Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Precenjeno... part 2

> sistervalerie: > Ja imam alergiju na Guess stvari Hahahahahah bukvalno . Kineska marka precenjena samo kod nas
2020 11 19
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b6a5a1a178a7563475e464415a76f925.jpg)
2020 11 21
> Sani03: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b6a5a1a178a7563475e464415a76f925.jpg) Ccccc
2020 11 21
A sta cemo sa POTCENJENIM stvarima, odnosno stvarima koje u radnjama kostaju po 100e, mi ih prodajemo za po 4000? Dakle skoro triput manje, a veliki broj clanica na tu smesnu cenu trazi popust, I to ne kulturno, vec same odredjuju koliko bi platile. Kome je do cenkanja nek ode na buvljak da kupi original ocuvan parfem ili kozmetiku u roku, a kome ne odgovara cena eno u Sephori imaju black Friday pa ce umesto na krpicama za 3000, parfem tamo platiti samo 12 000.🤦‍♀️😠
2020 11 24
Ima i za to tema: https://mojekrpice.rs/forum/t/550208/potcenjeno
2020 11 24
> Sani03: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b6a5a1a178a7563475e464415a76f925.jpg) Cisto da razjasnim posto vidim da se moj oglas pominje par puta. Sto se jakne tice , placena je 300$ , cena koja nije snizena, dodajte na to carinu i sve ostalo dok stigne iz Amerike u Srb. Onda vidite koliko sam je ja platila, s obzirom da je svuda u Evropi bila rasprodata( nije je bilo ni u jednoj Diesel radnji). Pritom ja prodajem potpuno novu koja je kao iz radnje. Volela bih i ja da sam je nasla po toj snizenoj ceni, pogotovu velicinu koja meni treba. Slozila bih se sa devojkom ispod, da mnoge clanice uopste ne cene koliko je nesto placeno.Mnoge stvari koje sam papreno platila prodajem i duplo jeftinije , pa se opet nadje neko da komentarise kako ima jeftinije i na snizenju. Ja da sam kupila na snizenju sigurno ne bi prodavala po punoj ceni. Naravno Vase je pravo gde cete da kupite, ukoliko nadjete jeftinije slobodno, ja nikog ne teram da kupi to sto ja prodajem. Ko hoce , hoce ko nece molim lepo nista strasno. Inace, opet da se vratim na jaknu 180$ snizenje trenutno u Americi, opet kazem treba stici i sa tom snizenom cenom u Srb ima da izadje dodatno vise. Sem ako ne odete licno u radnju, mada treba stici do tamo. Srdacan Pozdrav svima i sve najbolje!
2020 11 27
https://mojekrpice.rs/items/odeca/5308426/buggy-farmerke-pantalone-please-jeans
2020 11 28
E,sto se Guess stvari tice,farmerke stoje savrseno.Kod njih je kroj extra,a kvalitet drugih stvari upitan,ali dzins im je dobar.Skupe su im torbe,obzirom da nisu kozne.Sto se sajta tice,ne razumem kako neko za unistene cizme trazi pola od kupovne cene,ako su unistene,idu u smece.Vidim da se prodaju i Ugg koje su u fazi raspadanja,uzas.Valjda misle,evo vam prilika da obucete markirano,pa makar im ja prvo dušu izvadila.Uvek ću pre kupiti novo,nego polovno markirano.
2020 12 04
Videla sam kod jedne clanice Zarine farmerke za 2000. Jos su pocepane kod gajkice. :') Ima jos jedna farmerke koju su pocepane gde ne treba da budu za 2000. Da bude jos veci biser, devojka ima dosta saradnji.
