Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Brijanje lica?

Da li je neka od vas probala brijanje lica kako bi uklonila tamne dlacice oko brade i zulufa? Popularno je vec neko vreme,dosta njih aktivno to radi pa me zanimaju vasa iskustva ako ste probale. :)
2018 05 12
Nemojte ni slucajno, brijanjem dlake jacaju.Jel je to neka fora ili ozbiljno mislite? Ako vec imate nezeljene dlacice, onda idete na epilaciju, to je sad bar po pristupacnim cenama.
2018 05 12
Brijanje? Ziletom, tj.brijacem? :o :o :o :o Pa to se valjda depilira a ne brije....depiliram nausnice od svoje 15.godine i sad ih skoro uopste vise i nemam....da sam ih brijala verovatno bih do sad izgledala kao brkati starac Fočo od stotinu ljeta! :') :') :') :')
2018 05 12
> deksica: > Nemojte ni slucajno, brijanjem dlake jacaju.Jel je to neka fora ili ozbiljno mislite? Ako vec imate nezeljene dlacice, onda idete na epilaciju, to je sad bar po pristupacnim cenama. Znam da brijanjem dlake jacaju,zato se i cudim kako im odgovara taj metod skidanja dlacica sa lica.Pogledajte ima puno klipova na jutjubu,tvrde da im dlacice ne ojacavaju vec je kao jako korisno i koza bude znatno meksa...
2018 05 12
> lokibg: > Brijanje? Ziletom, tj.brijacem? :o :o :o :o > Pa to se valjda depilira a ne brije....depiliram nausnice od svoje 15.godine i sad ih skoro uopste vise i nemam....da sam ih brijala verovatno bih do sad izgledala kao brkati starac Fočo od stotinu ljeta! :') :') :') :') Da,koristi se neki kao mini brijac kao onaj za brijanje obrva,nije to kao pravi brijac...Upravo to i ja mislim,zar ne bi od toga dlacice ojacale?
2018 05 12
O, Gospode, kud odosmo?! Da li je to mozda probala tinejdzerka od 12 i podelila iskustva 😅
2018 05 13
Ja pratim dosta you tubera naravno ne nasih i da ovo je nesto normalno sto mnogi rade , skidaju dlacice sa onim malim brijacem za obrve s tim da neki to rade samo kod zulufa i sa strane kod obraza jer se ne usudjuju da to rade na celom licu dok drugi uredno skidaju dlacice sa celog lica jer samim tim lakse nanose sminku i bolje izgleda, nekom odgovara nekom ne probas pa vidis a takodje kod njih to rade i u salonima uz tretman lica ko zeli naravno
2018 05 13
Citam i ne verujem. Muskarci krenuli na depilaciju, a zene se briju.
2018 05 13
I moja cerka se informise na taj nacin i sad ima bubuljice od raznih glupih saveta isprobavajuci svakakve varijante sminkanja i ciscenja lica. Jedva sam joj objasnila neke logicne stvari, jer *oni* daju drugacije savete 😕 Ja punim 42 ove godine i nemam bore, ni bubuljice, ni akne..naravno, ne pratim gluposti koje izbacuju kao trend raznorazni jutjuberi, koji mlate lovu dajuci svakave nebulozne savete. Kao sto napisa Loki, depiliram nausnice dugi niz godina i sad se skoro i ne primecuju, tj. postale su plave. Za crne sam isla na laser i elektrolizu. Nemojte nasedati na nelogicnosti. Nece dlake odmah ojacati, a i da hoce, nece Vas informisati, jer neko mlati lovu na taj nacin. Za par godina, ogradice se od svojih sadasnjih saveta, kupice laser i reklamirati se da Vam skidaju tamne dlake koje su ojacale brijanjem..tako to ide uglavnom..
