Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zoran Kesič i fantom iz Hercegovačke

> Debela_devojka: > > *STARS*: > > > LadyBlye: > > > > *STARS*: > > > > Bojkotujem Kesica ,jer mi upada u termin na " nacionalnom" sajtu x-) > > > Menjaj vreme za nedelju ;-) > > > :-* > > Ne,menjam za subotu u 19:00 dok svi cekaju Kesica i spremaju se za izlazak ;) > Joj, ko se sprema za izlazak subotom,zavidim mu vrlo Pa,ima ih,verovala ili ne,cak i nase godiste,sa decom. Ja ih nekad uspavam,babu ostavim da gleda " pinkove zvezdice" ,a mi zbrisnemo u 4. A ovde je i puno vrlo mladih devojaka,sumnjam da subotom uvece sede kuci. Dosta poruka mi stize izmedju 1 i 3 ujutru,to ti shopping night x-)
2018 05 11
> *STARS*: > > Debela_devojka: > > > *STARS*: > > > > LadyBlye: > > > > > *STARS*: > > > > > Bojkotujem Kesica ,jer mi upada u termin na " nacionalnom" sajtu x-) > > > > Menjaj vreme za nedelju ;-) > > > > :-* > > > Ne,menjam za subotu u 19:00 dok svi cekaju Kesica i spremaju se za izlazak ;) > > Joj, ko se sprema za izlazak subotom,zavidim mu vrlo > Pa,ima ih,verovala ili ne,cak i nase godiste,sa decom. Ja ih nekad uspavam,babu ostavim da gleda " pinkove zvezdice" ,a mi zbrisnemo u 4. > A ovde je i puno vrlo mladih devojaka,sumnjam da subotom uvece sede kuci. Dosta poruka mi stize izmedju 1 i 3 ujutru,to ti shopping night x-) Pa, znam, brt moj, ja sam bila velika skitara, a sad Kesić subotom i horizontala
2018 05 11
Moram da umesam ovde drugu temu sa foruma,jako mi zao one devojke sto je razvlace da je prevarant,sve me podseca na ono kad su meni pre neki dan sele na kicmu. Jos gore nju optuzuju. Cudi me da to ne moze da se nekako proveri preko clanica koje su ostavile negativne. Boga mi,predlazem da se kod otvaranja profila salje skenirana lk. Devojku upropastise.
2018 05 11
> *STARS*: > Moram da umesam ovde drugu temu sa foruma,jako mi zao one devojke sto je razvlace da je prevarant,sve me podseca na ono kad su meni pre neki dan sele na kicmu. Jos gore nju optuzuju. Cudi me da to ne moze da se nekako proveri preko clanica koje su ostavile negativne. Boga mi,predlazem da se kod otvaranja profila salje skenirana lk. Devojku upropastise. Pa, zato na KP br lične i jmbg, pa prevari nekoga za veće pare ,ako smeš. Ma, iskreno i ona devojka što je postavila temu deli bratena negativne kao blesava. Mene da neko prevari toliko, puta, nikada nista ne bih vise kupila
2018 05 11
Ja sam veliki fan Kesica, to je jedina emisija koju gledam osim vesti dana na N1 i Insajdera na domacim televizijama.... Gledam sad i PLJiZ sa Zaneticem i Mickom, ali mi je Kesic i dalje bolji....
2018 05 11
> lokibg: > Ja sam veliki fan Kesica, to je jedina emisija koju gledam osim vesti dana na N1 i Insajdera na domacim televizijama.... > Gledam sad i PLJiZ sa Zaneticem i Mickom, ali mi je Kesic i dalje bolji.... Jel gledas DLz?
2018 05 11
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > > LadyBlye: > > > > *STARS*: > > > > Bojkotujem Kesica ,jer mi upada u termin na " nacionalnom" sajtu x-) > > > Menjaj vreme za nedelju ;-) > > > :-* > > Ne,menjam za subotu u 19:00 dok svi cekaju Kesica i spremaju se za izlazak ;) > Joj, ko se sprema za izlazak subotom,zavidim mu vrlo E ja obozavam da izadjem,ali moram da prokomentarisem...i volim dobro zezanje...ali nazalost me u 90% izlazaka smori atmosvera i njuske....Nekako mi se cini da ljudi uopste nisu opusteni :/
2018 05 11
> *STARS*: > Moram da umesam ovde drugu temu sa foruma,jako mi zao one devojke sto je razvlace da je prevarant,sve me podseca na ono kad su meni pre neki dan sele na kicmu. Jos gore nju optuzuju. Cudi me da to ne moze da se nekako proveri preko clanica koje su ostavile negativne. Boga mi,predlazem da se kod otvaranja profila salje skenirana lk. Devojku upropastise. Nazalost u vecini slucajeva....skoro svaka tema krene stranputicom....i postane uzasno negativna... Ne znam da li je devojka prevarant ili ne...svakako treba dobro razmisliti kada se iznose takvi komentari.........Ja cu pokusati,da ignorisem takve forume...posto me bas smore
2018 05 11
@lokibg...Nego draga moja da li si cula da su raskinli Sloba i Luna..koji bedak :') :') :') :')
2018 05 11
> Debela_devojka: > > lokibg: > > Ja sam veliki fan Kesica, to je jedina emisija koju gledam osim vesti dana na N1 i Insajdera na domacim televizijama.... > > Gledam sad i PLJiZ sa Zaneticem i Mickom, ali mi je Kesic i dalje bolji.... > Jel gledas DLz? Ne znam sta je DLz....tj.ne znam na sta mislis
2018 05 11
> jelena2606: > @lokibg...Nego draga moja da li si cula da su raskinli Sloba i Luna..koji bedak :') :') :') :') Samo mi oni jos fale :s x-) x-) x-)
2018 05 11
> *STARS*: > > jelena2606: > > @lokibg...Nego draga moja da li si cula da su raskinli Sloba i Luna..koji bedak :') :') :') :') > Samo mi oni jos fale :s > x-) x-) x-) Ahahahah
2018 05 11
Bez uvrede devojkama koje prate rialitije.... :) :) :) Neumesan mi je komentar,ali iskren,mada ukusi su razliciti,hvala bogu.
2018 05 11
> jelena2606: > @lokibg...Nego draga moja da li si cula da su raskinli Sloba i Luna..koji bedak :') :') :') :') Ko god bili - neka im je sa srecom, blagosiljam im puteve Gospodnje! :') :') :') :') :')
2018 05 11
> *STARS*: > Bez uvrede devojkama koje prate rialitije.... > :) :) :) > Neumesan mi je komentar,ali iskren,mada ukusi su razliciti,hvala bogu. Zasto bez uvrede! Ne postoji nesto sto bi iko rekao cime bi se dovoljno moglo poniziti ili uvrediti pracenje tog smeca! Sama cinjenica da iko to prati je uvreda zdravog razuma i kulture! :@
2018 05 11