2020 12 05
@ Lidija964: Da li po toj logici ako si ti lično došla u Srbiju u toj jakni avionom, u cenu jakne bude uračunata i avionska karta? Šta ako je let bio prvom klasom? Ako je bio layover let, da li cena jakne dodatno raste za onoliko koliko koštaju kafa i neki has između dva leta? Mislim sve to košta, pa samim tim i ˝dolazak˝ jakne u Bg. Pokušavam da raščlanim te dodatne troškove koje prodavac polovne stvari dodaje na tu istu stvar, a koju kupac neće kupiti u radnji već od nekoga. Jednom kad stvar izađe iz radnje cena pada prilikom prodaje. Sve i da je s etiketom i nikad obučena, podrazumeva se da se cena spušta 10% u tom slučaju. Zašto? Zato što kupac gubi mogućnost da stvar vrati ukoliko nešto ne valja, kao što bi mogao u prodavnici. To je tih 10% koje korektan prodavac skida s cene upravo iz tog razloga. Niko ne očekuje da se nešto novo i nenošeno plaća 50% manje ali jednom kad se sezona završi i ta stvar je na sajtu na raspordaji, tad je ponuditi po punoj ceni, je u najmanju ruku nekorektno. Sem ako predmet nije takav da je za njim potražnja ogromna i da vremenom raste, a više ga nema nigde, pa onaj ko prodaje taj faktor uračunava u cenu (a ovde nije reč ni o takvoj firmi, ni predmetu) stvari koji se regularno nalaze na rasprodaji, prodavati po punoj ceni, pa još na to dodati carinu i ostale troškove, je oprosti mi, vrhunac bezobrazluka. Svakako imaš pravo i slobodna si da formiraš cenu kako god želiš, pa ako treba i da naplatiš emotivnu bol ukoliko se jakna zagubila u pošti negde usput a poštar bio drzak. Ljudi imaju pravo da tu cenu plate i budu zadovoljni. To ne znači da je takvo postupanje od onog ko prodaje ok.
2020 12 06
> Sani03: > @ Lidija964: > Da li po toj logici ako si ti lično došla u Srbiju u toj jakni avionom, u cenu jakne bude uračunata i avionska karta? > Šta ako je let bio prvom klasom? > Ako je bio layover let, da li cena jakne dodatno raste za onoliko koliko koštaju kafa i neki has između dva leta? > Mislim sve to košta, pa samim tim i ˝dolazak˝ jakne u Bg. > Pokušavam da raščlanim te dodatne troškove koje prodavac polovne stvari dodaje na tu istu stvar, a koju kupac neće kupiti u radnji već od nekoga. > Jednom kad stvar izađe iz radnje cena pada prilikom prodaje. Sve i da je s etiketom i nikad obučena, podrazumeva se da se cena spušta 10% u tom slučaju. Zašto? Zato što kupac gubi mogućnost da stvar vrati ukoliko nešto ne valja, kao što bi mogao u prodavnici. > To je tih 10% koje korektan prodavac skida s cene upravo iz tog razloga. > Niko ne očekuje da se nešto novo i nenošeno plaća 50% manje ali jednom kad se sezona završi i ta stvar je na sajtu na raspordaji, tad je ponuditi po punoj ceni, je u najmanju ruku nekorektno. > Sem ako predmet nije takav da je za njim potražnja ogromna i da vremenom raste, a više ga nema nigde, pa onaj ko prodaje taj faktor uračunava u cenu (a ovde nije reč ni o takvoj firmi, ni predmetu) stvari koji se regularno nalaze na rasprodaji, prodavati po punoj ceni, pa još na to dodati carinu i ostale troškove, je oprosti mi, vrhunac bezobrazluka. > Svakako imaš pravo i slobodna si da formiraš cenu kako god želiš, pa ako treba i da naplatiš emotivnu bol ukoliko se jakna zagubila u pošti negde usput a poštar bio drzak. Ljudi imaju pravo da tu cenu plate i budu zadovoljni. > To ne znači da je takvo postupanje od onog ko prodaje ok. Devojka je preprodavac, vrlo očigledno, zar to nije zabranjeno na ovom sajtu?