2018 05 14
Znam da to zene u Japanu rade odavno, one cak briju i celo....ali Japan je u odnosu na nas totalno drugi svet, mada sto se ovoga tice i neka je. Evo konkretno i starije zene u Crnoj Gori uglavnom su "resavale" u mladosti nausnice brijanjem pa sad u poznim godinama lice na svoje muzeve! :') :') :') Da ne bude da imam nesto protiv Crnogorki - takvih primera i u ruralnim delovima Srbije koliko vam dusa zeli... x-)
2018 05 14
> jacaikaja: > I moja cerka se informise na taj nacin i sad ima bubuljice od raznih glupih saveta isprobavajuci svakakve varijante sminkanja i ciscenja lica. Jedva sam joj objasnila neke logicne stvari, jer *oni* daju drugacije savete 😕 Ja punim 42 ove godine i nemam bore, ni bubuljice, ni akne..naravno, ne pratim gluposti koje izbacuju kao trend raznorazni jutjuberi, koji mlate lovu dajuci svakave nebulozne savete. Kao sto napisa Loki, depiliram nausnice dugi niz godina i sad se skoro i ne primecuju, tj. postale su plave. Za crne sam isla na laser i elektrolizu. Nemojte nasedati na nelogicnosti. Nece dlake odmah ojacati, a i da hoce, nece Vas informisati, jer neko mlati lovu na taj nacin. Za par godina, ogradice se od svojih sadasnjih saveta, kupice laser i reklamirati se da Vam skidaju tamne dlake koje su ojacale brijanjem..tako to ide uglavnom.. Ja ceo zivot brijem.noge i iskreno skoro da i nemam dlake i uopšte nisu oštre. E, a nausnice i ja skidam voskom, ali ne primećujem da nedtaju, baš naprotiv :( crne su i oštre. A skidam ih već 10 god. Da probam i ja te lasere??
2018 05 14
Moja sestra ima tamnije dlake i vec dugo ih skida samo sa koncem, i nema nikakvo crvenilo, bubuljice posle toga, nisu ostre kasnije, i ne rastu toliko brzo, ona ih skida kod kozmeticarke ali mozete svakako da pogledate na internetu, imaju tutorijali kako da to same uradite, i nausnice i dlake sa lica, vrata i sl. :)
2018 05 14
Ja lice niti depiliram niti brijam s obzirom da nemam ni obrve to kod mene ne raste, jednom sam probala depilaciju nausnica pa nisam mogla da izadjem napolje nedelju dana jer imam osetljivu kozu pa je to ispalo katastrofa, a sto se tice saveta ne daju oni savete cak govore nemojte to raditi jednostavno to je nesto sto oni rade na svoju odgovornost neki cak imaju i nuspojave kao sto sam ja imala od depilacije a vama recimo odgovara, svako ima drugaciju kozu i valjda svako zna sta njegovoj kozi prija, ja imam 33 godine i znam sta mi prija a sta ne i necu sigurno staviti na lice recimo aspirin za koji znam da bi moju osetljivu kozu sprzio, koliko god you tuberi bili placeni pricajuci "nebuloze" meni su mnogo pomogli sto se tice anksioznosti i pomazu mi i dalje tako da ih ja podrzavam maksimalno. Kao sto rece clanica iznad i od depilacije budu jos gore pa sta cemo sad, glupost je brijanje dok je depilacija ok iako posle nje rastu jace dlake iako niije za svaciji tip koze i mnogi budu iziritirani posle depilacije i izadju im bubuljice pa umesto crnih dobiju crvene brkove mxm da da xD
2018 05 14
> jacaikaja: > Citam i ne verujem. Muskarci krenuli na depilaciju, a zene se briju. :') :') :')
2018 05 14
Ja inace nemam tamnu i jaku dlaku, hahahaha "krzno" :'D ali imala sam po neku na licu, sto me je zaista nerviralo. Bila je krema u Avonu, verovatno po katalozima jos uvek moze da se nadje, "krema za depilaciju", a i ima i drugih krema za depilaciju. Ja sam koristila, tacnije samo jednom iskoristila tu Avonovu kremu, i meni vise nisu rasle dlacice, Mislim znate ono pred kraj "brkica" sto uglavnom poraste, to mi je smetalo i posle kreme vise nikada nisu izrasle dlacice...Mozda je to od osobe do osobe, ali sam gledala po instagramu da se to radi i nekim koncem, mada to mi deluje dosta bolno, sto se mene tice, ne bih ja ni brijanje ni depilaciju probala jer ne zelim da posle ne mogu a da se ne izdepiliram i to jos po licu, uzas. xd
2018 05 14
1 2