Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Srbija na SP

Gledate li, žene??? Dominiramo :)
2018 06 17
Gledala, naravno :) Pobedismo- YESSS!! 👏👏👏 Sada u 20h gledamo i Brazilce da vidimo šta će uraditi jer su u našoj grupi, a van naše reprezentacije lično ja navijam i za Španiju i za Hrvatsku. :) Nadam se da će naši uz Brazil proći u osminu finala :)
2018 06 17
Mene više strah od Švajcaraca, nego Brazila, kao one godine pobedismo Nemačku, a pukli od AUSTRALIJEEE. Da, da i ja za Hr ha ha
2018 06 17
Gledala! Naravno! I jedina urlalala u ulici kad dadosmo gol! Juuuu sto neki fini svet zivi ovde kod mene u kraju hahahaha..... BTW, Prijovic opasno dobar frajer! :o
2018 06 17
I jaaa sam urlala, prepadoh dete :D joj, meni su, inace, fudbaleri... mljac...
2018 06 17
One godine kada nas je "usralo" da potvrdimo nemce bilo je samo zato što nismo tad imali dobar tim (za razliku od sada ;) ) i što je Nemačka tada igrala sa igračem manje+ Müler im je bio povređen...tako da jedva ih nekako pobedismo tada :D A, sada- imamo super tim, momci super igraju, a o izgledima neću ni da pričammmm... ;) Švajcarci su zlo- toliko prljavo igraju da to nije normalno, meni večeras bilo žao jadnog brazilca Neimara, sve ga "ubili"..plus, za Brazil je to kao neki veliki blam što su prvu tekmu na SP odigrali remijem. U petak će biti vrlo i veoma "čupavo" i gadno sa Švajcarskom, prvenstveno iz nacionalističkih "razloga"- mislim da znamo svi zbog koje nacije koja je zastupljena u reprezentaciji Švajcarske, a zatim i zbog izuzetno prljave igre koju naši Orlovi neće zasigurno tolerisati poput brazilca, ovi naši su "malo kratkih živaca" i to nas može "koštati" crvenog kartona- daj Bože da ne, naravno. Sa druge strane, Brazil iako veliki rival u grupi, igra ipak jako lep fudbal, ne igraju prljavo nego iz ljubavi prema tom sportu. Bilo kako bilo, sada nam treba pobeda u petak protiv Švajcarske i barem remi sa Brazilom...U prevodu: BOŽE, POMOZI NAM! ;) :)
2018 06 18
Inače, smešno mi je bilo kada je onaj naš Mladenović ili ko je već bio, "lovio" loptu u Outu i nije se smirio dok onom pomoćnom kostarikancu nije loptu izbio iz ruku :D Rekoh, aman čoveče, man' se ćorava posla, ima da se "zacrveniš" :') :') "Karleusa" iliti Duško Tošić je jadničak danas prošao kao bos po trnju- isto kao i Neimar u ovoj drugoj tekmi...bome, Kostarika-Švajcarska ima da bude krvi do kolena koliko odvratno prljavo igraju i jedni i drugi... :D
2018 06 18
Pa, prljava igra je postala globalni trend, pa pogledaj samo klubove drugoligaše, katastrofa. Dobro, ne slažem se baš skroz da u Africi nismo imali dobar tim,, ali da nisu bili spremni za,SP to stoji. Najviše nade sam polagala u Kolarova i nije me izdao :D nisam gledala ostale tekne, ne volim sama da gledam fudbalicu
2018 06 18
E, ja inače igram PES na Sony—ju, kao zmaj :D
2018 06 18
Nadam se da cemo pobediti Brazil, u metalcu 10 000 din popusta :o :")
2018 06 18
Daaaaaa, ako kupiš televizor Vox pre toga :D ha ha ha
2018 06 18
Jedva čekam petak da vidim šta će uraditi protiv Švajcarske- ako njih pobedimo, na konju smo!!! ;) Ako pobedimo Brazil nekim slučajem, ooodooh šerpe i tiganje da kupujem- baš mi treba jedna fina obnova posuđa :D
2018 06 18
Tužno što ovakva tema nema više komentara... :(
2018 06 20
Nista od tiganjaaaaaaaa, verujem u nase i pobedu x-) , ali ne verujem u svoj novcanik :( x-) x-) x-) :,'( ,:)
2018 06 20
LadyBlye sto tuzno, ovo je zenski sajt, cak znam i dosta muskaraca koji ne prate, a kamoli zena! ;) Ja "gledam" fudbal samo u ovako u prolazu (upaljen zbog muskog dela u kuci), inace ne mogu da ga smislim, nisam nikakav navijac! :D Cak ni mom klincu ljubigamajka nije zanimljivo :D
2018 06 20
1 2