sem clanica koje su saradjivale ne moze da zna šta se sa kremom desilo, zato bezveze delite strane i podržavate bilo koju. Jedino sto je sigurno je da LelicaLela ima već dva negativna pored ovog, jedan je zbog slične situacije i da nije poslala dokaz o ponovnom slanju kreme. To su samo činjenice. Iskreno se nadam da će paket stici i da ćete uspeti ovo da rascistite, ipak niko nema novca za bacanje.
2018 03 13
Znate sta, uopste ne govorim da je krema dobra, nego da sam ostala bez paketa i bez novca.
2018 03 13
Ne citate me. Posto mi nista nije odgovorila bila sam danas u posti. Zena je listala i rekla da nema paketa. Zadnja posiljka je bila prosle nedelje, tad kad sam preuzela paket. Nema nepreuzetog paketa.
2018 03 13
> Marylin: > > tamilina: > > Isto pitanje, da li mislite da je mozda clanica ostetila jaknu i prijavila je kao moju gresku, kao ostecenu primljenu , jer je htela da vrati novac, predomislila se ili je nasla drugu koja joj za isti novac vise odgovara, ne ulazim sad u sve to, ima puno razlogaa > Ako je sve kako kazete zaato ste obrisali Vasu temu ako nemate od cega da bezite? Ta zena je jaknu i zasivala postavu bila je slika kako je zasivena,takodje bila i kod krojacice da proba da resi probleme sa njom sto samo govori o tome koliko je zelela tu jaknu da spasi i da nosi a ne da je dodatno ostecuje. Svaki zdrav razum je mogao to da zakljuci,sa tom zenom nisam saradjivala niti znam ko je ona ali mi je bilo jako zao jer se videlo da joj je bas stalo do jakne i da joj se svidja no ostecenja su bila jako vidljiva i nije zelela takvu da nosi,vi bi ste je uzeli nazad ako ste toliko sigurni da je bila u savrsenom stanju bez pogovora cak ste i dobili takav savet od LokiBg ali nije vam se vracao novac jer ste znali sta ste poslali i cega ste se otarasili. Evo sad ova clanica zeli kremu nazad od kad je shvatila da mozda ni sama ne zna kakva ta krema treba da bude,tako da ce jos ispasti i da je dobra. Pa vbas zato sto sam znala kakvu sam je poslala zato i nisma htela da vracam. ZASTOO to je sve uradjeno tamo, zaista je tema zavrsena, ali ja bih toliko volela samo da zatvorim svima usta, da se sazna kakva je jakna poslata... Slazem se sa IrenaDoric
2018 03 13
Nisam imala slike tada da dokazem i to je moja jedina greska. Sad sve ima na chatu, ili viberu i kad posaljem slike ili snimak sve stoji dok clanica ne kupi, kad dobije to, u slucaju da ima priigovor i ovde se zali postavicu slike. Ali ja to zaista ne cuvam mesecima, prodam stvar i brisem. Sama kazem da insisitiram i snimak da posaljem kad se s nekim kuckam na viberu, lakse je i meni i sa svih strana slikam i snimam. Aliii, djavo je odneo celu saradju u neki dtugi pravac, i jos se Sladja ubacila posle toliko vremena i lupila mi negativan... MileSanja, sacekaj, ako je tako, od ponedeljka ces vec moci da podignes paket i bices mirna.
2018 03 13
Gospodja Sanja je preuzela paket i cuti . Nista za nju ne mogu da garantujem . Mogu samo da garantujem za sebe da je paket otvoren ispred postara i vracen postaru bez zelje da uzmem kremu kremu koju nisam prepoznala kao moju ,tj sadrzaj kreme . Kao sto rekoh ,ne zelim da me osoba kao sto je ona pravi budalom ,ni niko ovde .
2018 03 13
I sto se ja raspravljam . Osoba ocigledno ima neki prloblem i ovo sto je uradila je bilo iz cista hira .Kad sam joj trazila slike moje kreme,nije zelela da slika . Nije mi cak ni odgovorila na to putanje . Takodje nije slikala ni tester koji je kao dobila u Lillyju . Koga ona pravi budalom . Pozdrav svima,ne treba mi ovo glupiranje ovde .
2018 03 13
> LelicaLela: > Gospodja Sanja je preuzela paket i cuti . Nista za nju ne mogu da garantujem . Mogu samo da garantujem za sebe da je paket otvoren ispred postara i vracen postaru bez zelje da uzmem kremu kremu koju nisam prepoznala kao moju ,tj sadrzaj kreme . > Kao sto rekoh ,ne zelim da me osoba kao sto je ona pravi budalom ,ni niko ovde . A koju ste kurirsku sluzu koristili? Ja pre desetak dana htela da porucim neku trenerku, ali posto je clanica imala samo kedan utisak( negativan) zelela sam da na licu mesta otvorim i zvala sam bukvalno sve kurirske sluzbe, i ovu novu cak( rojal) ni jedna ne dozvoljava otvaranje paketa na licu mesta i vracanje.
2018 03 13
Pa ovo je strasno... I uopšte nije vazno ko je iskren... :(
2018 03 13
Paket je moguce otvoriti pred postarom ali samo u slucaju da mu objasnite da sumnjate da je trazeni predmet onakav kakav zaista ocekujete. Medjutim, to ne mozete uraditi dok se ne potpisete kao primalac posiljke. Ukoliko se ispostavi da je prevara u pitanju, automatski se stopira isplata, ide se s paketom u postu i tamo se uradi regularni deo, tj posiljka se vraca posiljaocu a novac niste izgubili. To Vam govorim iz licnog iskustva, narucila sam nesto vece vrednosti, tako su me posavetovali u posti, srecom sve je proteklo u najboljem redu i nije bilo potrebe za stopiranjem isplate. Nadam se da sam nekoj clanici dala koristan savet za ubuduce :")
2018 03 13
Esperansa hvala na korisnom savetu! Tanja svaka cast na komentaru:)
2018 03 13
1 2 3 4 5 6 ... 16