Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Operacija nosa

Da li je neka od vas operisala nos? Volela bi da mi neko objasni citav proces oporavka posle operacije i slicno. Hvala cure <3 <3
2018 05 23
> Dunjcika: > Da li je neka od vas operisala nos? Volela bi da mi neko objasni citav proces oporavka posle operacije i slicno. > Hvala cure <3 <3 Rodjaka je imala devijaciju,bila je desetak dana u bolnici..Nije imala neke velike bolove,ali je imala otok,i nije mogla lepo da se nasmeje mesec dana :) To isto i mene ocekuje uskoro..:/ Godinama sam to odlagala,ali moracu ipak..Tako da i ja cekam odgovore,ako je neka clanica prosla kroz to.Sve u svemu nema potrebe da se plasis :)
2018 05 23
Jedna tema je vec bila o tome poodavno, dobro se raspitajte gde cete se operisati i ko ce Vas operisati. Oporavak potraje zbog podliva, secam se bivse komsinice koja je operisala devijaciju, nije imala postoperativne probleme. Problem moze biti prohodnost kanala kasnije, ako se ne odradi kako treba
2018 05 24
> Dunjcika: > Da li je neka od vas operisala nos? Volela bi da mi neko objasni citav proces oporavka posle operacije i slicno. > Hvala cure <3 <3 Ja sam operisala nos
2018 05 27
> Dunjcika: > Da li je neka od vas operisala nos? Volela bi da mi neko objasni citav proces oporavka posle operacije i slicno. > Hvala cure <3 <3 Sece se unutar nosa nozdrve inace si pod totalnom nastezijom posle neko vreme imas tampone to jest dugacku gazu koja je gurnuta unutar nosa gips na nosu modra nemozes disati neko vreme dok to imas u nosu posle sledi vadjenje skidanje zavoja i svega posle neko vreme nemozes nositi naocare duvati nos jako i tako ja sam operisala na orl u bolnici u nosu i nisam bila zadovoljna moram opet operisati nos oporavak oko mesec dana
2018 05 27
> TanjaTiffany85: > > Dunjcika: > > Da li je neka od vas operisala nos? Volela bi da mi neko objasni citav proces oporavka posle operacije i slicno. > > Hvala cure <3 <3 > Sece se unutar nosa nozdrve inace si pod totalnom nastezijom posle neko vreme imas tampone to jest dugacku gazu koja je gurnuta unutar nosa gips na nosu modra nemozes disati neko vreme dok to imas u nosu posle sledi vadjenje skidanje zavoja i svega posle neko vreme nemozes nositi naocare duvati nos jako i tako ja sam operisala na orl u bolnici u nosu i nisam bila zadovoljna moram opet operisati nos oporavak oko mesec dana Jaoj,ja sam dugo vremena citala o tome i bojala ss da odem..Uglavnom su komentari da se posle nekog vremena kad je devijacija u pitanju mora opet ponoviti operacija..i to vadjenje tampona da je bolno..Ali prosla sam mnogo vecu operaciju tako da prekosutra idem da se raspitam o tome..
2018 05 27
> Ivanamile: > > TanjaTiffany85: > > > Dunjcika: > > > Da li je neka od vas operisala nos? Volela bi da mi neko objasni citav proces oporavka posle operacije i slicno. > > > Hvala cure <3 <3 > > Sece se unutar nosa nozdrve inace si pod totalnom nastezijom posle neko vreme imas tampone to jest dugacku gazu koja je gurnuta unutar nosa gips na nosu modra nemozes disati neko vreme dok to imas u nosu posle sledi vadjenje skidanje zavoja i svega posle neko vreme nemozes nositi naocare duvati nos jako i tako ja sam operisala na orl u bolnici u nosu i nisam bila zadovoljna moram opet operisati nos oporavak oko mesec dana > Jaoj,ja sam dugo vremena citala o tome i bojala ss da odem..Uglavnom su komentari da se posle nekog vremena kad je devijacija u pitanju mora opet ponoviti operacija..i to vadjenje tampona da je bolno..Ali prosla sam mnogo vecu operaciju tako da prekosutra idem da se raspitam o tome.. Nije samo je neprijatno malo meni je radjena devijacina pa mi nesto se poremetilo i sad bas ne disem na jednu nozdrvu ali bio mi i polomljen .ali meni je to radjeno jos pre 15 g tako da nadam se da su naucili malo u beogradu postoj jedan doktor koj to radi vrh
2018 05 27
Hvala vam na savetima i svim clanicama koje su se javile, do septembra cu se spremiti za operaciju pa cu vam se javiti kako sam prosla :) Ima u Somboru oooodlican doktor Smiljanic, ima privatnu kliniku i sve reci hvale, pa mzoda se i neka od vas odluci da ode kod njega, doktor je veooooma prijatan posto idem sad na preglede za detetovo lice, pre godinu dana ga je ugrizao staford pa cemo on srediti taj deo sto mu je ostala rupica gde je dren bio <3
2018 05 28
> TanjaTiffany85: > > Ivanamile: > > > TanjaTiffany85: > > > > Dunjcika: > > > > Da li je neka od vas operisala nos? Volela bi da mi neko objasni citav proces oporavka posle operacije i slicno. > > > > Hvala cure <3 <3 > > > Sece se unutar nosa nozdrve inace si pod totalnom nastezijom posle neko vreme imas tampone to jest dugacku gazu koja je gurnuta unutar nosa gips na nosu modra nemozes disati neko vreme dok to imas u nosu posle sledi vadjenje skidanje zavoja i svega posle neko vreme nemozes nositi naocare duvati nos jako i tako ja sam operisala na orl u bolnici u nosu i nisam bila zadovoljna moram opet operisati nos oporavak oko mesec dana > > Jaoj,ja sam dugo vremena citala o tome i bojala ss da odem..Uglavnom su komentari da se posle nekog vremena kad je devijacija u pitanju mora opet ponoviti operacija..i to vadjenje tampona da je bolno..Ali prosla sam mnogo vecu operaciju tako da prekosutra idem da se raspitam o tome.. > Nije samo je neprijatno malo meni je radjena devijacina pa mi nesto se poremetilo i sad bas ne disem na jednu nozdrvu ali bio mi i polomljen .ali meni je to radjeno jos pre 15 g tako da nadam se da su naucili malo u beogradu postoj jedan doktor koj to radi vrh Ja isto tako sad disem samo na jednu 😂uskoro cu valjda i na drugu..
2018 05 28