Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako da grupisem predmet?

Uplatila sam dosta za vip clanstvo kako ga zovu vec i ne znam kako da grupisem predmete imam svega ali ne mogu da ubacim sve jer ne znam da grupisem nista i kada ubacim predmet duplira mi se a onda kada obrisem oglas visak obrise mi sve. Nista mi nije jasno ako neko moze da mi objasni dacu mu sifru da mi namesti to . HVALA UNAPRED
2018 04 26
to nema nikakve veze, samo grupisi predmete, bluze stavi sa majicama i tako dalje, ne moras za svaku vrstu posebnu grupicu :D
2018 04 26
Ja nista ne razumem i dalje 😂😂😂😂 vidim da kod mnogih pise torbe majice i tu sve sto ima kako da napravim to
2018 04 26
Prvo treba napraviti grupe, ovde se to zove liste. Odeš u Postavke, klikneš na Liste, napraviš liste koje želiš da imaš. Onda na već dodatim predmetima i onima koje dodaješ, klikneš na ikonicu Dodaj u katalog i tu čekiraš u kojoj ili kojim listama želiš da taj predmet bude. Tako odrediš katalog za svaki predmet. Srećno! :)
2018 04 26
Gde se nalazi opcija Dodaj u katalog?
2018 09 06
> Cale113: > Gde se nalazi opcija Dodaj u katalog? To je mala ikonica kao fascikla, nalazi se ispod slike predmeta, treća po redu. Prvo je olovka - znači izmeni drugo je kanta - znači brisanje treća je fascikla - znači dodaj u katalog i četvrta je euro - znači prodato
2018 09 06