2020 12 06
> Sani03: > @ Lidija964: > Da li po toj logici ako si ti lično došla u Srbiju u toj jakni avionom, u cenu jakne bude uračunata i avionska karta? > Šta ako je let bio prvom klasom? > Ako je bio layover let, da li cena jakne dodatno raste za onoliko koliko koštaju kafa i neki has između dva leta? > Mislim sve to košta, pa samim tim i ˝dolazak˝ jakne u Bg. > Pokušavam da raščlanim te dodatne troškove koje prodavac polovne stvari dodaje na tu istu stvar, a koju kupac neće kupiti u radnji već od nekoga. > Jednom kad stvar izađe iz radnje cena pada prilikom prodaje. Sve i da je s etiketom i nikad obučena, podrazumeva se da se cena spušta 10% u tom slučaju. Zašto? Zato što kupac gubi mogućnost da stvar vrati ukoliko nešto ne valja, kao što bi mogao u prodavnici. > To je tih 10% koje korektan prodavac skida s cene upravo iz tog razloga. > Niko ne očekuje da se nešto novo i nenošeno plaća 50% manje ali jednom kad se sezona završi i ta stvar je na sajtu na raspordaji, tad je ponuditi po punoj ceni, je u najmanju ruku nekorektno. > Sem ako predmet nije takav da je za njim potražnja ogromna i da vremenom raste, a više ga nema nigde, pa onaj ko prodaje taj faktor uračunava u cenu (a ovde nije reč ni o takvoj firmi, ni predmetu) stvari koji se regularno nalaze na rasprodaji, prodavati po punoj ceni, pa još na to dodati carinu i ostale troškove, je oprosti mi, vrhunac bezobrazluka. > Svakako imaš pravo i slobodna si da formiraš cenu kako god želiš, pa ako treba i da naplatiš emotivnu bol ukoliko se jakna zagubila u pošti negde usput a poštar bio drzak. Ljudi imaju pravo da tu cenu plate i budu zadovoljni. > To ne znači da je takvo postupanje od onog ko prodaje ok. E pa bravo!
2020 12 09
spremite se, krece talas Zarinih stvari koje su trenutno na sajtu jeftinije nego ovde x-) npr https://mojekrpice.rs/items/cipele/6925535/zara-nove-cizme
2020 12 28
https://mojekrpice.rs/items/kozmetika/6954955/chanel-chance-tendre Mozda nije namerno, al ona duty free nalepnica... mnogo za repliku i lazno oglasavanje. Pazite ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d732c4f2de9b80b86f98bcecee1c6d9a.jpg)
2021 01 08
> Sani03: > @ Lidija964: Ocigledno niste dobro razumeli sta sam Vam rekla . Jakna je porucena sa sajta po punoj ceni, samo sam rekla da na to dodate postarinu, carinu i sve sto se naplacuje dok stigne u Srb ( pa da vidite koliko sam je ja platila). I da nesto sto je toliko placeno ne mogu da prodam po ceni od 180$. Da sam je kupila za toliko verovatno bih mogla da je prodam ispod 180. Ja da sam racunala sve troskove kao sto kazete koje sam imala cena jakne bi verovatno bila oko 500$. Niti sam racunala bilo sta ,stavljena je cena koja sasvim slicna kao cena koja je bila kod nas u radnji ( s obzirom da je sve novo), samo malo manja naravno. Niti mi je palo na pamet da racunam sve sto ste nabrojali , ali opet kazem niste verovatno razumeli jer je jakna porucena i poslata postom. Jos nesto bih dodala , jakna je bila skoro svuda rasprodata kada je izasla . Mogli su samo da se nadju veci brojevi i to retko gde, cak je i kod nas bila prodata vrlo brzo. Tako da za to niste u pravo, kao i sad sto mislim da ne moze skoro nigde da se nadje vise ( ako gresim izvinite). A to znam jer sam je ja trazila duzi period i jedva sam nasla. Takodje , jaknu sam kupila meni ( a ne da bih je preprodavala). Prodajem je zato sto mi velicina ne odgovara , a ne mogu da je vratim ( s obzirom da nisam imala gde da probam nego sam porucila). Da razjasnimo posto vidim da clanica komentarise drugacije. Uostalom, ne zelim da se raspravljam niti bilo sta slicno. Samo zelim da razjasnim uopste celu situaciju. Srdacan Pozdrav!
2021 01 12
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 61